-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Ogólnie organizator dobiera kto w domku ale propozycje mile widziane:evil_lol:Ja jako lewa ręką troche w tym Asi pomogę:evil_lol: Zaliczka od osoby wynosi ok 30zl, i jesli ktos bierze osoby placi za nie też zaliczke -
Powiedcie mi gdzie na stronie jest podany numer konta by wyslac pieniadze za zgloszenie?
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Haha niezłe tu jajca macie z tymi domkami:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Jeśli zniosą opłate za psy to może być od 4:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Wynajmiemy cały jak wszyscy ludzie się zdeklarują ale coś nie widać, chyba będzie PW trzeba pisać, i zaraz się z ato biorę:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Asia & Ginger'][B]KaRa[/B], Ty moja lewa ręko, co ja bym bez Ciebie zrobiła?!? :loveu:[/quote] Wiem,wiem jestem niezastąpioną lewą ręką:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='dogomanka_']A przyslepawy i gluchy pies tez moze jechac.?;>;)[/quote] A jak myślisz dobrze to zniesie? mi się wydaje,że dla samego psa nie będzie to komfortowa sytuacja:roll:nowe miejsce a on lewdo widzi ledwo slyszy bardziej chyba by się zestresował niż czuł się dobrze, ale to od psa zalezy -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Dam teraz na niebiesko i będę to przypominać. [CENTER][INDENT][SIZE=6][COLOR=Blue]Potwierdzamy rezerwacje na domki![/COLOR][/SIZE][SIZE=6][COLOR=Blue]Jadą psy łagodne, nieagresywne stosunku do innych![/COLOR][/SIZE][LEFT]To naprawdę ważne by pies był łagodny, nie chcemy przykrych incydentów będą osoby być może z szczeniakami a one do kazdego będą chciały podejść wiec by nie było problemów, a jeśli będziemy mieli wynajęty cały ośrodek to pewnie uda się wynegocjować by psy latały po nim luzem;). [/LEFT] [/INDENT][/CENTER] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='dogomanka_']Aaaa...to o to chodzi...;D Bo poprostu np.ja jeszcze nie jestem pewna czy pojade,ale jakbym pojechala to bym w domku spala...dlatego jakby co to moze jeszcze duuuzo osob sie zapisac do domku...chociaz...juz nic nie pisze...wy sie na tym znacie...;D:evil_lol:[/quote] Dlatego pisałam by zapisywały się na domki osoby na 100% pewne by nie było później problrmów bo jeśli będzie chciała Asia zarezerować domki to będą potrzebne pieniądze a w tym roku jest zasada że płacimy za całość z góry, że nie było tak jak w tatmtym roku że za osoby co nie przyjechały dopłacaliśmy:shake: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='dogomanka_']Ale Karciu...to sie jeszcze wszytsko moze zmienic...najlepiej to tam zapisy zamknac miesiac przed sierpniem zeby juz np. dwa dni przed nie bylo zadnych zmian...;P[/quote] Ale nie możemy rezerwować domku w sierpniu bo już nie będzie co rezerować, wakacje zawsze trzeba z wyprzedeniem w takiej iolości:crazyeye: tylko już nieługo więc Ci co zdeklarowali się do teraz że chą w domku niech jeszcze raz się zdeklarują by jakby co można było rezerować cały ośrodek. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
A teraz wszyscy co wyrazili chęć zamieszkania w domku proszeni są o potwierdzenie tego,żeby Asia napewno wiedziała ile domków;) -
Najlepiej wejsc właśnie na temat światówki było duużo hotelów podawanych;)
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
haha to by udany sylwester co nie Asiu?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ile śmiechu było:lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Luzia&Funia']Nie ładnie walki psów urządzać :mad: :evil_lol:[/quote] haha:evil_lol:ja zaws\e mówiłam,że yorki najagresywniejsze są:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
a tu jak psy bawia sie na zlocie:evil_lol: [url]http://www.youtube.com/watch?v=Cgv52KDRrV4[/url] -
tu połowa %% [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ans1-1.jpg[/IMG] po północy [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ans4-1.jpg[/IMG] co niektorym troche odbilo [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ans3-1.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ans2-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ans5.jpg[/IMG] [SIZE=1][COLOR=Yellow]mam nadzieje,ze mnie nie zabija:evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='orzech']siema robaczki :)) nic sie nie zmieniliscie.... widze, ze dalej grzecznie sie bawicie:evil_lol:[/quote] No ba Rose przespała pół sylwestra wcześniej korzystając z miski:evil_lol:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Luzia&Funia']To jak z miejscem wiadomo już coś konkretnego lewa ręko Asi :cool3:[/quote] ja proponuje sieraków;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='rose']Dobrze, że ja jestem tylko kamerzystą i nigdzie mnie tam nie widać :evil_lol:[/quote] na filmikach z sylwka to ja kameruje ty latasz i wyzywasz:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Starczy filmików wracajmy do tematu zlotu:cool3: -
Zdjęcia z sylwka: Pies Era siedzący na dogomaniaczce AgaChips, póżniej Asia&Ginger w zielonym polarku ja, a na koledze moja "kochana" siostra [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ans1.jpg[/IMG] AgaChips,Asia&\ginger,Kara_ [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ans2.jpg[/IMG] Komar i Rose [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ans3.jpg[/IMG]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Haha dobra koczymy z filmikami bo za dużo fanów będzimy mieli:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Marta_Ares']KaRa masz jeszcze jakies filmiki:eviltong: oprocz tych co juz widzialam na youtubie[/quote] na kompie mam peeełno z naszych wyczynów:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Luzia&Funia']Powinniście zespół stworzyć :cool3:[/quote] Hahaha kto by słuchał:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[url]http://www.youtube.com/watch?v=39G9GNvJnpk[/url] ten był tworzony przed zlotem 2007:evil_lol: