-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
Robimy strajk ku dobra dogomanii a dokładniej jej pionkom :evil_lol:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
A ja teraz napisze żeby nikt się nie pomylił,bo wszystko z tym alkoholem tyczyło się źle danego bana użytkownikowi Oleq18. Otóż ja byłam dwa razy na zlocie i jak pisałam zycie tam wygląda tak,że każdy robio to coc chce, przeważnie do 10tej się spało później śniadanie na podwórku bądź w domku później spacerek z psem dłuższy, poźniej siedział się troche dochodziło południe znów spacery z psami, do sklepu czy na wycieczki i jak ktoś chciał wieczorem pił, a jak nie to nie. A że teraz będzie zlot nad jeziorem to tez więcej atrakcji i dla ludzi i dla psów wiec nudzić się nie będzie. A w ogóle pisałam na początku,że osoby nieletnie nie piją procentów, chyba że rodzic pozwoli i da zgode ale my odpowiedzialności za to nie bierzemy. I znów pisze,że zlot nad jeziorem będzie wiec nie nalezy sie spijac trzeba miec umiar bo jeszcze ktos wejdze do wody i bóg wie co się stanie.\Jedizemy odpoczywać a nie robić problemy;)Pijemy z umiarem jak w tatym roku, osoby pelnoletnie nie kupuja alkoholu nieletnim itp -
Rozmawiałam na ten temat z jednym moderatorem no i dostałam odpowiedz,że moderator nie musi wszystko mówić, a za co ma bana to wiadć na forum:roll:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Konwersacje o zlocie wyglądały tak :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://www.youtube.com/watch?v=X8Gp9VE2BPY[/url] -
Coś dla Ciebie Oleczku:evil_lol: [url]http://www.youtube.com/watch?v=X8Gp9VE2BPY[/url]
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='rose']Ja tez, ja też:evil_lol::evil_lol:[/quote] Taaaaaaaaaa:evil_lol: -
Heej:evil_lol: my jeszcze pamuetamy,ze z toba gadalismy:evil_lol: to by cie czekalo jakbys byl z nami [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/asj1-1.jpg[/IMG] a to nie wszystko bylo
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Rinuś'][I][B]No domek :evil_lol: nie ma opcji że namiot,ale namiocik wezmę w razie czego :evil_lol: hmm czyli że ktoś w domku by musiał mi zostawić jedno miejsce...[/B][/I][/quote] Ale wtedy albo byś musiała zaplacic za całość mimo,że przez pare dni nie bedzie Ciebie, albo dogadasz się,z ludzmi z domku,że zapłacisz na tyle dni ile jesteś, ale wtedy przez wolne łóżko oni będą płacić 2razy tyle;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Organizator jeszcze śpi, podorganizatory już nie wiec prosze czekac:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Matusz']czekamyyy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] to pare godzin zajmnie te czekanie:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Odbylo sie wlasnie wazne zebranie sprawie zlotu po wytrzezwieniu podamy dalsze szczgeoly:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Asia Ty tak mi za dużo nie pij, bo już się chwiejesz na ławeczce :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Rinuś'][I][B]a no tak :evil_lol:[/B][/I] [I][B]oo haha szkoda że nie przeczytałas że ja zrezygnowałam bo się boję Olka hahha :evil_lol: widzę że data to 6-10 sierpień..jeśli będę pracowała to u mnie w grę wchodzi tylko weekend...czyli mogę przyjechać w piątek ok południa do niedzieli.. Asiu czy tak też może być?[/B][/I][/quote] Ale pod namiot czy domek? Bo jeśli pod domek to płacisz z góry jako cały pobyt albo dogadasz się z kim z domku:evil_lol: -
Wzięłam się bardzo po poznańskiej wystawie za ćwiczenia no i jedynie bieganie nam super wychodzi z czego jestem dumna:multi:. Ale mam mam nadzieje,że uda nam się kiedyś opanować trochę pozycje ;). Będziemy ćwiczyć i ćwiczyć to może coś z tego wyjdzie:lol:bo obiecałam hodowcy,że na wystawach się parę razy pokażemy;). Aussie swoim ruchem mnie bardzo urzekły i ciesze się,że to jedna z nielicznych cech którą u mojego psa widać a nie tylko jego adhd widać:evil_lol:.
-
My na wystawie na rigówce na której wcześniej ćwiczyłam z Duke prezentacje, ale że ringówka straciła swój żywot w zębach młodego to narzazie ćwiczymy na łańcuszku, ale planuje kupić tą angielską ringówke;). Na razie wystawy to dla nas zabawa, jakoś poważnie myśleć o nich nie mogę o ja sama się nie nadaje, może pies tak ale nie ja:lol:
-
[quote name='Anza&Hacker'][URL]http://images27.fotosik.pl/132/52d25d3c47906e42.jpg[/URL] - te oczęta! :loveu: Wiesz co Kara - coś mi się wydaje, że gdyby taki profesjonalista wziął Twoje psisko w takie obroty jak to Tośka opisała z Locą - też by się tak wystawił... wszystko do zrobienia - tylko musisz dobrać odpowiednią metode, ringówke etc. :razz:[/quote] Tylko nie znam takiego profwsjonalisty znam osoby co wystawiają inne grupy wiec nawet nie mam porównania :evil_lol:. Ale Loca ma ten swój urok dzięki któremu ładnie się ustawia ma to COŚ po prostu:evil_lol:
-
Tośka Twoja Loca super się wystawia!!!100razy lepiej niż mój świr:evil_lol:A spojrzenie przepiękne:loveu:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Paulina87']A czy jest już jakiś podział kto z kim będzie w domku? Kto mnie przygarnie?[/quote] W naszym domku już jest podział:evil_lol:pewnie wyjdzie wiecej ludzi niz lozek:lol: -
Może troche za bardzo spanikowałam bo strasznie dużo krwi było z tej poduszki, po wymyciu ma 1cm dziurkę troszke kulał i wylizuje łape ale już teraz biega,skacze ale widac,ze czasem za boli bo momentalnie zaczyna wylizywać a w domu go naprawdę trudno utrzymać by za dużo nie szalał. Przepraszam,że nas nie było naprawdę Marysiu chciałam być bo mówię mało psów czyli dla nas lepiej i dla Ciebie też aż mi głupio wczoraj było i dzisiaj:oops:. Ale rozmawiałam z Tośką na gg i doszłam do wniosku,że bolącą łapą jechać to będzie dla niego nie najlepszym pomysłem z moich pobudek.
-
A my dalej ćwiczymy i ciągle wyciąga przednie łapy do przodu mimo,że ja je cofam specjalnie wtedy inaczej manewruję tylnimi, by miał łapy prosto a nie do przodu:shake: [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/as1-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/as3-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/as2-2.jpg[/IMG]
-
My raczej wrócimy na kurczaka bo mam psa strasznie łakomego na karmę wiec przy szkoleniu też zjada trochę oddzielone z dziennej dawki, wiec nieraz można przekroczyć jak się dobrze nam współpracuje:evil_lol:. I nie było takiego tycia przy normalnych dawkach:roll:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Banerek zimowy suuuper!:cool3::cool3:odrazu rzuciły mi się w oczy zmiany:cool3: Czipsik przyjezdza w samego sylwestra, Komar już jest od wczoraj:evil_lol: -
Mam pytanie dawał ktoś z was puppy z kurczakiem i jagnięciną? Mojemu napoczatku dawałam z kurczakiem i super, na normalnych dawkach tak jak pisze szczeniak miał idealną sylwetkę teraz zmieniłam mu na Hillsa z jagnięciną bo mówie może lepsza będzie no i przy normalnych dawkach pies utył, zmniejszyłam dawki i nadal pies zaokrąglony mimo znacznego ruchu itp.Czy wy też zauważyliście że po jagnięcinie sadełka przybywa? jak skończymy ten worek bo już ze 3kg zostało znów wracamy do kurczaczka
-
[quote name='zakla']Czy ktoś wie jak sędziuje [COLOR=Red][B]Beata Klawińska[/B][/COLOR] ? Co preferuje, na co zwraca uwagę? Interesują mnie zwłaszcza owczarki(aussie).[/quote] Podnosze o też mnie to ciekawi;)
-
Ja mam nadzieje,że będę bo ja nie mam pojęcia jak dam dojechać,mam nadzieje,że uda mi się zgrać jechać z Julix bo nie wiem którym tramwajem i autobusem jechac,a z kims razniej z psem jechac w komunikacji miejskiej ;)