-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
porterin bardzo mi przykro ...
-
dlatego jeśli możesz dowiedz sie więcej ...
-
bardzo mi przykro :-(
-
Zabajka ja Cie rozumiem bo tez większość zastrzyków robimy sami w domu ... my mamt wetów bez golenia i trafienie za pierwszym strzałem ... więc wolę być pewna ... ale jak taka metoda działa ... to najważniejsze co gorsza jednak nie ma za bardzo z kim na ten temat podyskutowac bo najczęsciej to propozycje "ludzi psiarzy" wychodza z podaniem do wetów a nie odwrotnie ... a wiesz ze nasz kwasik robi furorę w kosmetologii usuwania zmarszczek :evil_lol:
-
no właśnie skoro działało podskórnie moze nowe odkrycie ... ale wolałabym mieć potwierdzenie (od jakiegos specjalisty) i sporo przykładów udanego podawania podskórnie ... wiesz różnie sie dzieje ... ja z tym dożylnym nie narzekałam ... [QUOTE] Patka- czemu nie miałabyś odwagi podawać tego leku inaczej...?[/QUOTE] przy innych lekach reakcje organizmu sa skarajne (z wytrząsem włącznie jesli poda sie nie wg instrukcji stad konkretne rozróznienia)
-
dzięki :cool3: [QUOTE]Patuś-czy ja się doczekam fotekTwojej gwiazdeczki??[/QUOTE] sa parę stron wcześniej gonie za nia z aparatem ale cieżko jest :evil_lol:
-
Rasowa gwiazda :) [CENTER][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/5452/tndulkaluger018re5.jpg[/IMG] [/CENTER] boska fota :cool3: [CENTER][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/5290/peppizmnol5.jpg[/IMG] [/CENTER] porterin sliczny banerek :razz:
-
piękności - super fotki sie udały ale z takim zestawem modeli to chyba nietrudne :razz:
-
rozumiem [QUOTE]( napis "bonharen intravenous 1% inj.ad us. vet." )[/QUOTE] intravenous - oznacza dożylny, wśróżylny ... Moze ktoś inny ma większa wiedzę ... jak podawałam kawałek czasu mojej suni dożylnie długo szukałam weta, który by to zrobił :) ale jak efekty są to dlaczego nie ... ale skoro lek jest dożylny ja nie miałaby odwagi podawać do inaczej ...
-
Bodziulka MIAłAM TO SAMO przeszlo odkąd jest Rudolfina zaprząta umysł skutecznie ale za Lilith tęsknie nie mniej z każdym dniem ... :-(
-
bardzo mi smutno ale miał cudowne życie chłopak Lilith juz na niego czeka po tamtej stronie :-( trzymajcie się ....
-
mniam mniam [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/263/e59af5df86369f95.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
ale nie ma takiej wersji - z tego co wiem jest dożylna lub dostawowa ... chyba ze jest coś nowego ... Zabajka czytałaś topiki na molosach ??
-
no my czekamy na swoja porcję kupiłam ten forte :) krakwet sie ociąga :razz:
-
ale cudniaczki :loveu:
-
chodzi pięknie wiec zaglądamy :razz: wpadnijcie do nas mlode nogi macie dla Was nasz parczek i skarpa przy rondzie to żabi skok :cool3:
-
coraz bardziej "company" :p Rudolfina memla kosc prasowaną a ja sie zastanawiam co zjeść idę zrobić budyń :razz:
- 78403 replies
-
Rudolfina jest jak dziecko nie jak stado dzieci :evil_lol:
-
Lizusy od Rudolfiny klocek dopiero by zobaczył co to znaczy być zmęczonym :evil_lol:
-
mysle ze możecie jechać w ciemno i "przejść sie" a zapewne cos znajdziecie w tym okresie sa też domki wolno stojące .. choc najczęściej są na 10 osób ... ale teraz jest przed sezonem ... warto sprobować ... [url]http://www.bialogora11.pl/oferta.html[/url] [url]http://www.nadmorzem.turystyka.pl/siedlisko-bialogora-domki-pensjonat-p-156.html[/url]
-
Aluniu słyszałam ze bardzo chciałas Frania :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/307/86cc2f6805ea5b6a.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies