Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    zakoceni.pl

    Beatko rozpakuj to co napotrzebniejsze czyli dzieci, aparat i koty i opowiadaj tak pusto było bez Ciebie :D ale starałysmy sie dzielnie :D
  2. Batrosz jak zawsze przemiły :oops: :D
  3. Tebusia super fotki więcje :D
  4. szpla ma tą super obróżkę (chce dla Lili takie szelki) jak nazywa sie ta marka??
  5. Foka njest nieamowita :D Boska fotka :klacz:
  6. Od razu sie ufarbuje na piaskowy :lol:
  7. Kochana Seterko "emołtikony" ;) to nie wszystko ....
  8. Gdarin no wiesz bezużyteczny za podusze może robic chociażby :wink: :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img371.imageshack.us/img371/2164/img01614uk.jpg[/img][/URL]
  9. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi cudowne :D
  10. Sonia ja też, ale skoro masz Internet masz i słownik warto z niego korzystać. Dysleksja nie zwalnia od kultury pisania! A wyraz zabójczy(Ó) masz na wyskości nosa napisany poprawine ... :D Pozdrawiam :D
  11. Soniu niekórzy (pamiętaj Ó) wiedzą także to co genetyka i behawior oraz skutecznie stosując zasady dobrego wychowania, socjalizacji i doboru osobniczego hoduja psy przyjacielskie, oddane i nastawione pokojowo do ludzi i zwierząt (samce mają z tym większy problem). frruzia masz prawo miec swoje zdanie, jednka sami widziecie że ostatnia nagonak na rasę nie wnosi nic dobrego do jej i tak nadszarpnietego wizerunku poza tym cierpią na tym inne bullowate.
  12. Patka

    zakoceni.pl

    [URL=http://imageshack.us][img]http://img394.imageshack.us/img394/2643/obraz0098ha.jpg[/img][/URL] RELAKSU CIĄG DALSZY, ALE TO NIE PASAJANS (CHOCIAŻ TEŻ CHĘTNIE) TYLKO BRYDŻ :D
  13. Bo spała z głową na piersi :wink: :lol:
  14. Marta nie mów chop .....
  15. Żal dziewczyny, ale opinii to ona aniołka nie miała .... z tego co pisża jej sąsiedzi ...
  16. I najadł piaseczku :lol: Ale Ala jak zawsze skromna Ozzy to wielkolud jak na swój młody wiek i ta klata Lilith wzdycha po nocach do mlodzieńca :D Lilith nie znosi wanny :D My tez byłysmy na piseczku :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img382.imageshack.us/img382/416/im0015474hj.jpg[/img][/URL] ale taka złota opalenizna to nie to :wink:
  17. Piękne są wakacyjne fotki :klacz: :loveu:
  18. Oj tak nic nie widzę 0X
  19. Patka

    zakoceni.pl

    :cunao:
  20. Patka

    zakoceni.pl

    Wy tu takie cuda pokazujecie nie będę gorsza :wink: [URL=http://imageshack.us][img]http://img260.imageshack.us/img260/4233/obraz0108yc.jpg[/img][/URL] odpoczywam [URL=http://imageshack.us][img]http://img260.imageshack.us/img260/3397/obraz0166xk.jpg[/img][/URL]
  21. Patka

    Mała BIU :)

    Ale cudowności więcej fotek to stanowczo za mało :wink: Maleńka jest bosko umaszczona :D
  22. Staffinka sliczności :D
  23. Patka

    zakoceni.pl

    jAK GRZECZNIE ODWIEDZISZ TO KAWAŁEK PIERNICZKA CI SKAPNIE ;) KARA ALE CUDOWNY ZABIJAKA :D
×
×
  • Create New...