-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[quote name='mrowa23']pewnie ze tak :cool3: mala nie jest ani troche oszczedzana i przez to nas nei kocha:lol:[/QUOTE] Mam nadzieje,że uda mi się jutro dotrzeć na wystawę i zobaczyć małą puli:loveu:
-
Bierzecie malucha jutro na wystawę w celu socjalizacji?;)
-
Moja staruszka;) [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/IMG_1365.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/IMG_1349.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/IMG_1338.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/IMG_1331.jpg[/IMG] W tym roku minęło 10lat odkąd jest u mnie :crazyeye: Do dziś pamiętam jej smutne oczka, w których momentalnie się zakochałam. Pamiętam pierwsze chwile były trudne bo jednak wzięcie 4/5letniego psa , który od małego był w schronisku nie było łatwo przestawić na życie w rodzinie. Od dwóch lat lekko niedosłyszy ale tak czuje się dobrze jak na swój wiek;) i z dnia na dzień coraz więcej siwych kłaczków na pyszczku
-
Mój jeszcze nigdy nie był wystawiany przez nikogo obcego więc nie wiem czy by się nadawał na coś takiego,ale jak chcesz możesz spróbować z nim poćwiczyć.
-
Dzisiaj doszło potwierdzenie wraz z numerkiem ;) Mam nadzieje,że numer 15 będzie dla mnie szczęśliwy:lol:
-
Poszukuję informacji o Pani Annie Redlickiej.
-
No w końcu porządny pies bo owczarek:evil_lol::evil_lol: to Ci teraz stada przypilnuje :lol:
-
O super będziecie w Toruniu :cool3:
-
Dziękuje bardzo za taką szybką informację :multi:
-
Może wie ktoś jak dojechać z dworca PKP na miejsce wystawy? I czy przysłali już Wam potwierdzenia z numerkami?
-
[quote name='Ela.B']Ja smaruję jedną rękę kiełbasą i daję do polizania. Dzięki temu nie muszę manewrować z szukaniem w kieszeni. Oczywiście nie zawsze taka metoda się sprawdza z każdym psem. Dopiero po zejściu z ringu daję smakołyk. Dobrze jest to przećwiczyć kilka razy na spacerach przed wystawą.[/QUOTE] O to też super patent!
-
[quote name='aro'] KaRa_ - patrz co za zbieg okoliczności ;) bo właśnie w zimowym Rzeszowie, na pierwszej po kilkunastu latach wystawie, nam się zdarzyła taka sytuacja... Wypadło mi z kieszeni kilka kulek przy pochyleniu się nad ustawianym psem. I wszystkie kulki NATYCHMIAST pozbierałem. A dopiero potem wróciłem do ustawiania psa. Błąd moze zdarzyć się każdemu - pytanie, jak się po czymś takim zachowasz ? Ale problem znam. Tym bardziej, że moja rasa ma zdecydowanie bliżej do podłoża i pracuje "dolnym wiatrem". [/QUOTE] Warto mieć własnie albo saszetki, albo w taką kieszeń włożyć aby się nie posypały. Na wystawie w Gorzowie jednej pani sucha karma z marynarki wyleciała podczas pochylania się, a później podczas kółek psy próbowały zjadać przez co psiaki źle się prezentowały. Ja również daje psu smakołyki podczas ustawiania ale to są ok 4cm kabanosiki, trzymane w kieszeni spodni w woreczku aby się nie rozsypały mi (i nie poplamiły ) bo wiem,że to psiakom przeszkadza. Mój pies często próbuje zbierać jedzenie na ringu więc muszę do niego gadać aby zwrócił uwagę na mnie a nie ziemię, a wolałabym aby pies patrzył się przed siebie a nie głową zadartą w górę. Więc jestem jak najbardziej za uwagą , albo posprzątaniem jedzonka a nie olaniem sprawy.
-
Mnie bardzo denerwuje jak ludzie gubią na ringu smakołyki, bo są za drobne czy też z kieszeni wylatują przy próbie wyciągania w biegu :shake: Inne psy później mają chętkę na te rarytasiki .
-
Gratulacje na nowej drodze życia (aby Wam zawsze stado psów towarzyszyło) :cool3:
-
[quote name='niach.niach']yhm... ale kobiet o takim imieniu i nazwisku w całej Polsce może być mnóstwo...[/QUOTE] Yyy no tak, ale chodzi mi o sędzinę kynologiczną (małe prawdopodobieństwo,że są dwie, trzy), więc kto u niej wystawiał będzie mógł mi powiedzieć na co zwraca uwagę, jaki typ lubi, jaki ma stosunek do psów i wystawców itp.
-
Poszukuję informacji o p.Bożenie Kalinowskiej.
-
Ja przeważnie miałam ok 10szczurów , a gdy miot to do 25:loveu: Czasem mi brakuje maluszków, ale wystarczy,że wejdę na forum pooglądam zdjęcia moich dumboli to od razu weselej ;) A teraz mam 4szczury, dwa samce i dwie samice (wiekową jedną).
-
[quote name='sloonko']a wie ktos o ktorej sie zaczyna sędziowanie??? ja nadal nie dostalam zgłoszenia pocztą ....[/QUOTE] Pewnie standardowo o 10;)
-
[quote name='agnethka']wiem, że są "dwa australijczyki" ;) [/QUOTE] A to przepraszam;)Po prostu na aussikowym odniosłam wrażenie,że nie wiesz przez to zdziwienie, i jak pisać nazwę rasy;). A jakby kelpiaczki były to jednak to proszę duuużo ich zdjęć :loveu:
-
[quote name='agnethka']no to ja zgłupiałam... [B]Owczarek Australijski - Australian Shepherd[/B] PSY - RüDEN Klasa otwarta - 1 11 - 11 Klasa championów - 1 12 - 12 SUKI - HüNDINNEN Klasa weteranów - 1 13 - 13 [B]Owczarek Australijski (typ amerykański)[/B] PSY - RüDEN Klasa młodzieży - 1 14 - 14 to jest jedna rasa.... :roll: jak coś to będą dwa BOB'y? :diabloti:[/QUOTE] Na aussikowym masz odpowiedz;) To są dwie rasy. Widać,że w I grupie jeszcze nie do końca obeznana jesteś, ale pewnie już niedługo nie będziesz miała takich zaskoczeń ;);)
-
[quote name='Justa'][B]Kara[/B], zapraszam :p[/QUOTE] W tym roku parę razy będę w Wawie bo w sierpniu i wrześniu :evil_lol: :lol:
-
Odkopuję temat bo nakręciłam ostatnio fajny filmik z moim psem i szczurem;) [url=http://www.youtube.com/watch?v=sLoucvM6mys]YouTube - Aussie & rat[/url]
-
[quote name='zoosia21']wie ktoś czy gdzieś w Poznaniu można kupić rogzy?[/QUOTE] W Zoo Naturze oczywiście :lol:
-
[quote name='BullWest']A ta żółta jest z Froga? Kurde, bardzo, bardzo ładna, kiedyś widziałam je na allegro, teraz już nie ma. Czy ktoś wie gdzie można w necie kupić rzeczy Froga?[/QUOTE] To podróbka Froga czyli Lord;)
-
Lorda polecam mają naprawdę fajne rzeczy! Mam smycz od roku mi non stop służy przy australijczyku , zwykła parciana podwójnie szyta ale super mocna. Obroża też dobrze się sprawuje, zatrzask się nie poluźnił, mimo noszenia non stop ładnie wygląda. Tutaj na zdjęciu to ta żółta w kwiaty [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7909.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7902.jpg[/IMG]