-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Dlatego 6 sekun bo jest ich sześć, (na zdjęciu 4) ale to nie zmienia postaci rzeczy :wink: :D ja radze sobie najwyżej z dwoma i mięsnie mam piękne na łapkach pieski tez bo każdy chce byc wtedy pierwszy w parku - wieczna walka :wink: :D
-
Oj tru także byłabym ostrozna z zarzekaniem sie Ty wiesz ile Waler wciąga (ma chłopak potęcjał) on kupki jak piesek robi :wink: Luna za to niezła kombinatorka ale zapraszam jak vo to do Torunia zawsze jakiś tydzień na pilnowano się znajdzie, chociaż juz pól kalendarza zarezerwowana :wink: :D pozdrowionka
-
czekam z niecierpliwością ... twarda z Ciebie dziewczyna z 6 sobie radzisz :D Super psiaki :D
-
Przesliczna sunia i pewnie da nowemu panu wiele miłosci i wygląda jak Dog suczkowy drobny :wink: :D
-
Tajdzi Ty dwa razy nie powtarzaj bo się zdziwisz jak pewnego dnia zapukam z walizkami i klatką z dwoma kotami ... "ja prze pani do pilnowania" :wink: :D Co do chętnych my brac studencka mamy kumpli i wolna chata to marzenie - szczególnie dla młodych par - Tylko kartke z porami karmienia wywieszam, żeby w amoku o kotach nie zapomnieli :wink: :D pozdrowionka
-
Tajdzi nie martw się zawsze się hcetny znajdzie :D poszukaj kociolubnych :D :wink: pozdrowionka
-
KaRa_TC boska fotka Ty taka "rozwina" a psiaki każdy co innego ma na myśli :D :wink: Swietnie sobie radzisz z 4 :wink: :D pozdrowionka
-
Ale się rozwinęła dyskusyja :wink: a początek był taki niewinny :wink: A nowe foty gdzie Dbsst Ty o kotka się staraj dla siebie i Szpilki ona taka jedynaczka :(
-
Ale u nas nie ma problemu zawsze ktos chętnie przyjedzie na mini wakacje do Torunia i popilnuje słodkich kociaczków za darmowe mieszkanie :D Kot, nie pozwoli by z jego kuwety smierdziąło uwierz potrafi jasno i dobitnie pokazać, że jest brudno :wink: :lol: Poza tym ile z nim radości i na spacer nie trzeba wyprowadzac :lol:
-
Ty zmienna istoto, ale że do Luny to wybaczam jednak nie wiem co na to Dymek, chociaz ale on ma takieee grono fanek, że czy jedna w tą czy w tamtą :wink: to nie zauważy :lol: pozdrowionka
-
Tajdzi - dobre bardzo ... smaczne :wink: :D
-
Dbsst dziękuję :D Szpilka cudny wodołaz :wink: :lol:
-
Z Luna niestety nie byłoby tak prosto ... :D :wink: jak ona coś chce to zawsze w ten czy inny sposób osiąga - jak to kobieta :wink: pozdrowionka dla zwierzaczków
-
szaraduszka żeby moje maleństwa :wink: zechciały tak pozowac, żeby robić takie super foty trzeba miec dobrych modeli, a Ty masz wyśmienitych :D Urocze foty nie moge się nasycic a z apartaka fakt trzeba popracowac żeby ją dobrze poznac i zaprzyjaznić się a wtedy super foty murowane :D ja tez zmieniła aparatkę, ale kupuje statyw, bo nie moge często zdjęc utrzymać takie TO czułe :D pozdrowionka
-
Ja jakoś nie jezdzimy od zeszłego roku, a wczesniej miałam 10 lat przerwy chyba i nieźle mi szło i jest coraz lepiej(może dlatego, że w dzieciństwie dużżżo jezdiłam), ale przy Piotrze to jestem cienka :wink: :-? Jak z dzisiejszego poranka od kumpa dostanę foty to zaraz wkleję, ale gdzie bo to ludziowe fotki przecież ... :wink: Sorki za zasmiecanie topicu Dbsst więcej to się nie powtórzy :oops:
-
KaRa_TC Luna po cichu dziękuje bardzo bardzo :D One są tak odmienne że zawsze każde ma grono wielbicieli osobne :wink: :D Al;e boska fota - dlatego nie moge miec innych zwietrzaków, bo Luna by je wyłuskała z klatki czy akwarium niestety :-? pozdrowionka
-
Fotki prześliczne!!! troszku Wam sie kumpli nazbierało :D Ale było fajowo ! My tez w Toruniu byłysmy na spacerku ale nas Tylko sztuk 2 z Torunia ;) zapraszamy na wizyte do Daliego leonka tam sa fotaski jak macie ochote szczecinianki :D pozdrowionka U nas sniegu równiez brak
-
malawaszka Walery to kot syberyjski tylko inna odmiana kolorystyczna niż Dymek a Luna to kotka dachowo-schroniskowa :D Daga zapraszam z córcią do nas na kotwizytę po przeprowadzce bo inaczej nie wiem jak to będzie ... :wink: moje koty mają dar :D pozdrowionka A to ciag dalszy wczorajszej sesji ... małe zabawy z aparatką i spokojne kotki po kolacji :D fajnie się ułożyły na stooliczku :D [img]http://img76.exs.cx/img76/9090/200502060300uy.jpg[/img]
-
Beata, a może to poprostu najzwyklejszy kryzys wieku średniego :D :wink: u naszego szanownego pana basenjego albo wczesne początki andropauzy ... objawy by się zgadzały :wink: :roll: pozdrowionka od Fanki Dymka i Twoich slicznych komentarzy :wink:
-
W imieniu Walera dziękuje - podszerstek ma prawie biały, a reszta w odcieniach szrości :D Zimą troszkę inne niz latem kolorki goszcza na jego grzbiecie :D
-
Ładne rzeczy .... :wink: :D Lilith uwielbia samochodem jazdę pies spi ... cała droge ideał :D
-
A ile byś ciekawych zapewne znajomości zawarła ... jak jeździliśmy z Lilith pociągiem nad morze to było zawsze ciekawie a z wesołą szpila to dopiero byłby ubaw :wink: :D na łyżwach byłam najedziłam sie , ale nózki bolą odzwyczaiłam się - na Kaszowniku byłam ale lód jakis taki niepewny :wink: :D pozdro
-
matko boski :) super No Waler, aż tak odważny nie jest :D Daga widze, że wierną fanką kocich stron się stałaś, no a kiedy spacer do schroniska? :)Może najpier małe warunkowanko córus u mnie przy Lunie i Walerym :D A tak dziś spały moje włochate robaczki :D Waler sie ledwo mieści w kadrze, :wink: ale to tylko złudzenie optyczne :wink: [img]http://img61.exs.cx/img61/9606/200502060123rc.jpg[/img]
-
Beata :D ja Cie w pełni rozumiem :D :wink: pozdrowionka :D
-
Ajka biedactwo :) Ja zawsze kontroluje Lilith i fakt juz najczęsciej na pierwszy rzut oka wiadomo czy pani i pies są oK :D