Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    zakoceni.pl

    O takiego chedonistę Ci Adda chodziło :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img97.exs.cx/img97/9295/1003050058vx.jpg[/img][/URL]
  2. Patka

    zakoceni.pl

    Biedny chomiczek :lol:
  3. Patka

    zakoceni.pl

    Oj biedny kicius :lol:
  4. Patka

    zakoceni.pl

    straszliwy ten biały siersciuch :wink:
  5. Patka

    zakoceni.pl

    Ano gim z tonikiem nie mam kaca po tym a juz jestem uwarunkowana na ranne wstawanie :D A to kochany urodzinowy Walery pozuje na ulubionym dywanie :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img199.exs.cx/img199/3770/1003050359ax.jpg[/img][/URL]
  6. Gadacie gadacie, a zdjątek malo, może Licze po cichu że na wiosne to ulegnie zmianie tylko gdzie ta wiosna... :wink: No dziewczyny tlumy na Dogo a w galerii ostatni wiatr hula :D :wink:
  7. Patka

    Ślubna Galeria

    Klara ale zaraz po..... :lol: :wink:
  8. Patka

    zakoceni.pl

    Malawaszka faktycznie to zdjęcie super !!!! Beata ale masz modeli w domciu :D :wink:
  9. Patka

    zakoceni.pl

    Juz lece papa buziaków sto dwa :wink: :D
  10. Patka

    zakoceni.pl

    Własnie wróciłam a tu takie prezenty wielkie!!!! dziękuję Wam z całych sil zaraz idę do knajpki :D o wdzięcznej nazwie NRD :D z przyjaciółmi i wypiję za Was :beerchug: napewno :) Adda bardzo sie cieszę "rybki" sa takie pocieszne :wink: :D
  11. Patka

    zakoceni.pl

    BARDZO WSZYSTKIM DOGOMANIACZKOM DZIĘKUJE ZA ŻYCZENIA WZRUSZYŁAM SIĘ :shiny: DZIĘKUJE JESZCZE RAZ BARDZO, ALE TO BARDZO MI MIŁO!!!! PIĘKNE KWIATKI :D :buzi: a TO W RAMACH PODZIĘKOWAŃ pan włochacz pozdrawia ... wczorajsze szaleństwo się kłania :D złapię ta zabaweczkę ;) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img215.exs.cx/img215/6821/1003050164uv.jpg[/img][/URL]
  12. Widac że Bunia zachwycona prezentem, aż oczęta mruży z zachwytu :D
  13. Patka

    zakoceni.pl

    Ano mam :D Beata zrobił do kuwety, ale takąąąą dużąąą :o :D Jest aniołem pompą żrąco-trawiącą :wink: a poza tym to anioł :D
  14. Patka

    zakoceni.pl

    Nie chciałabys :wink: Beatko :D dziś w ramach prezentu urodzinowego zrobił mi od rana w łazience wielką kupę :wink: :D :-? Poza tym rzyga mlaszcze a Dymus przy nim to arystokrata z korzeniami a walery to wiesniak prosto z Rosji :wink: :lol:
  15. Patka

    zakoceni.pl

    Beata :lol: Walery tez woli fotelik lub kanapke obok komputera :D Bogarka lizuski od Walerego i Luny :D
  16. Patka

    zakoceni.pl

    I jeszcze jedno jęzorek w pełni :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img174.exs.cx/img174/5926/1003050097rr.jpg[/img][/URL] ps pilot tak przypadkiem po 22 filmów ma Waler zakaz oglądania :D
  17. Patka

    zakoceni.pl

    Lilith czasem sobie przypomni :wink: A Walery uprawia toaletę oto świerzutkie fotki (5 min temu) :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img157.exs.cx/img157/6451/1003050068lt.jpg[/img][/URL]
  18. Patka

    zakoceni.pl

    A czy juz pilnuje domostwa i wydaje z siebie pomruk jak coś mu sie nie podoba?? Walery to kot pilnujący :D Wujcio postanowił sie umyc ... znów będe musiała go po tm wyczesac i natalkowac :D
  19. Patka

    zakoceni.pl

    Cała rodzinka po obradach uznała ze młodszy kolega juz prawie przerósł mistrza w wietrzeniu :lol: :wink: nie ma co chłopczyna pojętny :D
  20. Patka

    zakoceni.pl

    Powtórzę sie o taki wzór chodziło jak poniżej :D :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img214.exs.cx/img214/6571/img19121nv.jpg[/img][/URL]
  21. Patka

    zakoceni.pl

    Och jakbym Waleka widziała :D :wink: :lol:
  22. Patka

    kuleje-znowu

    Sabina trzeciego marca mniął rok od operacji Lilith i tfu thu jest wszystko OK powodzenia trzymam bardzo mocne kciuki za Was :D lilith ma syntetyczny implant więzadła tu jest gdzies topic, w którym opisuje nasze przeżycia :D
  23. Beata cos w tym jest :D
  24. Patka

    zakoceni.pl

    Ale i tak wolę mojego cudnego rudzielca, który ostatni pozwala robić ze soba wszystko :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img170.exs.cx/img170/2269/im0002685rj.jpg[/img][/URL]
  25. Patka

    zakoceni.pl

    Przecudne te bengalczyki :D zakochałam sie w rysunku ich futerka :D boskie A jak tam Dymus??
×
×
  • Create New...