-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[quote name='Nati28']ja mam pytanie: w regulaminie niby jest tak ze nie wolno wprowadzac psow niewystawianych, ale czesto wpuszczaja jezeli ma sie ksiazeczke zdrowia, myslicie ze tym razem tez wpuszcza mnie z psem niewystawianym jako widzow? :roll:[/QUOTE] W Poznaniu bardzo trudno "przemycić" psa (chyba,że parkujesz na terenie targów).
-
[quote name='Paula&Goofi']Witam. Mam pytanie do tych bardziej doświadczonych, tzn. jeżdżących dużo po wystawach. Mianowicie na potwierdzeniu zgłoszenia pisze, że przyjmowanie psów jest od 7.00 do 9.00, a ja będę na miejscu dopiero koło dziesiątej, bo nie opłaca mi się przyjeżdżać na ósmą, gdyż oceniani będziemy dopiero koło 13. Więc pytanie jest takie, przyjmą mnie po godzinie 10 ? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.[/QUOTE] Przyjmą ;)
-
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
KaRa_ replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Słuchajcie...jakoś nie mogę się ogarnąć, a w zasadzie mam dwa pytania. Bez odpowiedzi na nie w zasadzie nie mam co ruszać w trasę: 1 - czy ktoś z osób, które mają jakikolwiek kontak z tym miejscem może się tam jutro pojawić i pomóc mi w zabraniu psów?? 2 - czy psy w ogóle ktoś mi tam wyda?? Acha, jakby co, mogę przetrzymać szczeniaka przez noc. W niedzielę o 6 rano ruszam na groby. Będę się przemieszczać z Ursynowa w kierunku Łomianek. Kto odbierze szczeniaka w niedzielę rano??[/QUOTE] Kurcze jutro siedzę w pracy od 9-20 więc rady nie dam. -
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
KaRa_ replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ninka']Dziekujemy za deklaracje pomocy! Okresl sie prosze w jakiej formie mozesz pomoc, zbieramy deklaracje i wrzucamy na pierwsza strone zebysmy wiedzialy na czym stoimy![/QUOTE] Mogę na miejscu jakoś pomóc. DT niestety porą zimowa odpada ponieważ mam zdemontowane grzejniki w garażu. -
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
KaRa_ replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
Również deklaruję swoją pomoc W swarzędzkim schronisku byłam 6lat temu gdy w LO miałam zbiórkę na właśnie to schronisko - kobieta co wówczas tam pracowała była zarejestrowana na dogo i dużo ogłaszała psiaki. Wtedy schronisko nie chciało pieniędzy tylko,żeby za uzbierane pieniądze kupić miski i karmy bo tego najwięcej brakowało. Jak wtedy byłam to były budowane nowe kojce, byłam oprowadzona po schronisku i miałam wrażenie,że naprawdę pracują tam osoby,które psy kochają bo o każdym psie mi opowiadała, jak trafił, jaki jest z charakteru. Nie wiedziałam,że tak zmieniła się sytuacja w schronisku :shake: -
[quote name='Lottie']Serdecznie dziękuję za linki :) Jak rozumiem fianły zaczynają się od 15.30? Przy bardzo dobrych wiatrach może dojadę do Poznania na 16.30-17.00... Myślicie że zdąrzę jeszcze coś obejrzeć czy raczej nie będzie już po co kupować biletu?[/QUOTE] Raczej już będzie po;)
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
KaRa_ replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Czyli sucha karma to dla piesków od święta jest dawana? -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
KaRa_ replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']KaRa psina sliczna, pewnie po zamilowaniu do błotka pan uznal ze to labek:evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Labek o wadzę 9kg :evil_lol: fakt faktem wtedy była szczeniakiem ale jako 7tyg szczenie mieściła się w dłoni więc nie wiem jak mogła urosnąć na 35kg labka:lol: -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
KaRa_ replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
SchronTeam to super wiadomość. Też jestem ciekawa jak to wygląda teraz z rasopodobnymi psami. A oto mój labrador według pana G.L za którego zarządzał 100zł [url]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/cho215.jpg[/url] -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
KaRa_ replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Ostatnio miałam 'przyjemność' być w schronisku na Bukowskiej po 7latach i fakt faktem mogę powiedzieć, że warunki się poprawiły. Niestety z własnego doświadczenia z tym schroniskiem osobiście jestem troszkę uprzedzona ( ponoć wydany wysterylizowany pies i kundelek za którego sam były kierownik próbował wyłudzić od nas 100zł za adopcję bo niby labrador) ale to nie zmienia faktu,że widać że powoli zaczyna się zmieniać na lepsze w schronisku z czego się bardzo cieszę. Cieszę się bardzo,że w schronisku zaczęły się kontrole po adopcyjne ( jeśli dobrze zrozumiałam) bo nieraz jak widzę jacy ludzie psa zaadoptowali czasem się zastanawiam czy nie miałby lepiej w schronisku :roll: -
[quote name='Mokka'] Suczka show - Braya Xapatan (fot. Jana Simakova) [URL="http://img8.imageshack.us/i/braya3.jpg/"][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/7409/braya3.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Piękna jest !!! Kiedyś na pewno do mojego stadka dołączy prawdziwy australijczyk, a nie tylko amerykańskie australijczyki:lol: I owczywiście czekolada z znaczeniami:loveu: Podobieństwo, prawda? :lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_6075.jpg[/IMG]
-
[quote name='Okamia']Ja jestem tak grzeczna i kochana że na wszystko zasługuje :lilangel::lilangel: Az mi skrzydełka i aureolka wyrosły :lilangel::evil_lol:[/QUOTE] Ja tam widzę rogi:diabloti::evil_lol:
-
[quote name='Okamia']Mysza nie jest na razie u mnie :eviltong: Jak mi dacie rabat to przyjdę kupić żwirek :evil_lol: Szczury tak ale nie łyse :evil_lol: Wiesz... Myszka to jest taki przedsmak dla mamy bo na szczura nie chce się za chiny zgodzić :evil_lol::mad: ciekawe czemu :eviltong: już i tak marudzi jak wspominam że myszka nie może być sama i niedługo przyjedzie koleżanka :evil_lol: Mam już nawet zapowiedziane że ona mi nie pomoże przy tym :evil_lol:[/QUOTE] No nie wiem czy Ci dać rabacik - czy zasłużyłaś na niego :lol:
-
Do mnie również dzisiaj potwierdzenie doszło ;)
-
A fuj trzymać mysz na trocinach :mad: zaczadzisz siebie i mysz :lol::lol: ładny stwór ale i tak wolę łyse szczury :diabloti:
-
A gdzie zdjęcia seterki i tej ala'bokserki co ma czerwone oczy?
-
Cziłki z pseudohodowli uratowane,wszystkie już we własnych domach
KaRa_ replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Jak można psy w takiej komórce trzymac :-( :shake: Ci starsi ludzie bez problemu oddali psy? -
Rysiak z 'siostrami' [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/puppy013.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/puppy011.jpg[/IMG] oraz miesięczne sweterki [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/puppy095.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/puppy104.jpg[/IMG]
-
Maluszki z zaprzyjaźnionej hodowli Affordance skończyły miesiąc :loveu: [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/puppy095.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/puppy104.jpg[/IMG] Z mamusią [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/puppy140.jpg[/IMG]
-
Psy i koty mają je już od ponad roku i nadal czytelne ;) żadna się nie oderwała czyli mają dobre kółeczka ;) Ogólnie jestem zadowolona
-
[quote name='Marta_Ares'][url=http://www.allegro.pl/item769194707_metalowy_identyfikator_dla_psa_z_grawerem_kosc.html]Metalowy identyfikator dla psa z grawerem - kość (769194707) - Aukcje internetowe Allegro[/url] tylko uprzedzam, tragedia jesli chodzi o kontakt z nimi:cool1: ja zalicytowałam, wplacilam kase i czekalam wogole na e-maile nie odp:angryy:[/QUOTE] Ja od nich 3 razy zamawiałam i nigdy nie miałam problemu z kontaktem z nimi ;) albo po prostu miałam szczęście :lol:
-
Seterki, które niedługo skończą miesiąc :loveu: [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/szczeniaczki_344.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/szczeniaczki_492.jpg[/IMG]
-
Gratulacje dla wszystkich naszych :multi: :multi:
-
Wszystko zależy od socjalizacji
-
Właśnie mi na tym ostatnim zdjęciu kompletnie się nie podoba bo jest długi przy równym ustawieniu tylnych łap,kątowania kiepsko pokazane i krótka szyja się robi :evil_lol: