-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Musze sprawdzić te dzikie kocyki :D Beata jaki zdegustowany on kocha kobiety :D ale ma jeszcze mojego narzeczonego, który notabene sam go z miotu wybierał :D Ja nie moge zostawiac karmy, bo by jadły jadły i paw i znowu jadły ... (u lLuny to rozumiem złe wspomnienia z dziecinstwa, ale Waler tak zarłok aż wstyd :oops: ) Luna uwielbia Lilith karme wyrzerać z miski bierze po jednym glutku i w nogi i tak calonocne wyprawy. Beata masz rację z tym budzeniem my yez udajemy że spimy :D ale on wtedy porafi sie uwalić na kims i tak z pyszczkiem przytulonym spać :D troszku ciężki jest kawalir :wink:
-
dbsst przyjrzyj się dobrze a w tle zobaczysz zielone slipka Walerka a to Lilith o pewnej godzinie bez ceregieli dawala nam znac że trzeba juz spać ... :wink: pozdrówka :D
-
Cola ta koteczka dymna (niebieska) ona napewno aby jest dachowcem netypowa maść :D Ślicznie z Poterem do siebie pasują widze że jest zachwycony ma z kim się wybawić :D pozdrówka masz na co się napatrzec ja jak moje koty harcują godzinami je moge oglądać :D :wink:
-
Kicius ma imie :multi: Ty masz lepiej masz samych chłopaków :D :wink: cudenka te Twoje chlopaki :D
-
Widże że Toffik podhcodzi do tego czarnego czegos z rezerwą :wink: Jokus jak to AST ciekawe co to.... 4 fotka to samo spjrzenie co Lilith białko i ten niepewny wzrok :D :wink: Kicia cudnie rośnie i futrzaka dostaje ;) super fotki Jokus marzenie Lilith :D szkoda, że nie może czasem chciałabym miec szczeniaczki :wink: opóxniony instynkt macierzyński mi (a nie jej) się włącza :D chlopaki sa superrrr :D
-
ładnie ładnie a gdzie fotki dla Lilith upomina się ... :D dziewczyny tez lubia pooglądać fajnych mięsniaków :wink: pozdrowka
-
:smilecol: no ładne rzeczy :wink:
-
Cola bidna papużka a kicia pewnie sobie pomyslała jak p[odrosne to poczekaj wyskubię cie z tej klateczki .... :D :wink: cudeńko :D
-
Dla chłopaków żeby mieli o kim snić ( w przerwach między snami o Szpili żeby nie było :wink: ) Lilith - leżąca (nagrzana - toc to nieprzyzwoite ale kazała tak napisać ;) ) dama .... [img]http://img164.exs.cx/img164/1597/img92715jo.jpg[/img]
-
Basenji musisz troche akcje popędzić - podkręcić, :wink: bo mi kotka na serialu przysypia :wink: :D a potem musze jej skróty opowiadać :D :wink: pozdrówko [img]http://img189.exs.cx/img189/7459/img13974dw.jpg[/img]
-
Muszę Ci znowy jakies "milusie" przezwisko wymyslic znów cisnienie spadło to może od tej psiny :wink: :D Poza tym nie wiesz że kocarz do kociarza ciągnie i tym samym mam dużżoo cudownych znajomych, a miłosnik kotów to dobry człowiek wiecz tego wynika,że nie muszę sie głowic czy trafiłam na paskudę czy nie :wink: :D A Ty i owszem .... :wink: zdrówko niskocisnieniowcu :D
-
Cudo fotki :D Ale przednia zabawe miały psiaki :wink:
-
Fotke :wink: a oto i ona ... [img]http://img199.exs.cx/img199/4287/img01435cx.jpg[/img]
-
Dbsst z dedykacja 4 nad ranem Sylwester udało mi się wygrzebac jaką fiotke na której jestem :D :wink: Ale 4 zobowiązuje i nie wygladam kwitnąco :D :wink: ale za to żeby była pewnośc że to ja w planach fotki znajdziesz zwierzaki :wink: pozdrawiam gorąco milo jest widzieć z kim rozmawiasz :D :D a może nie ? chi chi :D :wink:
-
Baasenji bez komentarza -głodnemu chleb thu kot na mysli ... :wink: Beata Ty mnie tu nie podpuszczaj ja średnio jednego kota wciskam miesięcznie komus i znajomi mi się kończą :wink: A tak serio Luna jest ze schroniska - koty u nas maja najczęsciej bardzo dobrze duzo ludzi dokarmia, ale przydałaby się masowa sterylka :) Szkoda mi takich maluszków, bo pełno ofert o oddaniu, a juz mało kto ma miejsce - moja głowna zasada 1 kot to zmało nudzi sie sprawcie sobie drugiego no i wszyscy juz mają 2. :D :wink: pozdrowionka od kociej mamki :wink: :D
-
AnkaW Ty dziewczyno masz pełne ręce roboty ten kot to zywe srebro :D Luna taka była za młodu tez mamy tzw brak balkonu i sasadów przyprawiała o zawał spacerując po ramkach od suszarki, ale nigdy nie spadła (była zwinna i szczupła) :wink: Obecnie woli rozbijać sie o szybę za wróbelkami przychodzącymi na paszę :D Baskomaniak powiem jedno te różowe łapeczki mnie uwiodły :D :D a poza tym oskar za scenariusz i kreacje aktorskie :cunao: super z rana wprowadzić się w dobry nastrój dzieki :D pozdrowionka Patka&Lilith&Koty
-
Basenji Ty to lubisz więc dobrze :wink: ... Ty "potforze" :wink: Jak możesz :wink: tak o swoim głównym bohaterze serialu .... zdrówko :wink:
-
Souris nie ma sprawy :D chcesz na maila? pozdro :D
-
Beata ja sledze mojego ukochanego Dymncia od kurczaczka co się wykluł i Ty tego aż tak bardzo pewnie nie widzisz ale on to chyba bedzie większy od Walerka :D Walerek tez miał taki moment że jak sytrzała przybrał, a teraz pilnujemy żeby nie przybierał :wink: :D Co tu kryc Dymek jest cud miód i orzeszki - taki do schrupania :D mlody mężczyzna :D :wink: gorące pozdro
-
:lilangel: cudeńko a mina jaka poważna :D slodki jest Lunie nie pokazuje :wink:
-
:beerchug: Oj TY Ty lalunia :wink: :D ale wiesz to jest zboczenie swoich fot mam bardzo mało, a zwierzaków za trzęsienie :wink: :D pozdro poszukam z dedykacją dla Ciebie :wink:
-
Adda po truskawku jakby widać twije ostre zabiegi .... :D :wink: Asiaczek a my na trzecim piętrze mieszkamy ... ból ... oczy w lato dookoła głowy :wink: Kociaki pozdrawiają ciocię :D pozdro
-
Oj Monika nie mów hop i nie obrażaj także kundelków. zawsze znajdzie się jakas czarna owca - znam wiele miłych boksiów, ale i kilka, które maja albo spaczonych włascicieli albo psychike -pies rzucający się na sukę :-? W każdej rasie znajdzie się odstępstwo od reguły ... pozdrawiam Patka&Lilith (czasem tez uważana za ciemnogród za piranię :wink: )
-
O nie nie :nono: nigdy samych ich nie zostawiam sam na sam z okienkiem otwartym .... chociaż Luna wie gdzie jest granica i nigdy nie wychodzi za daleko. Natomiast Waler juz 2 razy spadochroniarzył... wiem Asiaczek jakie to uczucie leciec na łeb na szyje pod balkon :-? tesz chcemy balkon - nasze marzenie. :D Pilnuje ich jak oczka w głowie :D
-
dbsst Ty siękochana pokaż troszku bo juz :o jak wyglądasz.... :D pozdro super fotasy