Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [quote name='mrowa23']pewnie ze tak :cool3: mala nie jest ani troche oszczedzana i przez to nas nei kocha:lol:[/QUOTE] Mam nadzieje,że uda mi się jutro dotrzeć na wystawę i zobaczyć małą puli:loveu:
  2. Bierzecie malucha jutro na wystawę w celu socjalizacji?;)
  3. KaRa_

    nasze staruszki

    Moja staruszka;) [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/IMG_1365.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/IMG_1349.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/IMG_1338.jpg[/IMG] [IMG]http://i671.photobucket.com/albums/vv74/karatc8/IMG_1331.jpg[/IMG] W tym roku minęło 10lat odkąd jest u mnie :crazyeye: Do dziś pamiętam jej smutne oczka, w których momentalnie się zakochałam. Pamiętam pierwsze chwile były trudne bo jednak wzięcie 4/5letniego psa , który od małego był w schronisku nie było łatwo przestawić na życie w rodzinie. Od dwóch lat lekko niedosłyszy ale tak czuje się dobrze jak na swój wiek;) i z dnia na dzień coraz więcej siwych kłaczków na pyszczku
  4. Mój jeszcze nigdy nie był wystawiany przez nikogo obcego więc nie wiem czy by się nadawał na coś takiego,ale jak chcesz możesz spróbować z nim poćwiczyć.
  5. Dzisiaj doszło potwierdzenie wraz z numerkiem ;) Mam nadzieje,że numer 15 będzie dla mnie szczęśliwy:lol:
  6. KaRa_

    Anna Redlicka

    Poszukuję informacji o Pani Annie Redlickiej.
  7. No w końcu porządny pies bo owczarek:evil_lol::evil_lol: to Ci teraz stada przypilnuje :lol:
  8. O super będziecie w Toruniu :cool3:
  9. Dziękuje bardzo za taką szybką informację :multi:
  10. Może wie ktoś jak dojechać z dworca PKP na miejsce wystawy? I czy przysłali już Wam potwierdzenia z numerkami?
  11. [quote name='Ela.B']Ja smaruję jedną rękę kiełbasą i daję do polizania. Dzięki temu nie muszę manewrować z szukaniem w kieszeni. Oczywiście nie zawsze taka metoda się sprawdza z każdym psem. Dopiero po zejściu z ringu daję smakołyk. Dobrze jest to przećwiczyć kilka razy na spacerach przed wystawą.[/QUOTE] O to też super patent!
  12. [quote name='aro'] KaRa_ - patrz co za zbieg okoliczności ;) bo właśnie w zimowym Rzeszowie, na pierwszej po kilkunastu latach wystawie, nam się zdarzyła taka sytuacja... Wypadło mi z kieszeni kilka kulek przy pochyleniu się nad ustawianym psem. I wszystkie kulki NATYCHMIAST pozbierałem. A dopiero potem wróciłem do ustawiania psa. Błąd moze zdarzyć się każdemu - pytanie, jak się po czymś takim zachowasz ? Ale problem znam. Tym bardziej, że moja rasa ma zdecydowanie bliżej do podłoża i pracuje "dolnym wiatrem". [/QUOTE] Warto mieć własnie albo saszetki, albo w taką kieszeń włożyć aby się nie posypały. Na wystawie w Gorzowie jednej pani sucha karma z marynarki wyleciała podczas pochylania się, a później podczas kółek psy próbowały zjadać przez co psiaki źle się prezentowały. Ja również daje psu smakołyki podczas ustawiania ale to są ok 4cm kabanosiki, trzymane w kieszeni spodni w woreczku aby się nie rozsypały mi (i nie poplamiły ) bo wiem,że to psiakom przeszkadza. Mój pies często próbuje zbierać jedzenie na ringu więc muszę do niego gadać aby zwrócił uwagę na mnie a nie ziemię, a wolałabym aby pies patrzył się przed siebie a nie głową zadartą w górę. Więc jestem jak najbardziej za uwagą , albo posprzątaniem jedzonka a nie olaniem sprawy.
  13. Mnie bardzo denerwuje jak ludzie gubią na ringu smakołyki, bo są za drobne czy też z kieszeni wylatują przy próbie wyciągania w biegu :shake: Inne psy później mają chętkę na te rarytasiki .
  14. Gratulacje na nowej drodze życia (aby Wam zawsze stado psów towarzyszyło) :cool3:
  15. [quote name='niach.niach']yhm... ale kobiet o takim imieniu i nazwisku w całej Polsce może być mnóstwo...[/QUOTE] Yyy no tak, ale chodzi mi o sędzinę kynologiczną (małe prawdopodobieństwo,że są dwie, trzy), więc kto u niej wystawiał będzie mógł mi powiedzieć na co zwraca uwagę, jaki typ lubi, jaki ma stosunek do psów i wystawców itp.
  16. Poszukuję informacji o p.Bożenie Kalinowskiej.
  17. Ja przeważnie miałam ok 10szczurów , a gdy miot to do 25:loveu: Czasem mi brakuje maluszków, ale wystarczy,że wejdę na forum pooglądam zdjęcia moich dumboli to od razu weselej ;) A teraz mam 4szczury, dwa samce i dwie samice (wiekową jedną).
  18. [quote name='sloonko']a wie ktos o ktorej sie zaczyna sędziowanie??? ja nadal nie dostalam zgłoszenia pocztą ....[/QUOTE] Pewnie standardowo o 10;)
  19. [quote name='agnethka']wiem, że są "dwa australijczyki" ;) [/QUOTE] A to przepraszam;)Po prostu na aussikowym odniosłam wrażenie,że nie wiesz przez to zdziwienie, i jak pisać nazwę rasy;). A jakby kelpiaczki były to jednak to proszę duuużo ich zdjęć :loveu:
  20. [quote name='agnethka']no to ja zgłupiałam... [B]Owczarek Australijski - Australian Shepherd[/B] PSY - RüDEN Klasa otwarta - 1 11 - 11 Klasa championów - 1 12 - 12 SUKI - HüNDINNEN Klasa weteranów - 1 13 - 13 [B]Owczarek Australijski (typ amerykański)[/B] PSY - RüDEN Klasa młodzieży - 1 14 - 14 to jest jedna rasa.... :roll: jak coś to będą dwa BOB'y? :diabloti:[/QUOTE] Na aussikowym masz odpowiedz;) To są dwie rasy. Widać,że w I grupie jeszcze nie do końca obeznana jesteś, ale pewnie już niedługo nie będziesz miała takich zaskoczeń ;);)
  21. [quote name='Justa'][B]Kara[/B], zapraszam :p[/QUOTE] W tym roku parę razy będę w Wawie bo w sierpniu i wrześniu :evil_lol: :lol:
  22. Odkopuję temat bo nakręciłam ostatnio fajny filmik z moim psem i szczurem;) [url=http://www.youtube.com/watch?v=sLoucvM6mys]YouTube - Aussie & rat[/url]
  23. [quote name='zoosia21']wie ktoś czy gdzieś w Poznaniu można kupić rogzy?[/QUOTE] W Zoo Naturze oczywiście :lol:
  24. [quote name='BullWest']A ta żółta jest z Froga? Kurde, bardzo, bardzo ładna, kiedyś widziałam je na allegro, teraz już nie ma. Czy ktoś wie gdzie można w necie kupić rzeczy Froga?[/QUOTE] To podróbka Froga czyli Lord;)
  25. Lorda polecam mają naprawdę fajne rzeczy! Mam smycz od roku mi non stop służy przy australijczyku , zwykła parciana podwójnie szyta ale super mocna. Obroża też dobrze się sprawuje, zatrzask się nie poluźnił, mimo noszenia non stop ładnie wygląda. Tutaj na zdjęciu to ta żółta w kwiaty [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7909.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_7902.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...