To z gębą rozdziwaioną boskie widze, że nie tylko mój Walery ma problem z brudną kryzą :wink:
Rudy wygląda jak by miał problemy :wink: babelki jak my to mówimy zamiast myśli :D :wink:
Zmartwię Cie Walery jest lekko chory rzyga z przerwani od 2 dni jak kot, w pon pani wet nas oodwiedzi :-? :wink: