-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
Kurcze kusi mnie ta Sigma 70-300 bo nic chyba lepszego nic nie znajdę do max 1,5tys. Tylko usłyszałam,że ona często nie działa w eosach 400d :crazyeye:
-
[quote name='Helga&Ares']mam, ale o jakie konkretnie Ci chodzi portret?makro?ruch? podaj maila[/QUOTE] Dokładnie o to wszystko, bo chcę obiektyw do wszechstronnego użytku. [email][email protected][/email]
-
[quote name='Helga&Ares']Mam tę sigmę. Do portretów nie polecam, do sportu jak najbardziej. Bardzo brakuje mi mniejszych ogniskowych w tym szkle.[/QUOTE] A masz gdzieś umieszczone zdjęcia robione tą sigmą?
-
Ruda - dzielna mama i jej dzieci - wszyscy w domach!
KaRa_ replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Jaka śliczna psia mamusia:loveu: troszkę mi corgi przypomina. -
Wspaniale przedstawione, pokazuje dokładnie co się w Polsce dzieje. Takie filmiki powinni puszczać TV, a nie doktor łapa itp
-
[quote name='Magda i Saga']Ja z innej beczki! Czy ktoś z was może mi podpowiedzieć gdzie w Poznaniu można w miarę bezpiecznie zostawić samochód na 3 dni i nie zbankrutować? Albo gdzie nie zostawiać, bo niebezpiecznie?[/QUOTE] Nie radzę na Wildzie i Jeżycach tam ciągle kradną i demolują samochody:shake:jak co mieszkam 20min od centrum i mam duży parking przy domu ;)
-
Mam eos'a 400d i mam dylemat nad obiektywem : Canon EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS czy też SIGMA 70-300 APO DG MACRO. Szukam obiektywu, którego mogłabym wszechstronnie używać czyli portreciki, sport, macro;) Znajomi polecają mi obiektywy tej samej marki co aparat, ale wydaje mi się,że ta sigma również jest interesująca i cenna fajna.
-
Śliczne zdjęcia:loveu: Jak będę w Wawie chyba wpadnę do Ciebie na warsztaty robienia takich zdjęć :modla: :evil_lol:
-
[IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/IMG_9774.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/IMG_9799.jpg[/IMG]
-
Psi wybieg w lasku?:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ale się cieszę, w końcu dzieci nie będą mamom uciekać do psów :evil_lol:
-
Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie
KaRa_ replied to Wojtecki's topic in Championaty i tytuły
[quote name='Asiaczek']O, tylko miesiąc czekania, super! Gratuluję!!! Pzdr.[/QUOTE] Dziękuje;) Czytając ten temat myślałam,że na dyplom poczekam spokojnie ze 3miesiące ;) -
Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie
KaRa_ replied to Wojtecki's topic in Championaty i tytuły
18czerwca wysłałam do ZK wniosek o championa PL , a dzisiaj listonosz przyniósł dyplom ;) Sprawnie i szybko poszło ! -
Mój pies już dawno zgłoszony ;)
-
[quote name='Paula&Goofi']I ostatnie, więcej ni mam. Mój kejter na drugim planie. W końcu znalazłam tą galerie. Proszę trzy zdjęcia Twojego psa byłoby więcej gdyby pewni Państwo nie zabarykadowali dojścia do taśmy.
-
[quote name='karolka']Incydentu nie widziałam, bardzo mi przykro. Ale cała reszta, to ja chyba byłam na innej wystawie :crazyeye: Ciasno????[/QUOTE] Ciasno, wąskie alejki, mało miejsca dla wystawców. Jedynie Środkowy korytarz duży.
-
Wystawa bardzo kiepsko zorganizowana. Ringi malutkie, bardzo mało miejsca przy ringach dla wystawców, tylko na środku jeden szeroki korytarz. Przez ciasnote przy ringu ONków doszło do szarpaniny. Briad został zaatakowany przez samca ONka, tak,że przed dobre 3minuty nie chciał puścić psa (trzymał za kark) ludzie go podnosili, szarpali, lali wodą, dopiero po ciągnięciu za jajka pies puścił uścisk :crazyeye: Nigdy nie widziałam,żeby pies tak zawzięcie się rzucił i nie reagował kompletnie na nic:crazyeye: Ale przy takich ciasnych alejkach nie dziwie się,że doszło do tak strasznego incydentu. Bogu dzięki,że między tymi psami nie przechodził żaden człowiek:shake:
-
Wróciliśmy ;) 1dosk,CWC ;)
-
[quote name='sylrwia']KaRa sprawdziłam autobusy nr 103, 104, 126 (pozostałe ciut inaczej jadą) i te autobusy z tego przystanku odchodzą o 9.22, 9.31, 9.41, 9.52. Jest kawałeczek ale o wiele szybciej i taniej myknie się tam autobusem. Co do taksówek to ja nigdy nei jeździłam z psem więc nie wiem ile sobie liczą i czy biorą psy.[/QUOTE] Dziękuje bardzo;)
-
[quote name='sylrwia']KaRa o której przyjeżdzasz? Wychodzisz prosto z dworca PKP cały czas prosto, przechodzisz przez tory tramwajowe i dalej prosto obok hotelu Qubus na druga stronę [B]pod galerię Askanę [/B]i tam masz przystanek. Wsiadasz w autobus i dwa przystanki (wszstkei jada w tym kierunku, dopiero później się rozjeżdżają)i wysiadasz idziesz kawałek w stronę ronda a potem na rondzie za NOMI i już jest wystawa. Bilet ulgowy 1.05 zl, normalny 2,10zl - pies jezdzi na normalnym i musi mieć kaganiec bo jak kierowca zauważy, że go nei ma to każe opuścić pojazd. Pod Askaną nie ma kiosku z biletami, musisz kupić albo na dworcu albo na przystanku koło pomnik Piłsudzkiego obok Askany - ale z tego nie jedź![/QUOTE] Ja o 9:10 na miejscu. Wiec mam dylemat czy czasem taksówki nie wziąć bo mało psów przed nami, bo mogą mi autobusy nie pasować. Daleko jest miejsce wystawy od PKP? żeby mnie kierowca nie wyśmiał,że ledwo weszłam zaraz wychodzę ;)
-
Wie ktoś jak z dworca pkp dostać się na teren wystawy? jakiś autobus, tramwaj? ;)
-
Ruda (*) (*) (*) [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/_MG_8407.jpg[/IMG]
-
Jest już podany plan sędziowana oraz spis wystawców.
-
Tabletki z drożdżami piwnymi • skuteczne w walce z łuszczeniem się skóry, suchą skórą i utratą sierści. Zapewniają zdrową skórę i lśniące futro; zawierają drożdże, witaminy z grupy B, biotynę, cynk, proteiny i wartościowe, kwasy tłuszczowe Omega-3 • 1tabletka na 4kg wagi psa • opakowanie 260 tabletek Dziś kupiłam i zaczynam test czy faktycznie takie dobre są jak chwalą przedstawiciele ;) Póki co psy chętnie połykają je,że nie muszę w szyneczkę chować ;)
-
[quote name='komar']ROSE:P pomyłka;D ja wracam 22;P ale jakos tak mi sie ciągle myli;P aczkolwiek kto wie;P Ale BTW;P wracając ze zlotu raczej bede wracał przez Zieloną górę bo 100 km różnicy jest:D No ale to też do negocjacji;P [/QUOTE] Oo w końcu odwdzięczysz się Ani za te pieniądze wydawane na Twoje wyżywienie, za każdą rolkę papieru toaletowego przez 1,5roku :evil_lol::lol:
-
Ewa Stolarska PL Poproszę o jakiekolwiek informacje o tej Pani;) Czy jest dentystką, dużo się biega, jaki typy preferuje?