Trzeba wspomnieć, że AST (nie wżne czy z rodowodem czy bez ;)) są strasznie "męskie" od okresu dojrzewania żadnej suce "nie przepuści" jest to okropnie męczące, bo nawet się psiak nie pobawi. Dodatkowo kastracja wpływa często na obniżenie agresji do innych samców (ale socjalizacja to podstawa)
Polecam kastrację - unikniecie wielu problemów ...
Brawo za postawę :D