-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[quote name='orzech']mi tylko jedno przychodzi do glowy :diabloti: najpierw chlanie, a potem spanie... ciekawe z kim?:cool3: tylko zeby szczeniakow z tego nie bylo :P przydala by sie jakas sterylka przed zlotem :D[/quote] Tobie z Olkiem to nie grozi:evil_lol: a czmu streylka a nie kastracja?:D
-
Pierwszy zlot przespalam , drugi przechlalam, to co teraz bedzie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='orzech']diabelkowa dzieki :lol: kara ten zlot bedzie jeszcze lepszy bo przyjedzie zajebiaszczy fabąć i zrobi troche zamieszania z aleksandrem :D[/quote] Oj aż się boje tegoi zlotu, może lepiej bym nie jechała tym razem:evil_lol:
-
Kto poznaje tą Panią? [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/as18.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/as14.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/as9.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/as17.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/as8.jpg[/IMG]
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Ja bym uważałą z tym mizianiem do woli szczególnie na łóżku na którym śpi Asia:evil_lol: Powiedz mi czy ona ma jakieś powiązania z diabełkiami? że ciągle ma czerwone oczka?:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: -
[quote name='ewelinabuck'][B]ale wy sie wystawiacie w sobote??????????????[/B] [B]ee to mnie w sobote nie bedzie:roll::roll:[/B][/quote] No ba że w sobote:evil_lol:
-
[quote name='ewelinabuck']ja bede tez tym jechala on jest w opolu po 7 rano jakos tak :P[/quote] Ja tak by być już od poczatku na wystawie;)No i w Toruniu może tak zrobimy,albo przyjhedziemy dzień wcześniej już
-
[quote name='ewelinabuck']ahaahaahhahha :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:Kara a wiesz ze nawet tym samym pociagiem bedziemy jechaly do opola:diabloti::diabloti::diabloti:bo ten co ja jade ze szczecinna jest z przesiadka w poznaniu chyba:razz::razz:wiec licze na miejsce kolo mego Djuka:evil_lol:[/quote] Dobra w pociągu mogę go wypożyczyć jako kaloryferek;)tylko ja bede pewnie jechala jakims baardzo wczesnie rano
-
[quote name='ewelinabuck'][B]yes yes yes:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/quote] czyli właśnie zyskałam prywatnego wystawowego fotografa:evil_lol:w poznaniu się nie popisał bo się spóźnił ale zobacyzmy jak dalej będzie :evil_lol:
-
[quote name='ewelinabuck'][B]A W OPOLU TEZ BEDZIESZ?????????????????:cool3::cool3::cool3::cool3::cool3:[/B][/quote] Tak zamierzamy być;)Ty również?
-
[quote name='ewelinabuck'][B]heheheheheh a ja juz koncze z jazdamo po wystAWACH OSTATNIA W LISTOPADZIE W POZNANIU I KONIEC CHYBA ZE,,,,,,,,,,, KUPIE PSA Z ROD:diabloti::evil_lol::evil_lol::eviltong:[/B][/quote] My zaczelimy jak widac pierwsza wystawa nie była za daleko, teraz Bydgoszcz a dokładniej Toruń jestem ciekawa czy znów będziemy sami w klasie
-
[quote name='olekg18']On jest za granicami od 25.07.2007!:( niestety:(No alkohol tak się lał ,ze oluś rzygał:([/quote] Trzeba nie było mieszać, i nie podbierać papieroska Ani:evil_lol:
-
[quote name='ewelinabuck'][B]dziewne bo ja tez zwiedzam swiat :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:ale sa dwie wystawy na ktorych odetchne bez Djuczka:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/quote] Hehe my dopiero zaczynamy się wystawiać ale zobaczysz jeszcze nie raz nas spotkasz stety albo niestety :evil_lol:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='olekg18']Na sylwestra ide do kolegi pić :)[/quote] foch nie chcesz wpaść na bardzo ważne zebranie:evil_lol: -
[quote name='ewelinabuck'][B]Kara no wiesz co ty mnie sledzisz z Dukiem ahhahhaha:diabloti::diabloti:wszedzie tam gdzie ja to wy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: to bedzie trening przed zlotem ale tym razem porobie mu fotki:evil_lol:[/B][/quote] To Ty nasz śledzisz:evil_lol: My z Djuczkiem po prostu zwiedzamy kraj:evil_lol: Na zlot już nie będziesz chciała jechać przez niego jak go lepiej poznasz :evil_lol:są osoby co już mają go dość:evil_lol:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='olekg18']Ja jako druga lewa ręka stwierdzam ,że 6-10.08 jest terminem w pytke zbysia i tego należy się trzymać.A jak komuś nie pasuje to droga wolna.[/quote] Druga lewa ręko może wpadniesz na zebranie sylwestrowe w sprawie zlotu do Poznania?:evil_lol: -
[quote name='ewelinabuck'][B]ale za to fotki beda pikne:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/quote] Całuśny Duke też będzie:lol:
-
Ja chyba będę musiała sobie nocleg wynaleźć bo nie będzie mi się chciało wcześnie rano przyjeżdżać;) wiec jak znacie jakieś hotele blisko miejsca wystawy gdzie z psem można to piszcie
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Ogólnie w sylwestra z Asia sobie pogadam troszkę odnośnie zlotu( po pijaku:evil_lol::evil_lol:) i postaram się by termin pozostał bez zmian;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
i tak załoga trzymać:evil_lol: Asiu ja jako Twoja lewa ręka ( bo posługujesz się lewą:lol:) skadam oświadczenie iż po długich namysłach z ludnością doszliśmy do wniosku iż termin zdecydowanie 6-10.08.2008 bardziej pasuje wszystkim nam tutaj obecnym:evil_lol: -
[quote name='orzech']z ta wycieczka do pozka moze byc ciezko... bo aktualnie mam troche daleko... na zlocie zobaczymy sie napewno :multi:[/quote] już po za granicami kraju jestes? ja nei wiem jak ten zlot wytrzymam, jesli tegoroczny pekalam ze smiechu, alkohol sie non stop lal, i caly czas dokuczanie Olka i Ani:evil_lol:
-
[quote name='orzech']kara ty juz lepiej nic nie wrzucaj bo Ci zrobie wjazd na chate :D 10 miesiecy temu bylem brzydkim kaczatkiem ale zmienilem sie w pieknego labedzia :D wiec wole aktualne fotki :P Nikus po dotyku to zawsze Cie poznam... ale oczka tez chca troche radochy :loveu:[/quote] Zapraszam,zapraszam do Poznania:evil_lol: weź sie kiedyś z Komarem zabierz do Pozka na imprezę:cool3:. Ale fakt przeciągu 10miesiecy bardzo się zmieniłeś:lol:chociaz we włosach Ci lepiej:roll::eviltong:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
6-10 tylko tyle powiem:evil_lol: -
Tamte fotki chyba sprzed 10miesiecy:evil_lol: Ja jeszcze mam filmiki Orzech jak grasz na harmonijce:evil_lol:
-
[quote name='Paulina87']KaRa to Ty? Masz u mnie piwo :multi: Orzech za przystojnych kolegów od kart to Ty nie masz... jakbyś miał jakiegoś podobnego do Ciebie to wygraj do dla mnie :evil_lol::evil_lol:[/quote] Ja taka maruda jestem i marudze,że za daleko wiec udało mi się pare osób namówić na bliższe mniejsce:evil_lol: Paulina masz tu całą prawdę o Orzechu:evil_lol::evil_lol: Że lubi pieski [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/beztytuu.jpg[/IMG] oraz lubi chłopców [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/a1-2.jpg[/IMG]