Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. ale każdy zejdzie Ci z drogi :)
  2. Patka

    zakoceni.pl

    Nie jednego kotecka można znaleśc w takim miejscu boskie fotki :lol:
  3. Patka

    zakoceni.pl

    i pudełka po butach :D
  4. JAREK PROSZE BARDZO :D [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61531156[/url] PLUS SZYKOWNY CZERWONY NAMORDNICZEK :wink: :lol: KOBIETY CHYBA MAJĄ GORZEJ - NIE TO ŻEBYM SIE ŻALIŁA, JA JAK MNIE JUŻ DO GRANIC KTOŚ NIE WKURZY TO IGNORUJĘ - WIECIE TO LUDZI STRASZNIE DENERWUJE ... BO CHCIELIBY SIE POKŁÓCIĆ W DOMU MIEC CO OPOWIADAC, A JA NIC .... NAJCZĘSCIEJ ;)
  5. ale mieliście cudownie :D w końcu na taki zlot musze się wybrac !!! ale co na to powie moja wteranka :D
  6. Patka

    zakoceni.pl

    cos w tym jest poleciałam na to cudne rude opakowanie :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img368.imageshack.us/img368/3189/obraz0178bt.jpg[/img][/URL]
  7. Patka

    zakoceni.pl

    malawaszka no co ona tak z własnej nie przymuszonej woli :D kocha worki trzeba uwazac żeby sobie krzywdy nie zrobiła ...
  8. Patka

    zakoceni.pl

    kup pan 4 kg kotka :wink: :lol: [URL=http://imageshack.us][img]http://img391.imageshack.us/img391/1073/obraz0363fo.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img387.imageshack.us/img387/8158/obraz0350jp.jpg[/img][/URL]
  9. ale boskie kluseczki :D
  10. ale boskie pływanko uskutecznialiście :o) super fotki !!!
  11. Ajka to jest trochę straszne, ale musze sie z Toba zgodzić ....
  12. Patka

    zakoceni.pl

    ale cudne koteci :D gdyby nie kolor tez bym Waszych chłopaków z Walerem myliła
  13. Znajomi mieli dośc podony problem z sunią tylko ona lamała notorycznie pazury do rdzenia - takze na pazury stosowali specjalną odżywkę i podawali wiecej wit. I preparat wzmacniający :D nasi weci tez nic innego nie wymyślili ...
  14. TĘSKNIŁYŚMY ..... BARDZZZOOOOOOOO MOCCCNOOOO :D
  15. No przeciez ja tyz na Evelinę :lol: niezaliczony ?? :wink:
  16. Piękine fotki bo modele cudowni :D Camara lecz sie z szoku ja takze mysle, że to bylo najlepsze wyjscie podobną sytuację miałam w "rodzinie" z akitami trzeba bylo córci domek nowy znaleść i dobrze na tym wszyscy wszyli :D
  17. słuchajcie kultura kulturą (mówiłam o "normalnych ludziach"), ale ja też swoje psa zdebilałym ludziom nie pozwalam obrażać. chodziło mi o sytuacje gdzie np przechodzą ludzie, ktorzy moga mieć lęki i zdarzyło się że pare razy grzecznie poproszono mnie bym wzięła psa na smycz - nie ma sprawy. Jednka kiedy baba (młoda dziewczyna niestety :( ) wykrzykuje na całą kanjpkę nad morzem pełną ludzi, że (spiąca na smyczy pod stolem Lilith) to obrzydliwy pies morderca, to glowy w piasek nie będę chowała, bo obraża mnie i psa swoimi oszczerstwami ... ale sie naprodukowałam ;) No niestety pies jest moim członkiem rodziny i nie pzowole by opluwano żadnego z nich ... co nie zwalnia mnie od kultury na codzień ... Jarek rozumiem Cię w Toruniu jest liberalna polityka wobec psów co mnie ogromnie cieszy! nie wyobrażam sobie życia w mieście pelnym restrykcji...
  18. souris spróbuj na allegro od pana Janusza - robi także na zamówienie za rozsądne pieniądze :) [url]http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1338761[/url]
  19. Ja staram sie popatrzec czasami jak przeciętny człowiek, tóry przeciez nie musi wiedziec, że moja sucz jest łagodną krówką (wczesniej sie dziwiłam co za głupi ludzie uciekaja przed nami) ale po części ich rozumiem ja nie lubię pewnej rasy psów (spotykam sie z samą agresją nie powiem jakiej ;)) i widząc takiego psa luzrem bez kagańca (idąc z moją sucz, która jest przez nie często atakowana) też sie boję. Po części dlatego zawsze przy ludziach w dzień Lilith chodzi na smyczy przy nodze - po co ludzie mają sie bać ... dla mnie to kwestia kultury.
  20. Patka

    zakoceni.pl

    jak sie kochają cudownie piekne fotki :D
  21. Z tego co wiem kastracja nie wpływa na psycjhike znam kilka psów kastrowanych i nic charakterek taki jak był jest :D
  22. Patka

    zakoceni.pl

    oj uwązajcie na te trutki ... :-? aż sie martwię ...
  23. to super dliziutko a potkałas starszego przesy,mpatycznego pana z żoną i pieskiem kundelkiem o wdzięcznym imieniu Buubu w szleczkach koloru khaki? to nasi dobrz znajomi byli w tym samym czasie co Wy w Bialej w Willi :D
  24. POŚIWATKO TAK BIALOGÓRA TO JEST TO: ZAREKLAMUJĘ NASZą cudowną MIEJSCÓWKĘ :wink: [url]http://www.maxmedia.pl/willaretro/[/url]
  25. Klaudia [url]http://www.vetserwis.pl/kastracja_pies.html[/url] proszę w kwesti wątpiwości :)
×
×
  • Create New...