-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[quote name='Paulina87']Ale spoko jak pojadę na zlot (może w końcu w tym roku uda mi sie wybrać, bo w koncu [B]ktos [/B]pomyślał żeby zrobic to blizej) to możemy sobie całą sesję zrobić ... w trójkąciku z Olkiem :cool3: żeby sie nie gniewał[/quote] Nie musisz mi dziękować:evil_lol:
-
[quote name='Lulla Luck']Nie wiem. Chcialabym ze swoim, ale nie wiem czy to dobry pomysl:evil_lol:[/quote] Lecz Twój to nie taki mały poczwarek:evil_lol:
-
[quote name='Lulla Luck']W zasadzie to jeszcze nie wiem:lol: Albo raczej w zasadzie nie jestem pewna:evil_lol:[/quote] Ale to coś Twojego?:cool3:czy wypozyczasz od kogoś?
-
[quote name='Lulla Luck']Moze mi sie uda byc na JH z poczwarkiem australijskim.:lol: Czy ktos moze wie jaki wiek musi miec pies? Czy poprostu nie ma takich ograniczen?[/quote] A co to za poczwarek bedzie?
-
Mogę wypożyczyć psa na bydgoszcz w sobote wszystko zależy od godziny o której będzie młody prezenter;)
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Asia & Ginger']KaRa nawet mi nie przypominaj. :evil_lol: Mam ndzieję, że chociaż po Sylwku da mi się wyspać. :mad: [/quote] Zobaczymy:evil_lol: chyba,ze bedzie mial ochote poskakać po cioci Asi bo dawno nie deptał:evil_lol::evil_lol: -
Kartonowa czwórka już w nowych domach!!!Dziękujemy!
KaRa_ replied to KaRa_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='GrubbaRybba']KaRa, czy masz już wieści od Rojberka z nowego domku? A może będą też fotki? :razz:[/quote] Tak mam wieści,że się zaklimatyzował,że wszyscy zakochani w nim no i niedługo prześlą mi zdjęcia w wtedy napewno Wam pokaże!! A temat można już przenieść:multi::multi::multi::multi: Dziewczyny jesteśmy wszystkie super udało Nam się znaleźć im domy! -
[quote name='Anza&Hacker'][URL]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/a5-1.jpg[/URL] - nie moge! :roflt:[/quote] Ukradła mu łosia wiec Djuczek był zdołowany i robił słodkie minki by odebrać łosia bo on sam jego nie wezmie:evil_lol:
-
Era morderczyni [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/a3-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/a5-1.jpg[/IMG] Sharusia [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/a1-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/a4-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/a2-1.jpg[/IMG]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='rose']Podobno psy upodabniaja sie do swoich włascicieli :evil_lol:[/quote] pierwszy raz słysze:lol::lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Ja nie wiem ten mój pies się puszcza na prawo i lewo z każdym mi się całuje:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Djuczek tak budzi,że się jest w siniakach, wszystkie kości bolą i jest się pod kołdrą bo jak nie jest się stratowanym szczególności gdy ma kompana do zabaw szczególnie Tore:evil_lol: Wracając do tematu zlotu. Jak tam Asiu? jakies nowe wieści z frontu? -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='ewelinabuck'][B]Dukczek to bedzie prywatna pobudka lekko skacowanych gagagag:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/quote] Nie chciałabyś żeby był on Twoją pobudką parę osób coś wie prawda Asia albo Patikujek?:evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Niki-lidka']hehe czyzby Olus?:cool3: Ps...pytam, bo on kazdemu podpada hehe[/quote] Tak,tak ale później było już ok i juz polubił go;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]będziemy mieć darmowe i szybkie mycie twarzy :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] jeśli mu sie nie podpadnie, już jeden wie,ze łatwo mu podpaść:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]mnie też liznął w Poznaniu :evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] to aż strach co to bedzie na zlocie:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='ewelinabuck']Duke hahaahah to lizak niemilosierny znow sie zuci na mnie hahahahahahhahahaahahahahahaha tym razem zalize na smierc:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] mając 5dni na to faktycznie może zalizać na śmierć:evil_lol: taki to morderca jest z mojego psa;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='ewelinabuck']tak jade z Buckiem;);););)[/quote] Znów będzie miał Duke okazje wycałować:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Niki-lidka']wszytsko pod kontrola musialo byc hihi:evil_lol:[/quote] Mój za dużo szalał wiec musiał odpoczywać a miał wtedy 5miesiecy wiec musiałam go pilnować, raz tak sie zmęczył z zabawa ze później nie miał siły iść do domku i pospał sobie przy stoliku na dworze;) Mój ciagle tak się bawił: [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/zlot%20V/zlot_P1740124.jpg[/IMG] [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/zlot%20V/zlot_P1740151.jpg[/IMG] jak widac grzeczne pieski byly bez smyczek -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
W tamtym roku psy latały luzem ale też były na smyczach gdy źle się zachowywały, np ja czasem wiązałam mojego szcyztla bo wyjadał z śmietmika śmieci bo wyrzucali ludzie chleb pod śmietnmik, albo gdy inne psy były po jedzeniu albo mój to wtedy szaleć nie było mozna:cool3: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Tylko niektóre psy będą spuszczane, wiec bgorzej jak ktoś podejdzie zbyt blisko i aż inne psy będą zaciekawione i polecą się przywitać;) -
Również życzę wszystkim wesołych, zdrowych i przede wszystkim rodzinnych świąt!! Termin już ustalony jest;)Julix może spotkamy się na Ogrodach ? bo ja nie dojadę sama, a w ogóle mnie to szczególności zmobilizuje by jechać a nie odpoczywać :lol:
-
[quote name='olekg18']Dawaj wszystkie foty jakie masz moje.Nie krępuj się[/quote] No ja nie wiem przecież już teraz chcesz mnie zabic Oleczku:evil_lol:
-
[url]http://img527.imageshack.us/img527/8604/wroc4mz5.jpg[/url] Olek urosleś troszkę coś mi sie zdaje;) Patrzac na Czarka na tym zdjęciu przypomina mi on węża przez smuklość i ten jezyk, dokładniej węża zbożówkę classik to chyba już zboczenie zawodowe bo gadzinami się zajmuje i jedna mnie ostatnio gadzina ukąsila:mad:
-
[quote name='olekg18'] kara-zabije cię[/quote] No od razu zabijać mnie chcesz:lol: