-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Konkurencja dla serialu rośnie :D super :lol:
-
Alez droga marto watpie Penny jest TAK urodziwa :D lilith jej nie siega :wink: LAPIS "kocha wodę" jak Lilith :D z brzegu :D Tu niecka z ciepłą-nagrzaną wodę ... taka kompiułka może być ... ;) [URL=http://imageshack.us][img]http://img31.imageshack.us/img31/804/img92692wb.jpg[/img][/URL]
-
No ja myslę, że nie ostatnie ....
-
Koma ja tez sie nad tym zastanawiam?? Piękna fota :D Więcje ... apetyt rośnie ...
-
Nie moge patrzec na tego malucha ... jest cudowny ....
-
Piękny psiak :D a bęfdzie coraz piekniejszy !!!
-
Kilka zdjec bullowatych z wystawy jest także w galerii :wink:
-
baskomaniak WIDZE ZE JESTES OBLEGANY ZACZYNAM SIE CIESZYC ;) ZE MI BATERIE PADŁY SWIETEN FOTKI :D BARDZO MIŁO BYŁO CIĘ POZNAĆ :D
-
MAGA I TO WE WŁSCIELACH NAJCZĘSCIEJ TKWI PROBLEM :-? ACH NIE MA CO PISAĆ ....
-
Staffordshire bulterier.....rece mi opadly...
Patka replied to acroba's topic in Staffordshire Bull Terrier
MARTA CUDOWNA WYOBRAŹNIA :lol: PO CICHU POWIEM ŻE WALERY CZASEM TAK LILI UGRYZIE ZE MUSZE INGEROWAĆ :evilbat: -
mARTA NASTEPNYM RAZEM UPRZEDŹ - DOMOWY OBIAD NA WYSTAWĘ PRZYNISE I PIERNIKI :D JESZCZE RAZ GRATKI ZASŁUŻONE PENNY JEST CUDOWNA :D
-
powtórzę sie BOSKA :D
-
Weronkio dokładnie :D Sonia jako gimazjalistka powinnas samodzielnie poruszac sie po forum ale nieech mi tam na zachęte: [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=15516[/url] przeczytaj uważnie, a wszystko zrozumiesz bez problemu :D
-
Piękne fanklub Penny klania sie nisko :D ale czysta woda a :Penny nieźle to pływanie wychodzi :D
-
Weronika powodów może byc wiele znam kilka agresywnych labków i goldenów. dominajca, geny, zła socjalizacja, urazy(np pogryzienia), brak wlaściwej relacji z wlaścicielem albo kazy z osobna, albo czasem wszystkie na raz ...
-
cedra bardzo Ci i suczce współczuję :cry: Lilith ma ciagłe zapalenie stawów więc wiem co to znaczy .... trzymam kciuki daj znac co postanowił specjalista.
-
sonia14 czekam z niecierpliwością na fotki Waszego psiaka. jaiej jest maści, jego wymiary i po jakich rodzicach to mnie ciekawi. jesteś dużą dziewczynka i powinnas juz wiedzieć że tylko jako pani w sklepie ortografia Ci sie nie przyda PRZYKŁAD CI PODAM: nawet na sudiach (nie związanych z językiem polski) sa profesorzy którzy za elementarny brak znajomości ortografii oblewają, mimo dobrze napisanego egzaminu - po co utrudniać sobie życie. przede wszystkim moja rada ZMIEŃ NASTAWIENIE, A WSZYSTKO STANIE SIE ŁATWIEJSZE I SIOSTRA TEZ CIĘ POLUBI :D
-
Bartosz a na żywo ona dopiero jest słodziutka :D byłeś juz w jej galeryjce :D
-
Oleg "gdzieżbym" smiała ;) z postu Magi i nie smieje tylko mnie rozweselił :D
- 78403 replies
-
Anulka dokładnie ja ma orzeczenie, ale uważam, że to nie oznacza że już jestem takim głąbem i zasad nie moge sie nauczyc. fakt zajęło mi to dłużej ale przynajmniej nie musze się za siebie wstydzić ... Poza tym dysleksja to takze zamienianie i zjadanie liter, a tu jakos tego nie zauwazylam (ja mam z tym najwiękiszy problem)
-
No no Szpila jak zawsze szybko wieżła sprawy w spwje łapy :wink: :lol: super namiętne fotki :D