-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
KaRa_ replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[quote name='Patikujek']Szkołę mam dzisiaj i właśnie w internacie siedzę:evil_lol:[/quote] a wagary chciała sobie zrobić:evil_lol: -
Duke i Raja [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pks1-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pks2-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ps14-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ps10-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ps11-4.jpg[/IMG]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
KaRa_ replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Mudik dwaj teraz zdjęcia Twoich węgrów:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Ja powiem tak najlepiej już teraz osoby niepełnoletnie, od których decyzja zależy od rodziców niech już teraz się pytają a jak będą wiedziały na 100% to niech się zapisują, a nie że Asia zapisuje mnóstwo osób a na zlot nawet 1/2 z tego nie pojedzie bo jednak rodzice nie pozwolili, inaczej jest sprawą urlopów bo to już wyższa szkoła jazdy;)Sama też będę musiała sobie urlop wtedy załatwić:evil_lol: -
Kartonowa czwórka już w nowych domach!!!Dziękujemy!
KaRa_ replied to KaRa_'s topic in Już w nowym domu
Tak,tak napisali mi jedni państwo,że by nawet dzisiaj przyjechaliby i wzieli Grubcia ale oczywiscie zaznaczylam,ze przed adopcją jest wizyta w domu adoptujących -
Kartonowa czwórka już w nowych domach!!!Dziękujemy!
KaRa_ replied to KaRa_'s topic in Już w nowym domu
Maluszki do góry... -
[quote name='Patikujek'][URL]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pks2.jpg[/URL] Jeja ile Diuczek jest już większy od Sharon, on ci szybko rośnie:shake:[/quote] A no troszkę urósł;)
-
Kartonowa czwórka już w nowych domach!!!Dziękujemy!
KaRa_ replied to KaRa_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']Ach ,glowa do gory;)adopcje naleza jedna z najciezszych decyzji,ale jak przesiejesz przez sito wszastkich chetnych i wybierzesz tych wlasciwych masz ,moze nie na 100% ,ze piesek do konca swego zycia bedzie fgodziwie zyl i bedzie szczesliwy.Niestety adopcje potrzebuja czasu. Czysami woze pieska ,pokazuje,rozmawiam,odmawiam,odmawiam....,ale jak trafi sie ta wlasciwa rodzina ciesze sie i moge spac spokojnie .czyasami pieska ma i miesiac.Pospiech to zguba ,szczegolnie jezeli chodzi o adopcje.[/quote] Tylko wiesz, ja mam sama własnych 6 psów wszyscy w domu pracujemy, zawsze stramy się żeby w domu ktoś był,a teraz 8 psów i to dwa które potrzebują cały czas opieki. Rodzinka się dnerwuje bo zapach nie miły, bo wszędzie kupy robią,siusiają ja jak głupia latam z mopem wiec szukam im tych domów ale tez nie dam im byle komu bo już je pokochałam. -
Ja jak złożyłam CV tom po dniu zadzownili,ze biora mnie na probny ja chcialam 1/2 etatu a oni zebym conajmniej 3/4 no i jestem pół roku pracuje i całkiem dobrze zarabiam jak na prace w zoologicznym;)
-
Kartonowa czwórka już w nowych domach!!!Dziękujemy!
KaRa_ replied to KaRa_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Znowu dostałam maila od tej osoby, która chciała, żeby Jej przywieźc psa - wychodzi na to, że to pisze jakieś dziecko "marta wysłał następuj±c± wiadomo¶ć do Ciebie: jestem zainteresowana pieskiem mieszkam w kostrzynie wlkp. bez psa nie moge żyć rodzice mi pozwolili tylko panstwo by musiało mi tego przywie¶ć psa do kostrzyna wlkp ja mieszkam za straż± pożarn± w tym nowym bloku o konkat ze mna na gg 7694755 na tym gg można sie ze mn± skontaktować . prosze o napisanie do mnie jak najszybciej Ades e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]"[/quote] Bez przesady dziecku nie dam..szukam konkretnych osób którzy wiedzą że pies to odpowiedzialność duża, a nie jak mi przywieziesz to wezme a co dalej to nie wiem:shake::shake:Ech widzę,że ciężko będzie -
[quote name='Marta i Wika']No to rzeczywiście nieźle schudła! Gratulacje! :-)[/quote] A wszystko przez Djuczka bo karma nie stoi non stop w misce, bo z Ery jest niejadek.
-
Ona ważyła prawie 16kg a teraz 11:cool3: Era jest w sam raz, żeberka można ładnie policzyć i ona waży 8,9kg
-
[IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pks1-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pks2.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pks3.jpg[/IMG]
-
to zaraz zrobię zdjęcie:lol::lol::lol::lol:
-
[quote name='anetta']Dawno nie widziałam Ery i Sharon :)))) A jak z Sharoną? troszke schudła? Po focie troche słabo widać :eviltong:[/quote] Schudła,schudła teraz jest idealna:lol:już nie jest jak parówka, już widać ładnie talie;) tutaj widać [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ps3-9.jpg[/IMG]
-
Tak smakowe kości. zielona z chlorofilem,czerwona z bekonem, żółte z jagnięciną (Djuczka):lol:.Ale średnio im smakują co zwykłe wędzone to najlepsze;)A już w ogóle jeśli są kostki szynkowe;)
-
Widzę,że Loca też obrasta na zimę:lol::lol::lol:ta klateczka z tyłu to właśnego wykonania??:lol:
-
[quote name='zpr'][URL]http://www.zkwp-opole.pl/[/URL] ;)[/quote] To wiem ale info o wystawie nie działa
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
KaRa_ replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[url]http://i18.tinypic.com/85yl4k7.jpg[/url] to chłopaki czy dziewczynki?że ten namiocik cały czas żyje?:evil_lol: -
[IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ps1-13.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ps6-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ps5-8.jpg[/IMG]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Asia byleby po 5sierpnia bo wtedy mam wypłate:lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
KaRa_ replied to Mudik's topic in Foto Blogi
ładną mordkę ma, taka szpiczastą i uszy ladarki i faktycznie mocno pokręcona sierść -
Za Gapcie (*) ale dożyła sędziwego wieku...piękną z niej suczka była... Marysiu gdzie Ty pracujesz,że po 13h? Ja to mam od czasu do czas 12h bo w sklepie pracuję ale to żeby mieć więcej wolnego.
-
Kartonowa czwórka już w nowych domach!!!Dziękujemy!
KaRa_ replied to KaRa_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='GrubbaRybba']Mi też wydawał się nieprzyjemny, ale jak odpisałam, przyznam, dość oschle i odpisał, to znaczy, że naprawdę chce. A jak tam leśniczówka i pan Bartek? Aha, psiaki mają aż 10 obserwatorów na allegro.[/quote] Pisał pan Bartek,że bardzo dziekuje za malucha,że bardzo mu się podoba i dziękował;). No to ładnie mają tych obserwatorów;) A co do niego sama, nie wiem ja tam nie mam jak jechac bo ja smaochodu nie posiadam, chyba,że znajdzie się ktoś z DGM ale to chyba małe miasteczko z tego co widzę i by sprawdził tą osobe. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
KaRa_ replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Co mnie ciekawi niektóre Mudli mają mocno falowana,że powiem nawet kręconą sierść a u niektórych to prawie,że prosta;)Jak u nich to powinno być?;)