Beata jak widziałas na fotkach takie spanie na plecach jest normalne u sybiraków trzeba sie wietrzyć dobrze :D futerko grzeje a poza tym czuje sie chłopak bezpiecznie :D
Souris ja je co noc chrupię jakl mi na podusie włazi wygodnicka panna ale trzeba przyznac ma cudne Luna różowe poduszczeczki i pachnące nbaiałe skarpetki :D
Jeszcze jedna fotka na zapas z serii co te wstrętne patrz smakowite ;) ptaszki robią za tym oknem chodzcie ptaszki do Lusi ... :wink:
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img105.exs.cx/img105/3629/im0031007uj.jpg[/img][/URL]