Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [quote name='Patikujek']Szkołę mam dzisiaj i właśnie w internacie siedzę:evil_lol:[/quote] a wagary chciała sobie zrobić:evil_lol:
  2. Duke i Raja [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pks1-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pks2-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ps14-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ps10-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ps11-4.jpg[/IMG]
  3. Mudik dwaj teraz zdjęcia Twoich węgrów:evil_lol:
  4. Ja powiem tak najlepiej już teraz osoby niepełnoletnie, od których decyzja zależy od rodziców niech już teraz się pytają a jak będą wiedziały na 100% to niech się zapisują, a nie że Asia zapisuje mnóstwo osób a na zlot nawet 1/2 z tego nie pojedzie bo jednak rodzice nie pozwolili, inaczej jest sprawą urlopów bo to już wyższa szkoła jazdy;)Sama też będę musiała sobie urlop wtedy załatwić:evil_lol:
  5. Tak,tak napisali mi jedni państwo,że by nawet dzisiaj przyjechaliby i wzieli Grubcia ale oczywiscie zaznaczylam,ze przed adopcją jest wizyta w domu adoptujących
  6. [quote name='Patikujek'][URL]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pks2.jpg[/URL] Jeja ile Diuczek jest już większy od Sharon, on ci szybko rośnie:shake:[/quote] A no troszkę urósł;)
  7. [quote name='xxxx52']Ach ,glowa do gory;)adopcje naleza jedna z najciezszych decyzji,ale jak przesiejesz przez sito wszastkich chetnych i wybierzesz tych wlasciwych masz ,moze nie na 100% ,ze piesek do konca swego zycia bedzie fgodziwie zyl i bedzie szczesliwy.Niestety adopcje potrzebuja czasu. Czysami woze pieska ,pokazuje,rozmawiam,odmawiam,odmawiam....,ale jak trafi sie ta wlasciwa rodzina ciesze sie i moge spac spokojnie .czyasami pieska ma i miesiac.Pospiech to zguba ,szczegolnie jezeli chodzi o adopcje.[/quote] Tylko wiesz, ja mam sama własnych 6 psów wszyscy w domu pracujemy, zawsze stramy się żeby w domu ktoś był,a teraz 8 psów i to dwa które potrzebują cały czas opieki. Rodzinka się dnerwuje bo zapach nie miły, bo wszędzie kupy robią,siusiają ja jak głupia latam z mopem wiec szukam im tych domów ale tez nie dam im byle komu bo już je pokochałam.
  8. Ja jak złożyłam CV tom po dniu zadzownili,ze biora mnie na probny ja chcialam 1/2 etatu a oni zebym conajmniej 3/4 no i jestem pół roku pracuje i całkiem dobrze zarabiam jak na prace w zoologicznym;)
  9. [quote name='fizia']Znowu dostałam maila od tej osoby, która chciała, żeby Jej przywieźc psa - wychodzi na to, że to pisze jakieś dziecko "marta wysłał następuj±c± wiadomo¶ć do Ciebie: jestem zainteresowana pieskiem mieszkam w kostrzynie wlkp. bez psa nie moge żyć rodzice mi pozwolili tylko panstwo by musiało mi tego przywie¶ć psa do kostrzyna wlkp ja mieszkam za straż± pożarn± w tym nowym bloku o konkat ze mna na gg 7694755 na tym gg można sie ze mn± skontaktować . prosze o napisanie do mnie jak najszybciej Ades e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]"[/quote] Bez przesady dziecku nie dam..szukam konkretnych osób którzy wiedzą że pies to odpowiedzialność duża, a nie jak mi przywieziesz to wezme a co dalej to nie wiem:shake::shake:Ech widzę,że ciężko będzie
  10. [quote name='Marta i Wika']No to rzeczywiście nieźle schudła! Gratulacje! :-)[/quote] A wszystko przez Djuczka bo karma nie stoi non stop w misce, bo z Ery jest niejadek.
  11. Ona ważyła prawie 16kg a teraz 11:cool3: Era jest w sam raz, żeberka można ładnie policzyć i ona waży 8,9kg
  12. [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pks1-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pks2.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pks3.jpg[/IMG]
  13. to zaraz zrobię zdjęcie:lol::lol::lol::lol:
  14. [quote name='anetta']Dawno nie widziałam Ery i Sharon :)))) A jak z Sharoną? troszke schudła? Po focie troche słabo widać :eviltong:[/quote] Schudła,schudła teraz jest idealna:lol:już nie jest jak parówka, już widać ładnie talie;) tutaj widać [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ps3-9.jpg[/IMG]
  15. Tak smakowe kości. zielona z chlorofilem,czerwona z bekonem, żółte z jagnięciną (Djuczka):lol:.Ale średnio im smakują co zwykłe wędzone to najlepsze;)A już w ogóle jeśli są kostki szynkowe;)
  16. Widzę,że Loca też obrasta na zimę:lol::lol::lol:ta klateczka z tyłu to właśnego wykonania??:lol:
  17. KaRa_

    Opole 2008 (26/27.04)

    [quote name='zpr'][URL]http://www.zkwp-opole.pl/[/URL] ;)[/quote] To wiem ale info o wystawie nie działa
  18. [url]http://i18.tinypic.com/85yl4k7.jpg[/url] to chłopaki czy dziewczynki?że ten namiocik cały czas żyje?:evil_lol:
  19. [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ps1-13.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ps6-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ps5-8.jpg[/IMG]
  20. Asia byleby po 5sierpnia bo wtedy mam wypłate:lol:
  21. ładną mordkę ma, taka szpiczastą i uszy ladarki i faktycznie mocno pokręcona sierść
  22. Za Gapcie (*) ale dożyła sędziwego wieku...piękną z niej suczka była... Marysiu gdzie Ty pracujesz,że po 13h? Ja to mam od czasu do czas 12h bo w sklepie pracuję ale to żeby mieć więcej wolnego.
  23. [quote name='GrubbaRybba']Mi też wydawał się nieprzyjemny, ale jak odpisałam, przyznam, dość oschle i odpisał, to znaczy, że naprawdę chce. A jak tam leśniczówka i pan Bartek? Aha, psiaki mają aż 10 obserwatorów na allegro.[/quote] Pisał pan Bartek,że bardzo dziekuje za malucha,że bardzo mu się podoba i dziękował;). No to ładnie mają tych obserwatorów;) A co do niego sama, nie wiem ja tam nie mam jak jechac bo ja smaochodu nie posiadam, chyba,że znajdzie się ktoś z DGM ale to chyba małe miasteczko z tego co widzę i by sprawdził tą osobe.
  24. Co mnie ciekawi niektóre Mudli mają mocno falowana,że powiem nawet kręconą sierść a u niektórych to prawie,że prosta;)Jak u nich to powinno być?;)
×
×
  • Create New...