Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Boska dupcia :cool3:
  2. Patka

    Poprostu Lala : )

    fotki fotki!!
  3. [QUOTE]Dzięki dogomaniacy przynosicie farta. [/QUOTE] nie wiedziałes :lol: to normalne czyli jak najwiecje dogomanii :) Dla mnie [B]aukcje informacyjne[/B] na allegro sa jak najbardziej normalne przeciez to to samo jak gazeta co wspaniali hodwcy nie ogłaszaja sie w anonsach lub psich gazetach?? to lekka hipokryzja przecietny człowiek szuka we wszystkich mediach dlaczego z nich nie korzystac ... to do hodowcy nalezy ostatnie słowo komu i za ile odda psa ...
  4. [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=7][COLOR=Purple][B] sto lat sto lat [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=7][COLOR=Purple][B][SIZE=6][COLOR=Magenta]sto lat sto lat[/COLOR][/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=5][COLOR=Pink][B]sto lat sto lat [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=7][COLOR=Purple][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  5. jesteśmy myślami ...
  6. biegaj po tęczowych łąkach ....
  7. Normalnie szok skład super ja takze sie podłączę pszesyłam adres na priva jesli jeszcze moge :) gorąco dziękuję :)
  8. [QUOTE]ja też sprawdzałam co i jak :smile: - testowałąm na Pysi (ale też nic nie zmajstrowałam :smile:)[/QUOTE] pysia oficjalnym testerem karteczek :evil_lol:
  9. zakocacie sie super!!!!!!!!!!!!!! gratuluje :cool3:
  10. wielgaśnie gratulacje piękna panienka :loveu: [QUOTE] Oboje rodzice są L2-HGA, HC, PHPV - clear.[/QUOTE] ach mazr mi się żeby wszystkie psy miały to badanie i z takim wynikiem :cool3:
  11. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Biaqłaska słodziasta :loveu: Kasia normalnie nie ma jak nauka a te miny :lol:
  12. potwioerdzam kasza jaglana jest bardzo bardzo delikatna ... i zdrowa ... trzymam kciuki za trafna diagnozę ....
  13. mimo obnizonego nastroju fotki superrr :cool3: [IMG]http://images3.fotosik.pl/249/8a1efd64cb584290.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/213/10bd4404702605ab.jpg[/IMG]
  14. Boska fotka :loveu: [CENTER][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/6182/sta60079ty5.jpg[/IMG][/CENTER]
  15. [CENTER]co za słodziak :loveu: [IMG]http://images4.fotosik.pl/216/67cb2309a673c0f5.jpg[/IMG][/CENTER]
  16. gratulacje ale cudne krówiątka :loveu:
  17. jestem zmęczona boli mnie głowa i mam nerwa po wecie ... ale jestem ...
  18. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Matra ja juz jej nie chce ;) to jakis podmianek przy porodzie ... :evil_lol:
  19. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    a ktoś tu ganił reklamę :evil_lol: zartuję oczywiscie :cool3:
  20. nie gadac rodzić!!:evil_lol:
  21. mniam .... [IMG]http://images1.fotosik.pl/260/01294830eeb16557med.jpg[/IMG] o szpili nie wspomnę ....:cool3:
  22. ale słodziak do cąłowania fafelek [IMG]http://images4.fotosik.pl/213/98eba66b2549d1d9.jpg[/IMG]
  23. z cyklu my nic nie zrobiłyśmy jestesmy niewinnymi psiaczkami :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/250/3890eb68df312cd1.jpg[/IMG][/URL]
  24. U nas piekna pogoda :multi: idealnie spacerowa?? A gdzie w Toruniu chodzicie na spacerki?? My mieszkamy na osiedlu mokre jak Lil się podkuruje zapraszamy na spacerek i kawkę :cool3:
×
×
  • Create New...