-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
ja parzę wszystko co surowe :D
-
Evelino :lol:
-
Walery nie ma tego problemu, ale regularnie muszę mu obcinac sierść między poduszkami tylnych łapek, bo sobie je obsiusiuje :oops: i łapki potem capią :-? ale macie fajnie spotkanko ...
-
U nas tez miuki a pazury tak w powietrze, a jak czlowiek najdzie nie panuje ze strachu nad tym ... Walery to brudas a Luna super czyscioszek równowaga jest pełna :wink:
-
Juz wszystko widzę, ale mala jest cudowna :D oj pokaże jak to kotka :D
-
tajdzi i juz tak będzie Walerego tez ostatnio pod kran włożyłam, ale jest chłopak waleczny .... az nadto ... kompusiam na sucho a jak Marcel wierzga i drapie czy tylko miaułczy przeraźliwie? :wink:
-
Porsimy o uustawiane u mnie 4 na 7 z kawałkiem :wink: to chyba bedzie dobre dla porównania :wink: [URL=http://imageshack.us][img]http://img389.imageshack.us/img389/4816/200502060237tw.jpg[/img][/URL]
-
juzzzzz :wink: psepraszammmm :wink: ale sama piszesz, że ma pokazywac ... :wink:
- 78403 replies
-
będzie zapewne ciekawie :wink: :D Prosze o krwawe fotki :lol: :D
- 78403 replies
-
Zaba męczysz koniki polne ij Ty nieładnie :wink: :evilbat:
-
Sota zacznij odmawiac zdrowaśki :lol: e tam mordulec nie wie do czego zeby slużą lilith podpowiada że fachu mordercy trzeba się nauczyć :wink: :evilbat: nie piszcie tyle, bo Ala sie zakopie :wink: :lol:
- 78403 replies
-
i chyba był wypadkiem przy pracy, ;) a nie "pykniętym" z premedytacją :) za 200 stówki ...
-
Cudwoni są chłopcy, a to zdjęcie córci z Barysiem - boskie, ale no już wielki jest :o :D
-
Powiem tylko och i ach :D cudowne!!!!!!!!!!!!!!!
-
Oj ale sliczności szkoda, że bezdomna :-?
-
ja także bym poszła do weta dziwna sprawa może to zaburzenia hormonalne. co do długości i obfitości u Lilith pierwsze dwie to jak z pompy przez 2 tygodnie sie lało ;) a pod koniec każdej cieczki krew u Lilith jest jakby rozwodnina wydzieliną - także u każdego psa wygląda to troszkę inaczej. Moja suka takze wcina więcj "w trakcie i zaraz po" i trzeba uważać na dietkę, a juz szczególnie po cieczce (by nie przekarmiać i dużo ruchu) by nie było tak silnej ciąży urojonej.
-
Borysek jest po prostu super rasowym 2rasowcem :D a te maluchy eh szkoda gadac niestety allegro specjalizuje sie w takich ogloszeniach nie będe Wam linków pokazywała, bo krew czlowieka zalewa ...
-
Coraz ładnieszje te Twoje dzidzie :wink: takie mniam ;) a nie mówiłam - pomost jest lepszy i przed łabędziem jest gdzie uciekać :lol:
-
Branie to penie jest na pania i spa bo sa ronie atrakcyjni mniam wiecje fotek prosze :D Alojzyna ty nas nie oszukuj - zobacz jaką mała ma minę nawet nie ukrywa, że jakoś tak jej nie swojo na tej łupince :lol:
-
baskomaniak jest twardy ciągnełam go z całej siły ale nic nie chciał powiedzieć :lol: ale z miny wniskuję ze niezłe zmiany ie szykują, aż sie "bojam" ;)
-
Pasavera przęsilczne jak pocztówka :D superrrrr :D
-
Ewa_ zapraszam do galerii do kociego topicu [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=16931[/url] tam była poruszana kwestia wprowadzania kota do domu gdzie jest dorosły pies 2 lata to jeszzce młodziak myslę że spokojnie da się ułozyć porawdne stosunki tylko trzeba trochę cierpliwosci i nadzoru...
-
Żabciu boskie foto naprawdę :klacz: :loveu:
-
A tymczasem z dedykacją dla wszystkich "niewodnych" ;) [URL=http://imageshack.us][img]http://img220.imageshack.us/img220/5612/img28974pu.jpg[/img][/URL] najlepsze miesjce :)