Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Mój pies ćwiczący z nową handlerką, z którą wystąpić ma w Poznaniu [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/ustaw014.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/ustaw032.jpg[/IMG] a tutaj ruch [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/ustaw038.jpg[/IMG] A tutaj moje ustawianie aby psa skrócić wizualnie [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/owczarekaustralijski.jpg[/IMG] bo niestety przy takim ustawieniu kończyn i wyciąganiu widać iż jest dość długi [url]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/IMG_8630.jpg[/url]
  2. Zaloguj się na forum aussikowe.... najwięcej się dowiesz o rasie... mój pies ma taki stosunek do szczurów [url=http://www.youtube.com/watch?v=sLoucvM6mys]YouTube - Aussie & rat[/url]
  3. [quote name='panienkabubu']Przyjmowanie zgłoszeń się już zakończyło?[/QUOTE] Tak był nawet termin przedłużany do 30.09 ;)
  4. Sweterki rosną jak na drożdżach :multi: [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/szczeniaczki_169.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/szczeniaczki_004.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/szczeniaczki_050.jpg[/IMG] Z ciocią [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/szczeniaczki_111.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/szczeniaczki_112.jpg[/IMG]
  5. Jak wejdziesz na forum rasy tam się dowiesz jaka dla kogo najlepsza:roll:
  6. zapraszam na aussie.phorum. pl Ja osobiście za tą hodowlą nie przepadam albo raczej za jej działania.
  7. Mi też już odpisali;)
  8. Ja wysłałm mailem zgłoszenie mam nadzieje,że zaliczą je:roll:
  9. [quote name='rodzice']Aż mi jej żal - tyle tego szczęścia do obrobienia[/QUOTE] Nie jest źle;) dokarmiamy maluchy, czyścimy aby sunia miała trochę świętego spokoju ;) Sunia jest wtedy na podwórku a my robimy przy maluchach .
  10. [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/sweterki004.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/sweterki007.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/sweterki017.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/sweterki026.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/sweterki031.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/sweterki049.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/sweterki058.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/sweterki057.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/sweterki038.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/sweterki033.jpg[/IMG]
  12. 14.09.2009 urodziły się szczenięta ze skojarzenia: Ch.Pl JOY OF LIFE Diervilla i Scotselaw ROZZANO. [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/setery012.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/setery013.jpg[/IMG] Mamuśka [img]http://www.affordance.republika.pl/images/matka2.jpg[/img] Tatuś [img]http://www.affordance.republika.pl/images/6.jpg[/img]
  13. [quote name='Darianna']piękniaste rudzielce :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: ... jaka to hodowla?[/QUOTE] Affordance :loveu: Matka : Ch.Pl JOY OF LIFE Diervilla po domowemu Risa Ojciec : Scotselaw ROZZANO po domowemu Ross [url]http://www.affordance.republika.pl/szczenieta.html[/url] Bardzo fajne eksterierowe krycie z zacięciem polowy :) [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/sweterki049.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/sweterki057.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/sweterki038.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/sweterki026.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/sweterki004.jpg[/IMG]
  14. Sweterkowe śliczności [url]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/setery018.jpg[/url] [url]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/setery014.jpg[/url] [url]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/setery013.jpg[/url] Moja ulubienica [url]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/setery017.jpg[/url] i rezydencja [url]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/cho004.jpg[/url]
  15. [quote name='Asiaczek']O, matko! I wszystkie przeżyły? Jak sunia i właścicielka dają sobie radę?:crazyeye: Pzdr.[/QUOTE] Jedna suczka najsłabsza nie dała rady, więc teraz jest szczęśliwa 13. Sunia znosi dzielnie wszystko. A pracy przy maluchach mam mnóstwo :loveu::loveu: Teraz jest 8suczek i 5chłopców. [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/setery012.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/setery002.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/setery001.jpg[/IMG]
  16. Muszę się pochwalić w znajomej hodowli seterów urodziło się wczoraj 14szczeniąt!
  17. Sabcia [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/IMG_1331.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/IMG_1338.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/IMG_1349.jpg[/IMG] Duke i Delta [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/IMG_0467.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/IMG_0450.jpg[/IMG]
  18. Oo świeże zdjęcia gromadki ;) Ależ Delik zmężniał:cool3:
  19. Chciałam napisać iż żyjemy:evil_lol: [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/Obraz409.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/Obraz379.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/IMG_0914.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/IMG_1011.jpg[/IMG]
  20. Dla kejterków dobra pogoda ale może jutro też fajna będzie;)
  21. [quote name='mrowa23']kara no bo ja wiem... tak zebysmy z upalu sie nei roztopil;) 17-18 godzinka moze i miejsce...hmmm wsumie wsio ryba bo i tak bedzie juz auto w domu ;)[/QUOTE] Może być lasek marceliński? jeśli Ci nie pasuje to Warta ale wtedy bym musiała wcześniej bo autobusy mi kiepsko pasują na moją wiochę ;)
  22. [quote name='mrowa23']hmmm czekaj mysle... czwartek?[/QUOTE] Ok mi pasuje ;) a gdzie?
  23. [quote name='mrowa23']kara kiedy masz czas na jakis spacer?:> puli dozycozombi... wolli... frania to moze nie:p ale reszta chetnie potlucze tylek z innymi psami w koncu...[/QUOTE] teraz mam 4 dni wolnego wiec w każdej chwili;)
  24. [quote name='mrowa23']ktos ma ochote na spacer.... ? potrzebna silna grupa do socjalizacji ;)[/QUOTE] Małe puli my chętnie posocjalizujemy :loveu:
  25. [quote name='emdziolek']Kara a bedziesz wracała pociagiem? Jak tak to możemy wracać razem ^^[/QUOTE] Wszystko zależy od brata, ale chyba jestem zmuszona skorzystać z PKP więc wtedy jadę i wracam PKP. Numeru nie mam, ale pewnie znajdę Was przy tych charakterystycznych rasach :lol::lol:
×
×
  • Create New...