Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Konkurencja dla serialu rośnie :D super :lol:
  2. Alez droga marto watpie Penny jest TAK urodziwa :D lilith jej nie siega :wink: LAPIS "kocha wodę" jak Lilith :D z brzegu :D Tu niecka z ciepłą-nagrzaną wodę ... taka kompiułka może być ... ;) [URL=http://imageshack.us][img]http://img31.imageshack.us/img31/804/img92692wb.jpg[/img][/URL]
  3. No ja myslę, że nie ostatnie ....
  4. dokładnie :D
  5. Koma ja tez sie nad tym zastanawiam?? Piękna fota :D Więcje ... apetyt rośnie ...
  6. Patka

    zakoceni.pl

    Nie moge patrzec na tego malucha ... jest cudowny ....
  7. Piękny psiak :D a bęfdzie coraz piekniejszy !!!
  8. Kilka zdjec bullowatych z wystawy jest także w galerii :wink:
  9. baskomaniak WIDZE ZE JESTES OBLEGANY ZACZYNAM SIE CIESZYC ;) ZE MI BATERIE PADŁY SWIETEN FOTKI :D BARDZO MIŁO BYŁO CIĘ POZNAĆ :D
  10. MAGA I TO WE WŁSCIELACH NAJCZĘSCIEJ TKWI PROBLEM :-? ACH NIE MA CO PISAĆ ....
  11. MARTA CUDOWNA WYOBRAŹNIA :lol: PO CICHU POWIEM ŻE WALERY CZASEM TAK LILI UGRYZIE ZE MUSZE INGEROWAĆ :evilbat:
  12. mARTA NASTEPNYM RAZEM UPRZEDŹ - DOMOWY OBIAD NA WYSTAWĘ PRZYNISE I PIERNIKI :D JESZCZE RAZ GRATKI ZASŁUŻONE PENNY JEST CUDOWNA :D
  13. powtórzę sie BOSKA :D
  14. Patka

    zakoceni.pl

    Beatko walcz dzielnie :D
  15. Weronkio dokładnie :D Sonia jako gimazjalistka powinnas samodzielnie poruszac sie po forum ale nieech mi tam na zachęte: [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=15516[/url] przeczytaj uważnie, a wszystko zrozumiesz bez problemu :D
  16. Piękne fanklub Penny klania sie nisko :D ale czysta woda a :Penny nieźle to pływanie wychodzi :D
  17. Weronika powodów może byc wiele znam kilka agresywnych labków i goldenów. dominajca, geny, zła socjalizacja, urazy(np pogryzienia), brak wlaściwej relacji z wlaścicielem albo kazy z osobna, albo czasem wszystkie na raz ...
  18. cedra bardzo Ci i suczce współczuję :cry: Lilith ma ciagłe zapalenie stawów więc wiem co to znaczy .... trzymam kciuki daj znac co postanowił specjalista.
  19. sonia14 czekam z niecierpliwością na fotki Waszego psiaka. jaiej jest maści, jego wymiary i po jakich rodzicach to mnie ciekawi. jesteś dużą dziewczynka i powinnas juz wiedzieć że tylko jako pani w sklepie ortografia Ci sie nie przyda PRZYKŁAD CI PODAM: nawet na sudiach (nie związanych z językiem polski) sa profesorzy którzy za elementarny brak znajomości ortografii oblewają, mimo dobrze napisanego egzaminu - po co utrudniać sobie życie. przede wszystkim moja rada ZMIEŃ NASTAWIENIE, A WSZYSTKO STANIE SIE ŁATWIEJSZE I SIOSTRA TEZ CIĘ POLUBI :D
  20. Bartosz a na żywo ona dopiero jest słodziutka :D byłeś juz w jej galeryjce :D
  21. Oleg "gdzieżbym" smiała ;) z postu Magi i nie smieje tylko mnie rozweselił :D
  22. Anulka dokładnie ja ma orzeczenie, ale uważam, że to nie oznacza że już jestem takim głąbem i zasad nie moge sie nauczyc. fakt zajęło mi to dłużej ale przynajmniej nie musze się za siebie wstydzić ... Poza tym dysleksja to takze zamienianie i zjadanie liter, a tu jakos tego nie zauwazylam (ja mam z tym najwiękiszy problem)
  23. No no Szpila jak zawsze szybko wieżła sprawy w spwje łapy :wink: :lol: super namiętne fotki :D
×
×
  • Create New...