Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [quote name='olekg18'] Reasumując powyższe arumenty stwierdzam iż jestem ZA-JE-BIA-SZCZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] Haha Oluś a jeszcze pamiętam czasy jak się użalaleś nad sobą, widać pozytywne myslenie pomaga:evil_lol:;) Dla fanek Olka ( kto się czubi ten sie lubi:evil_lol::evil_lol::evil_lol:) zdjęcie Aleksandra, który mi prawie wymiotował na buty:shake: [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/zlot%20V/zlot_P1740115.jpg[/IMG]
  2. Witam wszystkich! Dziękuję za życzenia również i Wam życzę zdrowych, spokojnych w rodzinnej atmosferze Świąt;):loveu:
  3. W tym samym centrum handlowym pracuje bo ja w zoologicznym a ona w obuwniczym;) . Maluszek pewnie już w nowym domu, ale i tak szukam osoby co przejdzie się zobaczyć co u niego ;)
  4. Bombowe:loveu::loveu::loveu: A gdzie zdjęcia mojej ulubienicy Gali???;)
  5. I w ogole wczoraj w pracy jedna osoba pytala sie mnie o pozyczenie transportera bo musi chyba psa podwiesc do jeleniej gory i okazalo sie,ze to ta osoba co ma malucha mojego zawiesc:lol:
  6. Również próbowałam dzwonić lecz nie dodzwoniłam się:shake: Jutro jest odbiór maluszka wcześnie rano, ale powiedziałam ze w każdym momencie ktoś może wpaść do domu i sprawdzić a państwo powiedzieli,ze jak najbardziej zapraszają na herbatę
  7. Patikujek nie wiem jeszcze bo ja grafika jeszcze nie dostalam na styczeń. Justa z węglem to było masakra dostała 2tabletki do pyska i 3 rozpuszczone w wodzie szczykawką bezpośrednio do pyska. Warczała, piszczała bo jej nie samkowało
  8. Rozmawiałam dziś z Panem i Panią telefonicznie, wcozraj również więc szukam osoby i idzie kiepsko:roll:
  9. [quote name='xxxx52']weterynarzem z prawdziwego powolania jest dr Dabrowski na Grunwaldzie[/quote] Zgadzam się w 100%
  10. Pani Hania Lisiecka jest dobrym lekarzem co tydzień przyjeżdża do sklepu w ktorym pracuje i leczy nam chore zwierzęta i ogląda wszystkie inne, ;)
  11. Ja od pierwszego święta do końca roku nie mogę 27 bo 12h w pracy siedze a później do 1styczna mam wolne;)
  12. My jednak będizemy,zgłoszenie wysłane;)
  13. Ręce mi opadają już:shake:wszyscy chca szczeniaka na gwiazdkowy prezent:shake:
  14. W wym roku wypadło na Wielkopolske bo dużo poznaniaków na zlot jezdziło a mieli dość daleko bo ponad 7h pociagami;)dlatego szukamy w Wielkopolsce
  15. [quote name='Asia & Ginger'][URL]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pks2-2.jpg[/URL] Jaka kochana mordeczka. :loveu: :loveu: :loveu: Widzę nową obróżkę. :cool3:[/quote] Patikujek ją jej założyła i tak w niej chodzi chociaż w ogóle nie pasuje jej ta obroża, ale pańcia przy kolejnej wypłacie kupi Sharusi jakąś niebieską;)
  16. [quote name='goldenka245']Dokładnie:diabloti:[/quote] no i tak trzymac:lol:
  17. Początek i basta;) byl wybrany termin od 6-10 i tak ma pozostac;)
  18. Z Sharon już wszystko OK, po podawnaiu przez 2dni węgla jest ok;) [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pks1-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pks2-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pks3-2.jpg[/IMG]
  19. Tak jak patrze to pare jest salonów w Poznaniu i okolicach tylko czy są dobre? Czy jest ktoś kto może wie jak to jest w moim mieście? Bo nie powiem ja kompletnie psa nie umiem przygotować na wystawę jak trzymam w ręce degażówki ręce mi się trzęsą,że uszkodzę psa i siebie:lol:. A,że mam owczarka australijskiego to też nie łatwo znaleźć kogoś kto by umiał go przyszykować na wystawę kiedyś dzwoniłam do jednego salonu to nawet nie wiedzieli co to za rasa:roll:
  20. Ja już w tamtym roku miałam problemy z urlopem pod koniec miesiąca;)
  21. Coraz mniejszy odzew a jak pisze o wizycie to już kompletnie nikt się nie odzywa:shake: Rodzinka powiedziała do świąt pies ma zniknąć
  22. Ja jedynie na początku miesiąca będę mogła, bo końcówki miesiąca to termin kiedy ja mam najwięcej dni w pracy
  23. Marysiu a przed tym nowym rokiem jak ma być mniej psów to mogę przyjechać?;)
  24. Rocky bynajmniej ładniej wygląda w dłuższym włosie;) A co do wetów jedni mówią,że Sabcia ślicznie wyglada że nie trzeba odchudzać a ona ma nadwagi dobre 10kg. Ludzie co ją widzieli na własnie oczy sami wiedzą,że chuda ona nie jest żebra ma ledwo wyczuwalne:oops: |Zawsz ekluchą była, ale po sterylizacji mimo zmniejszenia odrazu ilości jedzenia przytyła nieźle:roll:
  25. KaRa_

    Raja i Megi

    [quote name='Anza&Hacker']Wymiziaj ode mnie sweterzysko.... planujecie zjawić się na obozie w tym roku? :razz:[/quote] Z tego co mówiła mi Julia w tym roku nie jadą;)
×
×
  • Create New...