Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. No od Ciebie to kawałek drogi ;) ale jak tam ładnie :P
  2. Przyjedź z nimi do lasku marcelińskiego ;)
  3. [quote name='Okamia']Prawie jak bliźniaki :P [url]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/domowe014.jpg[/url] Masz już tylko jednego szczurka?? Bezwłosy byrzydal :)[/QUOTE] Tak ostatni w moim domu.... stwierdziłam,że jak na razie więcej nie chcę bo za szybko odchodzą...
  4. Ale tam cuuudnie :loveu:
  5. A,że merlak to najmniej ważne bo brałam pod uwagę równiez drugiego czarnucha :) A urodziły się dwie black tri i jedna blue merle a akurat ta była najładniejsza eksterierowo a ja głównie pod tym kątem szukałam psa. [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/domowe014.jpg[/IMG] Z ostatnim szczurem
  6. Do sopotu nie jadę bo za daleko . Planuje jak na razie Wrocław, Poznań i może Łódź. A co do sportów to nie planuje nic tak na serio, jedynie rekreacyjnie frisbee podwórkowo. W Poznaniu jak na razie za mały wybór miejsc gdzie można z psami coś robić ;)
  7. [quote name='Okamia']Mała jaka już duża :D Śliczna.[/QUOTE] Jest malutka ale kochana ;)
  8. Faktycznie dość daleko ;) ale widoki piękne i pewnie spokój,że hoho;) Czasem mam ochotę przejechać się do jakiś stadniny i wsiąść na siodło ale ja mam cykora,że hoho :lol:
  9. Dobrze,że skończyło się tylko pęknięciem skóry i szyciem. Na prawdę fajnie się czyta Twoje opowiadania o życiu z Moną ;) Z ciekawości gdzie stajnia mieści się?bo ładne widoczki na zdjęciach ;)
  10. [quote name='Okamia']Nie masz więcej zdjęć młodej?? :loveu: (od jakiegoś czasu ciągnie mnie do merlaków:loveu:)[/QUOTE] Coś tam się znajdzie ;) [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/_MG_1584.jpg[/IMG] tutaj z psiej.tv [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/photo_1279666100DSC_1854.jpg[/IMG]
  11. To moja ma zaledwie 46cm w kłębie. Mi przyszły tydzień pasuje bo mam troszkę wolnego.
  12. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] KaRa ty żyjesz ???????????????????????[/B][/COLOR][/QUOTE] Oczywiście,że tak :cool3: tylko mało się udzielam bo dogo mnie wkurza ;)
  13. Cześć Olek! Ale Lucas urósł :crazyeye: Kiedy wspólny spacerek kejterków?
  14. [quote name='BeaBono']a gdzie byś chciała pójść?[/QUOTE] Lasek Marceliński?Warta? chyba,że ktoś zna inne fajnie miejsca w Poznaniu z łatwym dojazdem ;)
  15. [quote name='Squ']Z tego samego powodu się waham :/ Choć zgłosiłam do Chojnic, gdzie sobie życzą 25E... Drożej niż CACIB sopocki![/QUOTE] Jak dla mnie to zdzierstwo na zagranicznych wystawcach....
  16. Ktoś chętny na spacerek? teraz pogoda idealna na takie spacerkowanie;)
  17. [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_1416.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_1420.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/IMG_1018.jpg[/IMG] Miałam śliczne zdjęcia czekolad lecz przepadły podczas formatu :-(
  18. Żal mi tych szczeniaków... ja niestety nie jestem w stanie wziąć na DT bo sama mam 7 swoich psów w tym szczeniaka. Dobrze,że chociaż kojce dwa nowe doszły zawsze mniej tłoczno będzie psom.
  19. Chciałam się zgłosić ale nieźle sobie liczą za psa z zagranicznym rodowodem w klasie baby :-o a do tego czasu polski nie dojdzie.
  20. Kingula dziękuje za tyle zdjęć mojego ozika :) a czy mogłabym jedno prosić w dużym rozmiarze? bo chciałabym wydrukować i do ramki ;) Ja i pies na IV miejscu podium bo jest śliczne !
  21. [quote name='kingula']Pierwsza część fotek: [URL]http://psia.tv/galeria-74-migawki-z-wystawy.html[/URL][/QUOTE] Nawet moja sucz się załapała :multi:
  22. [quote name='Coyote Ugly FCI']tak oczywiście[/QUOTE] Dzięki wielkie!! A może zdjęcie całej czwóreczki z bejbikowego pudła też się znajdzie? :)
  23. [quote name='Coyote Ugly FCI']o to maleństwo chodzi [img]http://lh3.ggpht.com/_BVRcj_3hKQc/TDtzYUcyxOI/AAAAAAAAiUM/sGUSzcgWrTs/s720/8%20kopia.jpg[/img][/QUOTE] Dokładnie o to kicające maleństwo! Czy mogę zdjęcie przekleić na aussie forum? ;)
  24. [quote name='anetta'] Kara, widzę :cool3: A coś więcej? Link do blożka nie działa.[/QUOTE] Eee fotoblogu rzadko korzystamy ;) Mała przyjechała z Węgier i tak sobie mieszka z moją ferajną :)
  25. Może ma ktoś zdjęcia małego aussie z bejbików? ;)
×
×
  • Create New...