Lilith - Jest wielkim samotnikiem, szuka opiekuna o takich samych cechach, lubi być sam, ale lubi też mieć pewność, że ma na kogo liczyć. Ciekawy świata, lubi przygody. Jest bardzo oddanym przyjacielem. Lubi zmieniać partnerów. Wymyka się z pod domowych pieleszy, ale wraca skruszony, by okazać opiekunowi jak bardzo docenia dom. Sam nie potrafi okazywać uczuć, ale od opiekunów oczekuje bardzo dużo czułości. Jest osobnikiem bardzo pięknym.
Nie zgadza sie wogóle :( no może że jest "osobnikiem bardzo pięknym i bardzo oddanym przyjacielem". :wink:
ale pomysł super :D