Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Ha znalazłam Galinki galerie :multi: Jak ślicznie wygląda, a jaka brodę ma długą :crazyeye:
  2. Tak jest w planach ;) na razie tylko tyle mogę powiedzieć :P
  3. [quote name='Okamia']A ten mały to ten co mówiłaś?? :loveu:[/QUOTE] To Diuczkowy pół brat ;) ale nie mój, ja na moje maleństwo jeszcze muszę poczekać:cool3:
  4. Miło,że ktoś się stęsknił za zwierzyńcem ;) Mało czasu mam by prowadzić tą galerię dlatego zdjęcia raz na ruski rok;) [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/_MG_8025.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/IMG_8194.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/IMG_8153.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/IMG_8189.jpg[/IMG] i Sabcia [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/_MG_6517.jpg[/IMG]
  5. KaRa_

    Raja i Megi

    Dzisiejsza Raja [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/_MG_8031.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/_MG_7908.jpg[/IMG] Siad po rodezjanowemu:evil_lol: [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/_MG_8050.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/_MG_8025.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/_MG_7958.jpg[/IMG]
  6. Ooo kojarze Sajdi z wystawy Bydgoszczy ;) taka ładna sunia rzucała się w oczy:loveu:
  7. Bardzo ładnie Brano rośnie, i jak ładnie zgolony;)
  8. Jak ja lubię po cichu pooglądać tutaj zdjęcia rodezjanów :loveu: przez Raję mam sentyment do rasy :loveu: Wspaniałe psy
  9. [quote name='olekg89']Agnes ,ale jak sie szarpie wybiega na przód pełną parą?Obiega cię krąży ze skowytem i znów z rozpędu szarpie?Bo ja o takim szarpaniu mówie.[/QUOTE] Takiego właśnie szarpania nie wytrzymała Delty obroża z chaby, a rogza zacisk żyje już dobre 4lata i zatrzask też już dwa lata wytrzymuje jej nagłe szarpaniny za kotami.
  10. Jak dla mnie najlepsze są rogzy bo mocne klipsy mają i zwykłe obroże ferplastowske z taśmy z metalowym zapięciem. Na tych nigdy się nie zawiodłam ;) Kiedyś kupiłam z chaby obroże, to moja Delta raz szarpneła za koteczkiem to poszła taśma:crazyeye::crazyeye: Skórzane Dingo też sobie chwalę tylko szybko się brudzą przy moich psach;)
  11. Ja jeszcze nie dostałam maila potwierdzającego zgłoszenie, a wysłałam tydzień temu:roll:
  12. Ja obroży Muscata nie polecam bo klienci skarżą się,że rozluźniają się i zapinki są słabe,że nawet przy małym szarpnięciu popękały :crazyeye: Ale smycze chyba dobre bo na to jeszcze nikt nie narzekał a od ponad roku mamy w swojej ofercie ;)
  13. Ja parę lat temu gdy nie byłam świadoma karmienia mojego stadka kupowałam pedigree i co miesięcznie zjadały 3-4duże worki (a miala wtedy tylko 5psow), później tutaj na forum uświadomiłam sobie,że są inne karmy teraz 30kg Brita czy Boscha (bo te najczęściej kupuję) czasem PPP bądź Hillsa starcza mi przeciętnie na ponad miesiąc bo dawkowanie jest naprawdę korzystne i mnie taniej wychodzi finansowo ;) Psy lepiej wyglądają po tych karmach, mało kupek jest co mnie cieszy bo mało sprzątania na podwórku;)
  14. [quote name='Cimi']Hills ma fajne :eviltong:[/QUOTE] Ten metalowy? jak dla mnie jest on okropny i dlatego stał się kupokoszem ;) Najlepsze są wiadra royala plastikowe albo boscha;)
  15. I jak szczotka pasuje do któregoś psa?:lol:
  16. Goldena sobie sprawiłaś?:crazyeye: :lol:
  17. Tyle lat wchodziłam oglądać Mikusia tutaj w galerii, a tu taka smutna wiadomość :-(:-(:-(Przykro mi Ania trzymaj się mocno :-(
  18. Chcę jechać na wystawę krajową do Gdyni/Sopotu 19.07 i szukam jakiegoś przyjaznego miejsca gdzie można być z psem, gdzie plaże można z psem wejść na plażę. Może znacie jakieś fajne i tanie noclegi w Trójmieście?
  19. Zgłaszam psa ;) Przy okazji odpocznę sobie parę dni nad morzem :evil_lol:
  20. KaRa_

    Furminator

    Od czasu kiedy kupiłam furminator w domu jest o wiele mniej sierści na podłodze, rzadziej muszę szorować ręcznie dywany by zgarnąć to co odkurzacz nie wychwycił. A wystarczy psy raz w tygodniu wyczesać;)
  21. Moge prosić o stawkę owczarków australijskich typu amerykańskiego?
  22. [quote name='Guciek']Nam niestety nic takiego nie zaproponowali:-( Powiedzieli, żeby zostawić i oni odeślą po kosztach wysyłki. Cóż, na przyszłość (tfu tfu, oby nie), będę prosić o zestaw "zrób to sam":evil_lol:[/QUOTE] W tym przypadku tylko masz koszty wysyłki, a to już grosze. Ja teraz wymyśliłam patent na siatkę ogrodniczą bo jest mocniejsza i mam zamiar doszyć ją do tej zwykłej siateczki.
  23. [quote name='Guciek']Mi dziś odesłali klatkę (zostawiłam im na wystawie w Opolu), powiedzieli, że wymienią siatkę za free, jedynie będziemy musieli zapłacić za przesyłkę. Okazało się jednak, iż skasowali oprócz przesyłki - 30zł za wymianę siatki, "bo to pies uszkodził, a nie samo się":evil_lol: Następnym razem sama sobie zszyję:diabloti:[/QUOTE] A to mi przysłali dwie siateczki za free z zamkiem do zainstalowania bo nie chciałam odsyłać całej klatki ;)
  24. [quote name='rose']szyszka to nie Ty ona nie ma podbródka:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] a właśnie,że ma:evil_lol:
  25. [url]http://kejter.pl/[/url]
×
×
  • Create New...