Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. porterin bardzo mi przykro ...
  2. dlatego jeśli możesz dowiedz sie więcej ...
  3. bardzo mi przykro :-(
  4. Zabajka ja Cie rozumiem bo tez większość zastrzyków robimy sami w domu ... my mamt wetów bez golenia i trafienie za pierwszym strzałem ... więc wolę być pewna ... ale jak taka metoda działa ... to najważniejsze co gorsza jednak nie ma za bardzo z kim na ten temat podyskutowac bo najczęsciej to propozycje "ludzi psiarzy" wychodza z podaniem do wetów a nie odwrotnie ... a wiesz ze nasz kwasik robi furorę w kosmetologii usuwania zmarszczek :evil_lol:
  5. no właśnie skoro działało podskórnie moze nowe odkrycie ... ale wolałabym mieć potwierdzenie (od jakiegos specjalisty) i sporo przykładów udanego podawania podskórnie ... wiesz różnie sie dzieje ... ja z tym dożylnym nie narzekałam ... [QUOTE] Patka- czemu nie miałabyś odwagi podawać tego leku inaczej...?[/QUOTE] przy innych lekach reakcje organizmu sa skarajne (z wytrząsem włącznie jesli poda sie nie wg instrukcji stad konkretne rozróznienia)
  6. dzięki :cool3: [QUOTE]Patuś-czy ja się doczekam fotekTwojej gwiazdeczki??[/QUOTE] sa parę stron wcześniej gonie za nia z aparatem ale cieżko jest :evil_lol:
  7. Rasowa gwiazda :) [CENTER][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/5452/tndulkaluger018re5.jpg[/IMG] [/CENTER] boska fota :cool3: [CENTER][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/5290/peppizmnol5.jpg[/IMG] [/CENTER] porterin sliczny banerek :razz:
  8. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    piękności - super fotki sie udały ale z takim zestawem modeli to chyba nietrudne :razz:
  9. rozumiem [QUOTE]( napis "bonharen intravenous 1% inj.ad us. vet." )[/QUOTE] intravenous - oznacza dożylny, wśróżylny ... Moze ktoś inny ma większa wiedzę ... jak podawałam kawałek czasu mojej suni dożylnie długo szukałam weta, który by to zrobił :) ale jak efekty są to dlaczego nie ... ale skoro lek jest dożylny ja nie miałaby odwagi podawać do inaczej ...
  10. Bodziulka MIAłAM TO SAMO przeszlo odkąd jest Rudolfina zaprząta umysł skutecznie ale za Lilith tęsknie nie mniej z każdym dniem ... :-(
  11. bardzo mi smutno ale miał cudowne życie chłopak Lilith juz na niego czeka po tamtej stronie :-( trzymajcie się ....
  12. mniam mniam [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/263/e59af5df86369f95.jpg[/IMG][/URL]
  13. ale nie ma takiej wersji - z tego co wiem jest dożylna lub dostawowa ... chyba ze jest coś nowego ... Zabajka czytałaś topiki na molosach ??
  14. no my czekamy na swoja porcję kupiłam ten forte :) krakwet sie ociąga :razz:
  15. ale cudniaczki :loveu:
  16. Patka

    Brutus i Salma ;)

    chodzi pięknie wiec zaglądamy :razz: wpadnijcie do nas mlode nogi macie dla Was nasz parczek i skarpa przy rondzie to żabi skok :cool3:
  17. coraz bardziej "company" :p Rudolfina memla kosc prasowaną a ja sie zastanawiam co zjeść idę zrobić budyń :razz:
  18. Rudolfina jest jak dziecko nie jak stado dzieci :evil_lol:
  19. Lizusy od Rudolfiny klocek dopiero by zobaczył co to znaczy być zmęczonym :evil_lol:
  20. mysle ze możecie jechać w ciemno i "przejść sie" a zapewne cos znajdziecie w tym okresie sa też domki wolno stojące .. choc najczęściej są na 10 osób ... ale teraz jest przed sezonem ... warto sprobować ... [url]http://www.bialogora11.pl/oferta.html[/url] [url]http://www.nadmorzem.turystyka.pl/siedlisko-bialogora-domki-pensjonat-p-156.html[/url]
  21. Aluniu słyszałam ze bardzo chciałas Frania :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/307/86cc2f6805ea5b6a.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...