Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Trzeba wspomnieć, że AST (nie wżne czy z rodowodem czy bez ;)) są strasznie "męskie" od okresu dojrzewania żadnej suce "nie przepuści" jest to okropnie męczące, bo nawet się psiak nie pobawi. Dodatkowo kastracja wpływa często na obniżenie agresji do innych samców (ale socjalizacja to podstawa) Polecam kastrację - unikniecie wielu problemów ... Brawo za postawę :D
  2. Patka

    zakoceni.pl

    Szaraduszko za szybko rosną to prawda ale WALEREK MIMO SŁUSZNYCH ROZMIARÓW NADAL ZACHOWUJE SIE JAK MAŁE KOCIĄTKO :D
  3. Patka

    zakoceni.pl

    :roll: :lol: czekam z niecierpliwościa aż proroctwo się spełni :)
  4. Kuzynka ;) Lilith tez tak nurkuje :D super :D
  5. :klacz: Wpadnijcie do Torunia będą zdjecia grupowe do serialu zapraszamy na małe co nieco a u nas wygraną ma w kieszeni ;)
  6. No to także przypominajka :) pasiemy sie z żółtą krówką w lesie :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img293.imageshack.us/img293/2224/img33070mo.jpg[/img][/URL]
  7. Patka

    zakoceni.pl

    Wojtecki pewnie swoich chłopców nie poznasz :lol: :wink:
  8. Patka

    zakoceni.pl

    Cudowni chłopcy :D
  9. Ludek :klacz:
  10. Oleg no wiesz ... a wyglądasz na takiego miłego chłopaczka :wink: :D
  11. Patka

    zakoceni.pl

    ja także trzymam za maluchy kciuki:) Kara ale Twoje dzici urosły :o cudowniaste są :D
  12. Tiggy najmniejszego Białogóra jest przyjazna psom :D Oleg przepiękne fotki jak tam z pogodą w miarę sie nacieszyliście :D
  13. Paulinka18 jak zawsze urocza i ten maluch ach te oczęta :iloveyou:
  14. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi boskie fotki :lol: diwe głowki najlepsze :D marcel dostła "kawał" kity przystojniaczek :D O-l-g-a moja różowołapka Luna jest także ze schronika mała dzikuska z niej byla różnie sie te kocie losy układają. Grubcia jest :loveu: a jak opisujesz jej charakterek to jakbym Lusie po części z głodomorstwem i chumorkami widziała :D
  15. Leni jest mi "strasznościowo" przykro :-? brak słów żeby to wyrazić! Trzymaj się .... jakoś .... Uściski od Nas.
  16. Pekińczyk znajomych tez straszliwie sie drapał przyczyna okazała sie eukanuba i przebiałkowanie :D
  17. Iskial tak jak pisze Coztego wpływa na podniesienie odporności - w trakice zapalenia jak najbardziej wskazane! Arthron to preparat "Ludzki" w tabletkach nie aż tak wielkich) oto link: [url]http://www.unipharm.pl/cons_chemicals_A_Chondrex_all.html[/url] Podaję w jedzeniu lub w "kieszonkę" policzka szybko łyka 2 x 1 tabl. dziennie
  18. Patka

    zakoceni.pl

    Olga Piekne masz stadko, a to posłanie pełen wypas :D Jednak powiem Ci cichutko, że zakochałam sie w "Grupci" - jest przecudowna tricolorki to moje :iloveyou: Niesamowity ma pyszczek :D
  19. Patka

    zakoceni.pl

    Bardzo sie cieszymy, że sie podoba a teraz prosimy o przewdstwienie siebie i kociąt oraz oczywiście fotki :D
  20. Patka

    zakoceni.pl

    No to trzymam kciuki faza B to pokazanie mu kotków zacznij od kociąt z tego topicu :D :wink:
  21. Patka

    zakoceni.pl

    No widzisz jest dla niego nadzieja :D
  22. Patka

    zakoceni.pl

    Ala poczytaj topic tu tez wielu TZ nie zgadzalo sie na koty a teraz .... popracuj nad nim i wszystko można osiągnąć w końcu pedagog jesteś :wink: :D
  23. Patka

    zakoceni.pl

    Alu to trzeba sobie sprawić Ozzy taki samotny juz o tym pisałam :D a tak miałabys np to: [URL=http://imageshack.us][img]http://img145.imageshack.us/img145/773/im0010018tx.jpg[/img][/URL]
×
×
  • Create New...