BARDZO WSZYSTKIM DOGOMANIACZKOM DZIĘKUJE ZA ŻYCZENIA WZRUSZYŁAM SIĘ :shiny: DZIĘKUJE JESZCZE RAZ BARDZO, ALE TO BARDZO MI MIŁO!!!!
PIĘKNE KWIATKI :D :buzi:
a TO W RAMACH PODZIĘKOWAŃ
pan włochacz pozdrawia ... wczorajsze szaleństwo się kłania :D złapię ta zabaweczkę ;)
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img215.exs.cx/img215/6821/1003050164uv.jpg[/img][/URL]