Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [quote name='olekg18'] A Kara wiecznie młodaa[/quote] No ba:evil_lol:na starość to będę plusy, póki co minusy:evil_lol:
  2. [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pks4-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pks5-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pks6-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pks7-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pks8-2.jpg[/IMG]
  3. Koniec lata;) [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/IMG_0896.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/IMG_0867.jpg[/IMG] Rodzinka mówi mi że na tym zdjęciu wyglądam jakbym miała 14lat:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ale się przyzwyczaiłam bo ciągle mnie proszą o dowód w sklepach:evil_lol:
  4. co do muscata czyli inaczej zoluxa mozna niezle poczekac bo dystrybutorzy zadko bywaja w sklepach, maja malo na magazynach itp;)
  5. Sharon w nocy tylko raz wymiotowała, chciała wyjść na siusiu dziś już sąsiada obszczekała ale nadal lezy pod kołdrą i się grzeje. Jest o niebo lepiej niż wczoraj, ale jeszcze nie jest sobą dużo sama teraz pije więc się ciesze. A wczoraj jak wstałam jak ją zobaczyłam to się rozpłakałam tak źle wyglądała:shake:. Biegiem po węgiel do apteki , później telefon do zaufanego weta i widzę różnice. Teraz warczy na dzieciarnie bo się bawią a księżniczka nie lubi tego;)
  6. Co do dzików to macie tam fatalnie, wczoraj mi kolega opowiadał bo mieszka blisko wałów we Wrocławiu na Wojnowie,że haszczak im zwiał bo płot założyli no i wrócił brzuchem do szycia:shake:
  7. Gruba Sabcia, ona mimo małych porcji jedzenia dużej dawki ruchu wygląda jak klucha:shake: [IMG]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/psy/slono16.jpg[/IMG] [IMG]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/psy/slono24.jpg[/IMG] A tu np. Delta ma linie że hoho;) [IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/ad/obrw1.jpg[/IMG] Moja gruba Sharon tu ważyła prawie 16kg:oops: [IMG]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/imgs10.jpg[/IMG] [IMG]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/ratssad4.jpg[/IMG] A teraz 11kg waży i widać różnice [url]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pks2.jpg[/url] [url]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pks3.jpg[/url] Jeśli się chce da się utrzymać linie u psa... wiadomo niektóre nie maja predyspozycji do tego, ale trzeba walczyć z zbędnym tłuszczem:evil_lol:
  8. [quote name='PaulinaT']300 pln to i tak niewiele na taką bandę... Mały słodki jest :loveu:[/quote] No nie bo nie kupuje Hillsa za ponad 220zl, tylko za 140 zl z hurtowni, dwa brity wychodza ok 160 a tego w hurtowni nie kupuję bo nie ma. A nie licząc innych zwierząt bo na koty tez idzie w miesiącu ok 50zł, szczury też dobre 70zł kosztują;)
  9. [quote name='Rinuś'][I][B]Może to jest Labrador użytkowy :) też są takie :) [/B][/I] [/quote] wystawowej lini;). Ale właściciele dbają by miał duużo ruchu chodzą z nim na długie spacery i pies wygląda rewelacyjnie;)
  10. Według mnie labradory mogą utrzymac linie bo mam sąsiada co ma rodowodowego labradora który jest szczupły, nie chudy a szczupły. Ja sama mam teraz jednego grubego psa, co niektórzy mówią że wcale nie gruba a jak dla mnie ona jest strasznie otyła:roll:. To staruszka i tak je niewiele teraz no i zaczyna troszkę chudnąć, mimo że też jest masywnej budowy jak labradory. [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/psy/ziel38.jpg[/IMG] (ta co siedzi) [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/psy/ziel31.jpg[/IMG]
  11. W końcu Sharon wstała i wyszła dzisiaj po raz pierwszy na siusiu . już nie przewraca się przy każdym kroku bo taka słaba była rano:-(. Ja pół ranka beczałam siedząc przy niej, ogrzewając podałam jej węgiel by już nie wymiotowała żółcią, troche po godzinie węgla zwróciła, ale przestała wymiotować. Telefon do weta dawać jej duuuużo wody z szczyptą soli na pół litra, i tak co godzine dawałam jej 20ml i jest poprawa, już warczy nawet jak usłyszy,że Duke się zbliża wiec troche ochłonełam. Zobacyzmy jak będzie dalej teraz widzę poprawe. Wszystko wynika,że ktoś mógłby ją potruć bo nie da się powiedzieć ze wszystkich psów moich Sharon nie była lubiana zbytnio bo szczekliwa troche jest na bzdety, a najbardziej nienawidzą ją robotnicy których w ogół duużo:shake: ale wtedy jak im przeszkadza pies to po jaka cholere przelaza mi przez dzialke!!! mimo mowienia,ze teren prywatny i tak juz ukradli nam pare rzeczy tak sobie skracajac droge:shake:
  12. Coraz bardziej się załamuje bo zacyznam baardzo przywiązywać się do Rojberka:shake:a nie mogę mieć 7psów bo to już przesada, wtedy nie udałoby mi się każdemu dać tyle czasu ile powinnam, no i finanse niestety psy tanie nie sa karma i tak mnie wybosi ponad 300zl na miesiac :shake:. Musze do świąt mu znaleść dom, musze bo ja teraz przezywam rozterki strasznie sie do niego przywiązuje a nie moge, rodzina zabrania i moj rozsadek...nie moge z domu robic przytuliska...
  13. Ale słyszałam też że w innym sklepie w sieci co pracuję już sprzedają szczeniaki:roll: Mnie trochę jedna rzecz boli bo że wszystkim wydaję się,że praca w zoologicznym łatwa jest siedzi się u zwierzątek albo za kasą. Ale nie bynajmniej jak sie jest w dużym centrum handlowym nie ma takiej sielanki, co chwila dostawy i to nie małe po paranaście kartonów, mimo że osób na zmianie jest np 4. A wiele osób marudzi,że u zwierzatek brak jedzonka czy coś. Ja akurat pracuje na dziale ptaki/gryzonie a to nie znaczy,ze caly czas przy zwierzatkach,ale te zprzy kasie, karmie dwa razy dziennie rano i wiecozrem, ptakom 2razy w tyg zmieniam, gryzoniem min 1raz w tyg. a ludzie marudza,ze nie dbamy o zwierzeta. Tam gdzie ja pracuje to ludzie moa zwierzaki za szybki ogladac, nie sa w klatkach tylko w terariach a nic nie zrobie ze nie sa wieksze, takie zbudowala pewna firma wiec takie mamy...wiec naprawde draznia mnei komentarze ludzi,ze mowia ze kompletnie w zoologikach ludzie nie interesuja sie zwierzetami, ze zle im robimy czy cos
  14. [quote name='Patikujek']W zeszłym roku był młodziak Duke a wtym labka się spodziewać możemy fajnie:loveu:[/quote] A Fana młodziakiem nie była?:cool3:
  15. [quote name='Rinuś'][I][B]Czy to Sieraków był taki drogi? 100zł za domek za dobę? jak dla mnie odpada...:shake: w Sulejowie są szkolenia dla psów myśliwskich więc wydaje mi się,że tam nie będzie problemu... tylko że daleko...i nie piszcie mi,że marudzę bo nie tylko ja narzekam,że za daleko jest... [/B][/I][I][B][COLOR=RoyalBlue]Axusia[/COLOR] jedź na zlot i bierz mamę :) dla mnie moja mama to najważniejsza osoba w życiu ( może [COLOR=RoyalBlue]Olek[/COLOR] dla Ciebie nie) ,ale jeśli byłaby możliwość aby moja mamusia mogła jechać ze mną to również bym ją zabrała ze sobą...nigdy nie wiadomo ile nam jeszcze zostało życia...[/B][/I] [I][B]więc [COLOR=RoyalBlue]Olek[/COLOR] hamuj się ze swoimi wypowiedziami na temat mamy...:shake: edit: z tym sierakowem już rozumiem :P [/B][/I][/quote] 100zl drogo za domek?:crazyeye: w tamtym roku bylo 130zl za dobe. Podziel sobie na liczbe osob i dobe to wyjdzie ci ogolem 100zl za te 4noce a nie za kazda noc:shake: A co do marudzenia to Ty nie jezdzilas tak daleko 2lata pod rzad wiec teraz mam prawo zazyczyc sobi9e blizej tym bardziej,ze juz bylo mowione na zlocie ostatnim ze kolejny w wielkopolsce:shake:
  16. Coraz bardziej się załamuje z znalezieniem dla niego domu:shake:.
  17. W zoologicznym w którym pracuję są koty, ale nie sprzedajemy ich mamy taką dużą klatkę i ludzie nam je przynoszą ale bierzemy jedynie odrobaczone i odpchlone, i szukamy im domów za darmo.
  18. [quote name='Patikujek']A ja mogę jechać do Legnicy idę w piątek na nockę, w sobotę po południu jadę do Legnicy, w niedzielę wieczorem wracam z Legnicy i idę na nockę:evil_lol: Ale będzie zapiernicz:shake:[/quote] Ja jade w sobote rano do legnicy, i wracam rano w niedziele do domuj;)
  19. Dla mnie Sulejów za daleko:shake:Dwa lata jezdzilam hoho daleko na zloty, teraz napewno nie pojade... ja jestem za Jankowie Dolnym i Sierakowie
  20. Są maile, dotyczące Rojberka ale ludzie nie chcą wizyt adopcyjnych, oraz wiele niepełnoletnich osób
  21. [quote name='Guciek']Sie kurka nie znamy, nie? :eviltong:[/quote] na realu nie, na wirtualu tak:evil_lol:
  22. [quote name='Guciek']Nowe twarze :) :multi:[/quote] że moja nowa?:evil_lol:
  23. Ja w tym roku nie chce dalej niż 1,5h jechac pociągiem;)Szukamy dalej w wielkopolsce. A co do 20zl za psa to nie jets zle przeciez odmowic sobie mozna fajech, czekoladki czy gum do zucia
  24. A Sieraków? [URL]http://www.mojeeldorado.nxs.pl/[/URL] Karpicko ponoć suuuper bo brat tam był w tym roku [URL]http://jelonek.spanie.pl/[/URL] Wprawdzie nie Wielkopolska, Bory Tucholskie [url]http://tlen1.spanie.pl/[/url]
  25. Oboz jak dla nas jeszcze bardziej kuszący:lol:
×
×
  • Create New...