Rudzielec nie jest z tej strony jest to kociak u znjomych, ale do wzięcia - dziś wieczorem wywiem sie coś wiecej a w piatek zobaczę sie z Dagą i jak dobrze pójdzie wpusci mnie do domu ;) Fundacja KOYT jest w Toruniu prowadza ją niezwykele oddani ludzie w naszym mie scie kotów jest sopro ale większosc ma swoich przyjaciół dokarmiaczy i obrońców :D ten malusi Dymus jest cudny :)
Beata Walery też lubi po swojemu porządki w kuwecie i zakopuje dłuuuuugo, a luna chyc i ucieka :D