Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. [QUOTE]Wiecie co?Ja po tym wszystkim normalnie odmozdzona jestem......Nie spie po nocach ,tylko sie zastanawiam czy dobrze zrobiłam ,ze moją starowinke na takie cierpienie skazałam :oops: Wczoraj wymysliłam patent ,zeby wietrzyc rane ...Toska w pontonie swoim na boczku ,a miedzy tylnymi łapkami poducha zeby uda nie były razem :lol: [/QUOTE] jakbym siebie widziała a patent na wietrzenie miałyśmy ten sam :)
  2. Mysle że u was będzie dobrze a przypomniało mi sie wspaniały sposób od naszej wetki ziółko o nazwie koziradka, z którego robi sie okłady gorące kataplazmy bardzo ładnie sciaga osusza i dezynfekuje ranę i taka już chyba też mozna potraktować byle nie krwawiła ... Wielkie buziaki dla dzielnej psiunki i ciebie równie dzielnej :)
  3. pamiętajcie psy maja jeszcze pazuty i masę ... a większość nadal nie chodzi w lekkich kagańcach tylko w masywnych metalowych a tymi krzywdę bardzo łatwo zrobić ... kaganiec czy nie atakujący pies to stres zarówno dal psa i właściciela .... lepiej wychowywać właścicieli ... i psy oczywiscie :)
  4. daga pikne fotki :crazyeye: :multi:
  5. ale fajnie sie bawią :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/133/faf5531c1e646d23.jpg[/IMG][/URL]
  6. trzymam kciuki za zdrówko panienki :)
  7. Patka

    zakoceni.pl

    a to moja Lusia dawno sie nie pokazywała .... ulubione punkty obserwacyjne ... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/5323/aviih1.jpg[/IMG][/URL]
  8. bardzo chora Lilith życzy Wam wszystkim wiele zdrówka i obyście jak najdłuższej mogli być razem .... [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/9735/75706733tm5.jpg[/IMG][/URL]
  9. ja juz za wami nie nadarzam moze to odmóżdżenie ... wiosennne:evil_lol:
  10. no nieładnie ale Lil miała 3 razy taką :razz: jak sączy sie jasne to juz z górki będzie dobrze ... zazdroszczę Wam, bo u nas coraz gorzej .... zrosty ją zjadają .... :-(
  11. dokładnie napisałam, że oczyszczona moze mało precyzyjnie czasem warto wetom cosik podpowiedzieć powodzenia ... U mojej suki granuflex trzyma sie max 3 dni ...
  12. resuruss nie martw sie tak bardzo ... :) Lil tez była doszywana na żywo, bo szwy poszły zalożył jej z 15 jak nie więcje ... zrobiły sie krwiaki i rozeszły wszystko pogoiło jesli masz otwartą ranę ze zmianami martwiczymi (po oczyszczeniu jej) tak ja my teraz po 3 operacji usuwania zrostów polecam plastry granuflex naprawdę działają wyszukałam je na serwisie kobiet po mastektomii ... jeszcze polecam lampę UV a na malutkie sączące sie dziurki przy szwach jedynie dermatol (jednak czasem jest tak ze jakbyś sie nie starała i tak sie trochę popaprze ale jak mówią moi weci co sie paprze to sie zagoi ;)) Lil juz ma bardzo ładną rane one przyspieszają gojenie zresztą poczytaj pomyśl ... czy juz u Twojej niuni sie nada ...
  13. Patka

    Huares wita Was:)

    Vectra no pikny z niego chłop nie ma co :loveu:
  14. no tak z "G" na merca karmowego to faktycznie rozstrój żołądka murowany ... Zmieniaj nie czekaj i podaj witaminy do tego gerberka!! dlaczego jeszcze nie byliście u weta?? powinien ocenić małego .... daj mu szczepionkę i na spacery marsz ...
  15. Asiu super fotki maluchy oglądałam z wielką przyjemnością :cool3:
  16. ale urodziwe raciczki :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/39/3726a9ab7a739c3b.jpg[/IMG][/URL]
  17. Alu nie mogłam sie oprzec :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/5994/87bdfd9319a9e2c6copyye4.jpg[/IMG][/URL]
  18. jak najszybciej zmień karmę ja najlepiej bym gotowała ale nie każdy ma czas i warunki ... Poza tym jak tylko zacznie sie szybka faza wzrostu ok 3 miesiąca wprowadziłabym do diety preparat z glukozaminą bo przy takiej "produkcji" na pewno stawy malucha idealne nie będą i lepiej dmuchać na zimne ... no i prosimy o foty ... Tak jak dziewczyny pisza przez taką bezmyślność i chciwość ludzi czeka Cię sporo pracy z psem ale będzie warto ... no i nie zdziw sie jak piesek będzie odbiegal wyglądem od RASOWEGO = rodowodowego psa bo najczęściej o typ rasy tacy ludzie nie dbają (ale myślę, ze teraz jest to sprawa drugorzędna...)
  19. super nowiny oby tylko tak dalej :razz:
  20. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Biała owca i czerniawy wilk :evil_lol:
  21. jak dzisiaj?? czy nadal krwawi ?? co na to wet??
  22. bedzie dobrze Lil tez raz zawyła brzmi strasznie ale tylko brzmi ... na razie przeciwbólowych nie musisz jej podawac działa narkoza i jeszcze troszke podziała - trzymajcie sie i miej wodę w pogotowiu po narkozie bardzo chce sie zwierzakom pic ale w małych ilościach ...
×
×
  • Create New...