Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    zakoceni.pl

    oj Tajdzi nie becz :calus: wszystko sie ułozy a raczej wyswiretli masz na pocieszenie :D Buziaka od Walerego :wink: Piekny języczek :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img46.exs.cx:81/img46/6913/0203050321sl.jpg[/img][/URL]
  2. ojeny Wind Ty wiesz jak kobiete docenic :D ale to takie pół zartem :wink: Wiadomo płeć męska w niedoborze na DOGO wiec ma większe branie :D zreszta jest na co popatrzec ... ta kłoda :lol: boska
  3. Wojtek no wiesz takie słowa o tak uroczej pannie :evilbat: :lol: :wink: Ale zrobiłes furorę ja przeszłam zimowo bez echa :wink: masz wdzięki a może to ta kłoda :wink: :lol:
  4. Patka

    zakoceni.pl

    moze za kare hi hi :wink: :lol: ja widze wszystkie wlochate części :D
  5. :loveu: :iloveyou: :loveu: cudo
  6. Patka

    Ślubna Galeria

    Oj Cola nie mów hop moje dzieci to nie sa zwykłe dzieci ale ciiii :wink: chyba nie moge pisac o tym na forum :oops: :wink:
  7. Patka

    zakoceni.pl

    :biggrina: :cunao: :biggrina:
  8. Patka

    Ślubna Galeria

    Bidulko :D Ja mam zabawe klasa 4-6 dzieciaki :D Sa boskie i bopsko rozrabiają ja pracuje w organizacji pewnej :D
  9. Patka

    Ślubna Galeria

    Cola :olympic: ja chce miec dzieci, ale jeszcze czas ale wkurza mnie jak moim znajomym rodzinka i inni mili narzucaja co oni chciec maja :evil: Wolny wybór a nie bo tak trzeba ... Cola co robisz zwierz sie chcetnie wymienie doswiadczenia :D
  10. Patka

    zakoceni.pl

    Oj Dymek to model urodzony Beata ty go zgoś gdzies do jaiegos katalogu niech futra reklamuje czy cos :lol: :wink:
  11. Patka

    Ślubna Galeria

    Gadzik ja równiez jestem pedagogiem i nauczycielem więc zawsze mówię, że dośc cudzych się nachowałam żeby mieć swoje :lol: :wink:
  12. ciekawe rzeczy tu sie dzieja a fotek jak na lekarstwo :D :wink: A to zimowa Patka rzadko bywam i czas się nie zapomnieć :wink: :D patka czarownica, ale taka dobra :D Piekne krajobrazy za mną chociaz cosik :lol: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img194.exs.cx:81/img194/4725/0203050529oe.jpg[/img][/URL]
  13. Patka

    zakoceni.pl

    Ale mu wlochacze na stopach urosły :lol: Niezły akrobata Waler juz stary jest :wink: i nie chce mu się wspinac :D
  14. Patka

    zakoceni.pl

    Pomiałcze TZ to może sie uda w zeszłym roku bylismy ale światło słabe i tona ludzi fotki były :-? Ale aparatke wezme i dla Ciebie zrobię mevy :D Jak sie uda ale nie gwarantuje marny ten pokaz był w zeszłym roku :-?
  15. Czekam z niecierpliwościa na nowe sejyje :wink: wiem ze ciezko się zgrać ale owoce jakie :D
  16. Patka

    zakoceni.pl

    Oj Dymek piekne oczy jak jajeczka wielkanocne :wink: :D Mnie mało widac juz się skarzyłam mam dwie prace i jakas taka zdechła jestem ciesze sie że wogóle moge do was zajrzec a jak juz jestem to nie mam czasu nawet pisnąc ale oglądam :o :D Dymus piekny Walery własnie myje futerko i czasem Lilith [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img26.exs.cx:81/img26/1658/0203050337fx.jpg[/img][/URL]
  17. Patka

    Ślubna Galeria

    Ja Cie w pełni rozumiem i to zmuszanie chociaz jedno ja uważam, że lepiej nie byc rodzicem - niz byc takim: no bo juz pora, bo ludzie gadają, albo bo wypada... wryyy dziecko to odpowiedzialność niesłychana i trzeba byc pewnym że chce sie ją ponosic. Niestety cioraz częśćiej w swojej pracy przekonuje się jak łatwo urodzic dziecko i mówić że się je ma a nic poza tym .... :-?
  18. Ciąg dalszy serialu poliz mnie kopteczku a będę Twoja ;) :) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img8.exs.cx/img8/9656/0203050332sg.jpg[/img][/URL]
  19. :laola: super w końcu jakies fotki tęskniłam :D
  20. Patka

    Ślubna Galeria

    Wind :D głowna zasada nie zmuszać!!! człowiek ma wolny wybór :D
  21. Patka

    zakoceni.pl

    koty w szafie raz ( sporp pewnie uz widziało ta fotke ) przypomne :D Luna kocha szafy pudła itp, a Waler preferuje pościel i reklamówki :D Poza tym wszystkie sybiraki chyba tak reagują drzwiczki od lodówki lub od szafki z karmą i kotek wyłania sie z najgłębszych czeluści :lol: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img187.exs.cx/img187/4482/im0010178pk.jpg[/img][/URL]
  22. Cola w pełni Cię rozumiem ale zobaczysz przyjdzie wiosna i jakos sie ułozy :D Trzymam kciuki za udane wydatki :D i żeby w skarobonce coś jeszcze nie tylko na pasztetową zostało :D
  23. Dbsst, ale ciiiii no jak możesz wydawać ten serowy sekrest :D :wink: Pozory to pozory :lol:
  24. Tak tak chłopaki super się nadają pańcia daj im na taki kurs a sami beda chodzic :wink: :D pozdrowionka :D
×
×
  • Create New...