Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Adda mówisz o mnie jakie młode .... :wink: :shocked!: ja tez poszukam zdjęc z lat szczenięcych tylko czy Wy to zniesiecie ... :wink: czekam na foty ja się okazałam .... :wink:
  2. No dobra z Lilith :D leżałysmy sobie grzecznie na łózeczku i Panuś nas złapał na gorącym uczynku ... i ti utrwalił ... :oops: :wink: troszkę "wymemlane" jestesmy obie :wink: pozdrówka piekne panieki i panie :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img210.exs.cx/img210/6930/200502120071rb.jpg[/img]Thanks to ImageShack for Free Image Hosting[/URL]
  3. Patka

    zakoceni.pl

    A tak sypiaja moje robaczki, ale Waler urodzony model postanowił popozowac i wstał :wink: :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img92.exs.cx/img92/949/200502120478ah.jpg[/img][/URL]
  4. Patka

    zakoceni.pl

    M10M nie kuś :wink: zwalimy sie do Ciebie cała gromadką :wink: :D Ale one sa boskie naprawdę nie mogę ja na nie patrzę :lol: Daga czasem sypia Lilith z Walerym, bo z Luna się nie kochają raczej omijają...
  5. Alina cud dziewczyna więcej fotek jak mnie oczy nie myla to cud brytyjka Walery zrobił takie :eek: i się :iloveyou: pozdrowionka
  6. Basenji no wiesz na kolana mamy padac ciesz się duża odlądalnościa, a zobacz jak ładnie prosimy i mamy takie oczy :D :wink: i płacimy abonament :wink:
  7. Dbsst tak jak mówiłam zdjęci zwierzaków ma tone, a swoich no cóz takich co moznaby ludziom pokazać niewiele ... :evilbat: :wink: Ale jak cosik znajdę to z dedykacja dla Ciebie :D
  8. Oj dziewczyny nie gadac tyle! cudne jestescie nie musze byc płci przeciwnej żeby to docenic i do tego jeszcze niezwuykle skromne i sympatyczne :D pozdrowionka
  9. Dama pełna buźka co tu kryc !!! :D Piekne foty czekam na ciąg dalszy !!! z nieukrywana niecierpliwością!!! Dziewczyny :thumbs:
  10. Patka

    zakoceni.pl

    M10M jak zawsze Twoje koty przechodza najsmielsze marzenia dowcipkowania super są chciałabym je poznac :lol: :wink: Jak kiraja jajka z wytłaczanek ale brzuch mnie ze smiechu boli :cunao: Tajdzi ale cudo gadaj .... :wink: Malawaszka oto kotecek dla Ciebie .... [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img166.exs.cx/img166/7619/200502060231gf.jpg[/img]Thanks to ImageShack for Free Image Hosting[/URL] a nawet dwa do wyboru do koloru :wink:
  11. Jak to brak substytutu szczęścia.... :( :wink: tak ni może byc wole mniej jeśc i wciągac czekoladkę :D :wink:
  12. Dbsst i Wind :megagrin: super, że się sesja uudała!!!!
  13. Patka

    zakoceni.pl

    Oj ja myslałam, że tylko Waler i Luna TO robią ... :mdrmed: super złapanie na gorącym uczynku :wink: :D Boski
  14. aga1215 i Tu masz 10000% RACJI :D :wink: Piesek by tylko ziewał i calkowity brak domowych rozrywek :D
  15. Oj juz klawiturke i skrol na myszce zacieram na przeglądanie fotek WSZYSTKICH Dbsst autorstwa Wins :wink: :D tik tak - czas leci szybciutko :wink: :lol:
  16. Zaczynam byc zazdrosna dwa dni mnie nie ma, a Wy tu cwierkacie jak wróbelki :evilbat: :wink: A gdzie buziak dla cioci Patki :wink: :D Oj ta Szpila ale mnie teraz mnie bedzie bo mam druga prace :D Kolo Ciebie Daga notabene :wink: :D pozdrwionka
  17. Waler warczy(głosno) ja jakiś dzwięk na klatce usłyszy, ale on taki twardziel tylko jak z pańcia leży, a jak ktoś obcy przyjdzie to zmyka pod łozko :wink: :D niesmiały jest mówiąc inaczej :wink: :D Wasz temacik - ładne rzeczy :wink: :D
  18. Patka

    zakoceni.pl

    To ostanie na dziś ... pańcia musi portfolio odświeżyc modelce ... :wink: Z serii zielonooka myslicielka (patrz kombinatorka :wink: ) [img]http://img235.exs.cx/img235/1909/200502070036xa.jpg[/img]
  19. Miga ja jestem dwie stroniczki dalej liczy sie i to nawet w sepi :wink: :D Adda dla mnie mniam :eating:
  20. Patka

    zakoceni.pl

    Bede jeszcze większym potworem a co powiesz na to ... tylko jej troszku mordzie "urwalo" ... :wink: wiercila sie strasznie na sloneczku :wink: ale efekt jest zwracam widowni uwagę na slliczne rózowe poduszeczki ... [img]http://img210.exs.cx/img210/54/200502070043pi.jpg[/img]
  21. Pewnie rodwod długi jak u leosiów :wink: hi hi !!! AQle nadal podtrzymuję, że fota super i trzeba wizerunek co jakiś czas odświerzac :wink: :D
  22. Patka

    zakoceni.pl

    Oj dwa dni a Tyle mnie ominęło :wink: :D Ciekawe czy i kedy zaczęłoby Wam mnie brakowac :wink: Ja juz tez swój TYP obstawiłam :lol: A to maleńki prezencik dla fanów Luny :wink: :D [img]http://img206.exs.cx/img206/7382/200502070068hv.jpg[/img]
  23. Adda, ale superowe zdjęcie pieknie razem wygladacie piekna z Ciebie dziewczyna :D Wiecje FOTEK !!! Adda w końcu sobie Ciebie zwizualizowałam :wink: :D Naprawdę fajosko :wink: ogląda się zdjęcia dogomaniaków :D pozdrowionka
  24. Nazwy tego specyfiku antyalergicznego :fadein:
  25. Ja także poprosze, ale się topic rozwinąl w nader ciekawym kierunku :D Okzauje sie, że mój ukochany chyba także na "koty" jest uczulony i ma ból, bo kocha je ogromnie :D Cudne te brytyjczyki ale ja chyba pozostane przy sybirakach :D i oczywiście dachówkach :wink: :D A tu kot pilnujący domostwa - pełne skupienie .... [img]http://img181.exs.cx/img181/9743/200502070257rg.jpg[/img]
×
×
  • Create New...