Dingo taka może byc skrajna wersja Lilith puszcza na komende wszystko :wink: Pieas ma po to właściela żeby ten sprawował nad nim pieczę - zadna radocha ze innego psa, nawet agrsora poturbuje, ale zeby to zrozumieć ... mhy sama nie wiem, co trzeba. Ja jestem po to żeby Lilith zapewnic bezpieczeństwo zauwaza sie to szczegolnie kiedy pies jest np kontuzjowany.