Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    zakoceni.pl

    a może nie trzyma bo ma nadal problemy z brzuszkiem ?? to może byc powód. znieiłaś moze piasek lub wymyłas jakims pachnącym preparatem to czasem też przeszkadza??
  2. Patka

    zakoceni.pl

    Dagus ja mam do adopcji rudzielca dachowaca małego lub jesli tu ktosik się Kiarze spodoba ;) [url]http://www.fundacjakot.prv.pl/[/url] a z sybiraka zrezygnowałaś ?? opowem Waleremu - przyjedziesz do nas to zobaczysz jak Cię zalize na smierć ;)
  3. Patka

    zakoceni.pl

    NAapewno będzie OK trzymamy kciuki :D
  4. Naprzykład takich [URL=http://imageshack.us][img]http://img318.imageshack.us/img318/2462/obraz0207zy.jpg[/img][/URL]
  5. Patka

    zakoceni.pl

    złapałam moje diablęnta w kolorze żółtym na poobiednim odpoczynku w wielce wygodnych pozycjach :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img184.imageshack.us/img184/6382/obraz0037tu.jpg[/img][/URL] i Walerka, który jest bardzo grzecznym koteckiem - czy te oczęta mogą kłamać ... ;) [URL=http://imageshack.us][img]http://img184.imageshack.us/img184/4118/obraz0343yw.jpg[/img][/URL]
  6. i to w porządnych - godnych warunkach :D
  7. NAJBARDZIEJ PODBAJĄ MI SIĘ PODUSIE U ŁAPEK, A KLEJNOTYALE BŁYSK :o :oops: LUBIMY SOBIE POLEŻEC TEZ W WIĘKSZYM GRONIE :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img181.imageshack.us/img181/2196/obraz0484xl.jpg[/img][/URL]
  8. ŚLICZNA TA PRZYJACIÓŁKA WYGLĄDA JAK ZABAWKA :D
  9. Patka

    zakoceni.pl

    Daga ona corazł łądniejsza przestawiaj ją na dzinny tryb życia baw sie z nią budź często w dzień wiem okrutne ale działa :D
  10. On poprostu tak lubi, ale pozycja bezbłędna :lol: niesamowity chłopak :D
  11. gratulacje :laola: brawo i natępnych 500 :D
  12. Patka

    zakoceni.pl

    ale fajnie chłopaki sobie wypoczęli :D
  13. ale z niego agent wulkan energii :lol:
  14. cudowne zdjęcia !!!!! Pasavera taka boska i szczęsliwa :D
  15. Asher :lol: Lilith wczoraj jadła świński ogonek :D
  16. Patka

    zakoceni.pl

    dokładnie ja czekam na balkon i już myslę jak go zabezpiecze! a teraz kotki wyglądają pod opieką :)
  17. Na amstaffowym forum też sporo do oddania z powodów rodzinnych ... :( dzieciaki kochają Lilith z wzajemnoscią :) też pozwalam tym "naszym osiedlowym" zagłaskiwac :)
  18. Patka

    zakoceni.pl

    ach dziewczyny ja sie juz poddałam mam psa jakiego mam ;) i długo tlumaczyła ludziom. podobnie jest z kotami, że wredne, że śmierdza i że nie trzeba im szczególnie opieki ... a psy moga ganiac te podwórkowe ... makabra ....
  19. Patka

    zakoceni.pl

    oj biedaczek .... :(
  20. no wiesz .... :wink: :oops: a po co chcesz go za to łapać ??
  21. DOSKONAŁE WYCZUCIE RYNKU KIEDY RUSZA PRODUKCJA :lol: ALE POWIEM CI COCO ZE WCALE Z TYMI DZIECIAKAMI NIE JEST TAK SUPER, BO ONE POTEM NAMAWIAJĄ RODZICÓW NA MAŁEGO "PRAWIE ASTa" (po co pieniądze w bloto wyrzucac na rasowego ...) i dzieciak sam "chowa" tego psa niestety ze szkoda dla wszyskich ... kiedys tak robiłam zachęcalam pokazywałam wspaniaość i posłuszęństwo rasy, a teraz mówię, że to trudne psy cieżki charakter i zniechęcam jak mogę. Kiedy pare lemu ludzie pytali o cenę mówiłam, że minimum 1000 i to odstraszało teraz oni mi mówią o ja widziałem takie śliczne za 300 .... tłumaczenie że to kundelki nie pomaga .... bo przeciętny polak to super kynolog ... a wiecie co mnie dobija jak baby wychodża z kościoła i widząc moją sucz prawie na nią sie wyrzygują ze złosci ... tylko za co, że tlen im zabiera???
  22. NO WIESZ :oops: DLATEGO MAM SUCZKE :wink: ONE ROBIA TO Z WIĘKSZĄ GRACJĄ :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img371.imageshack.us/img371/8568/img28564ub.jpg[/img][/URL]
  23. nO DOBRA KOICE TYCH BULLOWATYCH :wink: TO CO PIESKI LUBIA NAJBARDZIEJ :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img392.imageshack.us/img392/6555/img31963ec.jpg[/img][/URL]
  24. Patka

    zakoceni.pl

    Biedny kiciuś, ale niestety dla nich samochody to wróg nr 1 dlatego moje koty nie wychodzą ... Beatko GRATULACJE :D CUDOWNOSCI TA MAŁA :D
  25. Leon.T ale niesamowite zdjątko!!!
×
×
  • Create New...