Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Lilith - Jest wielkim samotnikiem, szuka opiekuna o takich samych cechach, lubi być sam, ale lubi też mieć pewność, że ma na kogo liczyć. Ciekawy świata, lubi przygody. Jest bardzo oddanym przyjacielem. Lubi zmieniać partnerów. Wymyka się z pod domowych pieleszy, ale wraca skruszony, by okazać opiekunowi jak bardzo docenia dom. Sam nie potrafi okazywać uczuć, ale od opiekunów oczekuje bardzo dużo czułości. Jest osobnikiem bardzo pięknym. Nie zgadza sie wogóle :( no może że jest "osobnikiem bardzo pięknym i bardzo oddanym przyjacielem". :wink: ale pomysł super :D
  2. Gosia druga fota jak stoją na kanapce cudna te ogonki boskie :D Lilith tez miała przyjaciela malamuta ale sie wyprowadzili :-? kocha do teraz pluszowce :D
  3. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi widac że Loni sie powodzi :wink: na tej pierwsze focie kot bezszyjny :wink: ale fotki jak zawsze pierwsza klasa bo i modelka boska :D
  4. Weron jak pienie pozujesz do autoportretów :D Juz dawno nie widziałam Twojej buziuchny :wink:
  5. Patka

    zakoceni.pl

    Alina :D dZIEWCZYNY SA SUPER :D
  6. Mysle, ze moze dobrze oswoic suke z kocimi zapachami na jej miejsce połozyć np poduszkę lub kocyk, na którym spią koty. Warunkowanie pozytywne nagradzanie za brak agresji, a jesli sie rozbuchana emocjonalnie warczy itp kazać usiąść albo iśc na miejsce spokojnym głosem. Koty musza byc wyżej w hierarchii pierwsze widocznie dla psa jedzą i maja pieszczoty ją trzeba zdegradowac - niestety. co więcej - można jej ostatecznie zakładac obroże i linkę w domu i za niepożądamne zachowania sciągac i "fe", ale to już ostateczność :-? mam nadzuieje że cosik pomogłam ... jestem w takich zach agresja silna psa także laikiem - na szczęscie
  7. Cola :D Biedy osiłek :wink: pozdrowionka :D
  8. Patka

    Ślubna Galeria

    Olund gratki :beerchug:
  9. Piękne fotki :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img66.exs.cx/img66/48/1303050105sh.jpg[/img][/URL]
  10. Patka

    zakoceni.pl

    No dziewczyny to żeby miec to - kogo się pragnie to trzeba pocierpiec i innych pomęczyć :wink: :D Co do tej babki to fakt z nią nie miałam transakcji pełnej jedynie luźne gdybanie .... no to już wiem ... :-?
  11. Patka

    zakoceni.pl

    Oj bidulko :buzi: ale wszystko na top wygląda dobrze sie skończy :D pozdrowionka :D zaraz dawaj zdjęcia :D
  12. Patka

    zakoceni.pl

    łO MATKO BARDZO MI PRZYKRO :-? szkoda bo kociak patrz Dymek jest super a ludzie się zmieniają jak z nia rozmawiąłam to nie było problemów... no cóż :-? Ale za To masz pięna Lonie :D
  13. Oj Miga co Ty bredzisz napisałam wszystkie Ty także :D jak możesz tak nawet mysleć ...
  14. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi no cos Ty nic nie wiedziałam myslałam, że ta kobitka OK ?? Ale psychike koty mają super to wiem napewno.
  15. Oj Baenji dowciopy jestes jak nikt inny :wink: :lol: :D
  16. Dziewczyny bvrawo w koncu nowe foty :klacz: :loveu: Dogomaniaczki sa super panienki i panie :D
  17. Patka

    zakoceni.pl

    Musia a pomysl nad sybirakiem z tej hodowli co Beata - sprawedzone super algodne kty prztulanki - kot działa wyciszająco ale trzeba podjąc interakcję by nawiązac wieź wiec Twój synek będzie musiał sie opdrobnie bardzoej postarac niż do psa :D Ale za to niezwykłe doznania mruczanada il leżenie na brzuchszku :D Tajszi Kicia to rasowa dama :D
  18. Patka

    zakoceni.pl

    Beata nie ma co ukrywac pięknoty, a na raty sie nie da ... ile to cudo rude kosztuje :-? zwierz sie ... Piękne :D
  19. Patka

    zakoceni.pl

    Oj Beatak przetrzasnij skarbonki jak dzieci chcą futrzaczka to sie troszku poświęcą :wink: tak jak rozmawiałayśmy drogiem bydlaczki sa ... :-? A to książe pokazuje jak duzo zjeść potrafi ... [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img85.exs.cx/img85/3855/1003050189kz.jpg[/img][/URL] Aga Beata ma racje 100% niestety :wink:
  20. Patka

    Krwisty problem...

    Zawsze myjemy i pudrujemy łapy alantanem w pudrze taki jej urok i skutkuja takie dziecięce :wink: metody :D
  21. Patka

    zakoceni.pl

    No Beatka myslałas o tych sygnałach podprogowych czy Lunę pozyczyc zawsze ruda ... :wink: :D
  22. Anka trzeba sonbie notatki robic ... albo gazetkę pupic ze skrótami jak w klanie :wink: :lol:
  23. Dziekujemy, az sie obie :oops: :wink:
  24. Amfi alez dziękujemy za kompelement to Lilith powinna sie :oops: :wink: W pupke nie ziimno, bo prawdziwa dama nie siada pupa tylko (proszę sie przyjrzeć) ma pupe w powietrzu ... :wink: :lol: A to my w pełnej krasie :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img230.exs.cx/img230/641/1303050163br.jpg[/img][/URL]
  25. Patka

    zakoceni.pl

    Luna i Waler tez marzą o balkoniku i ptaszkach cwierkających im koło uszka :D :wink: Petra piękny ten Twój czarnowiec :D
×
×
  • Create New...