Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. pularyl ooo to właśnie to i chyba jest nadal dostępny :)
  2. Alus mam nadzieje że mojają Święta super :razz: Lilith po serniku odpoczywa :cool3:
  3. Dominiko Śwliczna Kartka :multi: i piekne życzenia których spełnienia i Tobie życzę :tree1:
  4. straszliwie się cieszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  5. ale cudo i imie ma idealne :cool3: [CENTER][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/7315/15he2.jpg[/IMG] [/CENTER]
  6. ale piekny zielony piesek :cool3: :loveu:
  7. no mina super dumna :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dd6b7808adb1c3e5.html"][IMG]http://images1.fotosik.pl/309/dd6b7808adb1c3e5.jpg[/IMG][/URL]
  8. a to inni cierpia beata nigdy nie podejrzewałabym Cię o furie :evil_lol: cieszę sie ze jesteś zdrowa :cool3:
  9. och Beatko wiem co czujesz naprawdę wiem ... ale tak sobie myśle że złość nie warta ... złosć wygryza nas od środka ... nie pozwól na to ... bardzo gorąco Cię pozdrawiam ...
  10. Oby na Święta Panny były zdrowe i wesołe oraz bardzo grzeczne... Tak mi przkro że wszystkie chorujecie wracajcie szybko do zdrówka :cool3:
  11. Patka

    zakoceni.pl

    [QUOTE][I][B]Do tego wszystkiego bardzo głośny jest, a jak je, to równocześnie miauczy - bardzo śmieszny odgłos:lol:[/B][/I][/QUOTE] oj tak jak to hodowcy sybiraków mówią miły i nie nachalny miauk :evil_lol: oj Waler potrafi :evil_lol: Oby Wam kot scichł bo bedziesz dużo przeklinała :lol: przynajmniej ja tak robię po 8 miauku z hrumkaniem :evil_lol:
  12. [QUOTE][I][B]Dzięki Pati. Przemek mówi na niego Gremlin, albo Marsjanin:lol:[/B][/I][/QUOTE] citka czarownica mówi że wyrośnie z niego piekny kocur nasz waler był slicznym kociątkiem a teraz paskudniak z niego ...
  13. rzekłabym boskie !!!!!!!!!!!!!! [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/12-17-26.jpg[/IMG]
  14. co za spojrzenie :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/297/c9c07492f83f5328.jpg[/IMG][/URL]
  15. Patka

    Puli

    zbieramy na nowe sznurki :evil_lol: [IMG]http://upload.miau.pl/2/8657.jpg[/IMG]
  16. co za dużo to zdrowo :lol: [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8779/1006957si5.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]
  17. Kasiu chodziło mi o tekst odnośnie kufy a Lil krótkiej nie ma bynajmniej :razz: :cool1:
  18. Daga bardzo mi przykro ale najważniejsze ze jest jeszcze 9 wspaniałych rosnących w oczach klusek:shiny:
  19. Patka

    zakoceni.pl

    Gatara piękna historia a le koty jeszcze piękniejsze :loveu: a zobaczcie co za stwora Aneczka przywlokła :evil_lol:;) [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/Obraz028.jpg[/IMG]
  20. ja rzeknę no w końcu :cool3: wyjątkowo urodziwe brzydactwo :evil_lol: a tak serio boski jest :loveu: [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/Obraz028.jpg[/IMG]
  21. Lilith jest ASTem i tez czasami tak ma :cool3:
×
×
  • Create New...