[QUOTE]Co innego trzymać psa na łańcuchu i fundować mu takie życie jakie ma większość psów na wsi, a co innego trzymać psa na łańcuchu i z nim pracować.[/QUOTE] dokładnie :cool3:
[QUOTE] Ciekawe kiedy moi sąsiedzi zadzwonią na policje że organizuje walki psów :evil_lol: bo takie odgłosy wydobywają się zza płota , psy się tylko bawią.:cool1: w przeciąganie ,a hałas jak by sie zagryzały :cool1: [/QUOTE] Ty uważaj lepiej potworze :evil_lol: