Do sopotu nie jadę bo za daleko . Planuje jak na razie Wrocław, Poznań i może Łódź.
A co do sportów to nie planuje nic tak na serio, jedynie rekreacyjnie frisbee podwórkowo. W Poznaniu jak na razie za mały wybór miejsc gdzie można z psami coś robić ;)