Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [quote name='rose']dużo mówisz mało yy nic nie robisz:diabloti::diabloti:[/quote] Święta racja :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. Czy mocna? wszystko zależy od firmy;) Ja mam EwJul i jest dość mocna bo żyje prawie rok, no i jak piesek rozwali drzwiczki producent za free przysyła nowe- chociaż ja nie musiałam z tego korzystać :lol:
  3. [quote name='puzzle']Odswiezam temat:razz: Moglby mi ktos powiedziec kiedy mniej wiecej pojawia sie promocja z pojemnikami RC? WIem, ze sa jakies okresy tylo, ze nigdy nie moge trafic, a przydaloby sie jakies "wiaderko" na 15kg;).[/quote] W sklepie w którym pracuje ostatnio od Royala dostaliśmy ofertę,ze szykuje się promocja 15kg plus wiadro;) Więc pewnie na dniach bo przed świętami przyszła ta informacja;)
  4. Ja moje psy daje do materiałowej klatki;) Wydaje mi się,ze duży rozmiar taki np. jak na jakiegoś nowofundlanda pomieściłby spokojnie 4PONy ;) Ja mam srednią klatka i mieści się w niej australijczyk oraz dwa średnie kundelki;)
  5. Ja znam i setera i rodezjana:lol: Rodezjan od wody się trzyma zdala no chyba ,ze baaardzo chce sie pic, a seter leci do wody jak szalony:evil_lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/polek112.jpg[/IMG] i wielkim plusem rodezjana iż się nie brudzi na polu:loveu::loveu:[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/polek151.jpg[/IMG] mam nadzieje,ze Tebusa nie masz za zle dania fotek Raji :evil_lol:
  6. [quote name='Darvin']na sobotę czy niedzielę ??[/QUOTE] Inowrocław jest jednodniową wystawą;) w niedziele;)
  7. Mam jedno wolne miejsce w samochodzie na wystawę do Inowrocławia ;)
  8. [quote name='Vini.']Ja wiem, ale chodzi mi o konkretny wzorek, a oni robią dostawy co pare miesiecy :( Jest jeszcze Dog Chow/Show na Legionowej, ale tam odblask to mają tylko różowe i brązowe....[/quote] Oj na pewno nie co parę miesięcy;) Rogz to nie jest chodliwy towar niestety, i żeby zrobić zamówienie musi połowa wzorów się sprzedać ;)
  9. [quote name='Vini.']A może mi ktoś pomoże? Chce dla swojej Daisy w przyszłym tygodniu szele z ROGZA kupić. Odblaskowe. I zastanawiam się czy różowe czy czerwone. Mam smycz czerwoną parcianą, więc wystarczy same szele kupić, pewnie w necie, bo w stacjonarnym pewnie jeszcze nie ma :/ Jakbym miala różowe kupić, to i smycz do tego, ale szele to w stacjonarnym będą. I w sumie jakby nie patrzeć to pozwolenie mam zeby kupic komplet, ale nie wiem co robić :placz: Doradzi ktoś? E, Białostoczan któryś, widział ktos moze w Zoonaturze jakie sa szele i smycze dla malych psiakow S?[/quote] W Zoo Naturze zapewne znajdziesz Rogzy, Hiltony, Dingo, Camona , Hagena ;)
  10. Jeszcze nigdy nie widziałam Was w lasku marcelińskim, a czasem jeżdżę tam na spacerki ;)
  11. Jak każdy mówi to i ja;) Preeminent Line BLACK BUT KIND - owczarek australijski typu amerykańskiego kl. otwarta;)
  12. Do raju sie przeprowadziliście :loveu: staw, duże podwórko:loveu: A jak kicki na nowe miejsce zamieszkania?
  13. Ślicznie wygląda te RED DINGO na czekoladce, chyba mojej czekoladzie też kupie:loveu:
  14. Dwuletni Duke;) [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/zwk090.jpg[/IMG] z Deltka [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/zwk054.jpg[/IMG] spacerek z sąsiadkami [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/polek140.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/polek125.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/polek200.jpg[/IMG]
  15. Gratuluje malej pyrki :loveu::loveu::loveu:
  16. Ja mam pytanie czy domy tymczasowe są szukane? bo jak tak mam jeden..
  17. [quote name='PATIszon']Wąsy chyba tez :evil_lol:[/quote] Wąsy naturalnie poskręcane :evil_lol:
  18. "[B][FONT=Tahoma] [/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]UWAGA ![/COLOR][COLOR=#333333] [/COLOR] Prosimy NIE PRZESYŁAĆ [/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2]kopii potwierdzenia wpłaty.[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma] [/FONT] [/B] [FONT=Tahoma]Opłaty za wystawę będą uznawane wyłącznie na podstawie wyciągu bankowego.[B][SIZE=1] [/SIZE][SIZE=1][COLOR=#333333] [/COLOR][/SIZE] [/B] Kopię championatu lub certyfikatu użytkowości[B] prosimy przesłać faxem na nr[SIZE=2]: [/SIZE] [COLOR=#333333]089-6790-138[/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000]." [/COLOR][/B][COLOR=#ff0000][COLOR=Black][SIZE=2]Nic nie pisze o kopi rodowodu wiec wydaje mi sie,ze nie trzeba w zeszłym roku tak było ;)[/SIZE][/COLOR] [/COLOR][/FONT]
  19. łysina troszkę się przepaliła w świetle lampy:shake: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/zw047.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Patikujek']Grunt to kochające się byłe przyjaciółki:evil_lol:[/quote] ktoś jest źle doinformowany :evil_lol:
  21. Pozazdrościć takich wczasów:crazyeye: ale należały ci sie po harówce w tej Irlandii;)
  22. [quote name='smallpati'] Nosisz to co ci się podoba tak? i nigdy nie pytasz kogoś jak wyglądasz :cool3: upodoba ci się ohydny, wstrętny sweterek który eksploatuje wszystkie twoje niedoskonałości ale go nosisz bo tak ci się podoba i nie interesuje cie co myślą inni? pytam z ciekawości? :diabloti:[/quote] A na zakupach to sie chodzi parę godzin, aż mi sie nie chce dreptać bo szuka tego CZEGOSC , i pyta ale czy dobrze wygląda i obraca sie w lustrze milion razy:evil_lol: a ja oczywiscie, ze pięknie byle skończyć te zakupy no chyba,ze coś jest obrzydliwego to wtedy prawdę mowie :lol:
  23. Moja ulubienica chora?i to tak poważnie?:-(:-( Przykra wiadomość:-( a na zdjęciach wygląda na taka zadowolona z zabawkami, z Wiki
  24. KaRa_

    Furminator

    I kot z własną kupką kudłów [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/pom001.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/pom006.jpg[/IMG]
  25. KaRa_

    Furminator

    [quote name='Basia i Barni']o ja pierdo..masakra -ekstra to wygląda - a czy to nie rwie włosów ? nic? to nie możliwe - to jakiś hicior :diabloti:[/quote] Jakby rwało sierść to mi ta mała beżowa ręce odgryzła, bo to taka delikatniutka sunia :evil_lol:
×
×
  • Create New...