Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [quote name='rose']Kara.. Kara.. nie robi się zdjęć od góry!! :eviltong: mamusi sie nie sluchało:eviltong:[/QUOTE] chciałam aby Szyszce nie było widać podbródka :evil_lol:
  2. Bobowe te szelki moro pomarańczowe ;) A macie w swojej ofercie takie czarne?:cool3:
  3. Już po ocenie ;) Sędzina bardzo miła. Mój pies mimo iż był najmniej owłosionym i delikatnym w rasie zgarnął BOBa, czyli nie patrzy dużo sierści, pies czołg = bob. Biega się bardzo mało dwa kółeczka zaledwie ;)
  4. Widzę,że z Mickeym dużo pracujesz, Super :cool3: Bardzo ładne zdjęcia :loveu:
  5. [quote name='KkorniK']Nam wprawdzie nie poszło :roll:. Ale już któryś raz z rzędzu niebyło dane nam zobaczyć weta przy wejściu na wystawę :shake: wogóle żadnej kontroli :([/QUOTE] Jak to? mnie Pani vet sprawdziła pare razy gdy kursowałam z ringów na parking ;)
  6. Szyszkosława [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/_MG_7342.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/_MG_7341.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/_MG_7340.jpg[/IMG]
  7. [SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Preeminent Line BLACK BUT KIND 1dosk, CWC, NDPwR, BOB.[/COLOR][/SIZE] I tym samym zakończyliśmy championat polski :multi::multi:
  8. Ja przypadku tego beardeda polecam Magdę Urban ;) Redukcja stresu u psa, wychowanie szczeniaka,zabawy z psem, pozytywne szkolenie klikerem. Jest szkoleniowcem i behawiorystą.
  9. [quote name='sacred PIRANHA']ja z córcią Emilką:loveu: [url]http://i41.tinypic.com/2nv5ijl.jpg[/url][/QUOTE] Śliczna córeczka!:loveu:
  10. [quote name='oleecka']Z hodowli 'Preeminent Line Collies' :D ponawiam soje pytanie :D.![/QUOTE] O to barciszka/sisotrzyczke bedziesz miala mojego psa;) Który szczeniak?
  11. [quote name='oleecka']Ja już jutro będę właścicielką małego aussika :diabloti: Chciałabym żeby pochwyciła zabawę we frisbee, czy z tak młodym psiakiem można zaczynac sie bawić we frisbee? Myśle nad softem ale czy to jest czas na tą zabawe jeżeli nie zna komendy 'oddaj'?:p pozdr.:P[/QUOTE] Oo z jakiej hodowli? zapraszam na forum rasy ;)
  12. [quote name='daga10011']ja tez to moze sie w koncu spotkamy-juz pare lat sie nie widzialysmy:razz:[/QUOTE] Super :multi:
  13. bardzo smutna wiadomość tym bardziej,że to moja ulubienica była w tym stadzie :-(:-( Przykro mi :-(
  14. Nina na wszystkich zdjęciach jest urocza :loveu:
  15. Ja mogę i z aussie i z kundlem, może znajoma z bouvierem i seterem;)
  16. [quote name='Blow']Faktycznie nie wyszło:shake:A szkoda!Bo pomysł na kadr fajny, podoba mi się, musicie powtarzać do skutku!:razz::mad:[/QUOTE] Niestety nie umiem nadal tej ostrości wyłapać :roll:
  17. Moje próby focenia ludzi [url]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/_MG_6654.jpg[/url] [url]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/_MG_6666.jpg[/url] tu chciałam zrobić fajne dynamiczne zdjęcie lecz nie udało wyłapać ostrości tam gdzie trzeba:shake: [url]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/_MG_6644.jpg[/url]
  18. KaRa_

    koszmarne zoologi.

    Ja prcuje w duzej sieci . Większości klientów sama chce kolczatki,dławiki itp... dzisiaj przypadek przyszedł Pan z ok 4miesięcznym szczeniakiem goldena i mówi,że chce kolczatkę bo jego córeczka nie radzi sobie (lat ok 12). I co z tego,że ja mówię, że to niezbyt dobry pomysł, że szczeniak jest młody łatwo nauczyć. Nawet zrobiłam małą sesje klikerową jak można nauczyć na suczce która super się skupiała. Ale nie Pan woli kolczatkę, bo nie ma ochoty się bawić w szkolenie szczególnie tak DZIWNY sposób jak Pan określił.
  19. Jak dla mnie OK ;)
  20. Cóż bywając na wystawach zauważyłam że dość często asystencji podchodzą, też na własnym psie miałam taką sytuacje,że macał asystent a nie sędzia- i tylko przekazywał informacje ( na międzynarodówce)
  21. Zgłoszeni ;)
  22. [quote name='JOLY']Bardzo miła sędzina w stosunku do psów i wystawiających. daje rzeczowe opisy. Nie słodzi. Pojęcie o psach ma !!!. Dużo ogląda, maca, porównuje, ale robi to sprawnie i szybko.Sędzia na plus.:lol:[/QUOTE] Sama maca psy? czy ma od tego asystentów??
  23. Zdjęcia rodzinne ;) [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6350.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6366.jpg[/IMG] Zdzisław [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6329.jpg[/IMG]
  24. Justa! Dawno nie dawałaś zdjęcia z takim entuzjazmem na twarzy- super ;)
  25. [quote name='Patikujek']kobieto ja jakieś 2 godziny temy z pracy wróciłam i właśnie się kładę:diabloti: a ty nie dużo lepsza:mad::evil_lol:[/QUOTE] A Ty co znów masz za prace,że nocki nieprzespane? :lol:
×
×
  • Create New...