Jump to content
Dogomania

MAGDAHP

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About MAGDAHP

 • Rank
  Newbie
 1. a jeśli gmina żeby nie ponosić kosztów umowy ze schroniskiem prowadzi tę opiekę we własnym zakresie ? to też jest zgodne z prawem, u nas np zwierzaki siedzą w kojcach na terenie należącym do komunalnego zakładu budżetowego. jak sprawdzić czy mają odpowiednią opiekę np veta i jak wygląda opieka codzienna ?
 2. obie suki są z nami już rok :), nikt ich nie chciał, nikt nie szukał mają się dobrze, choć uwielbiają zwiewać poza posesję np przegryzając drewniany płot lub kopiąc podkop co nas wkurza, nie odchodzą jednak daleko - trzymają się na odległość gwizdu przewodnika stada ;) i zawsze wracają. ponieważ nie zamierzamy prowadzić "hodowli" a w okolicy jak to wsi włóczy się mnóstwo psów gospodarskich luzem wysterylizowaliśmy je, wyczesaliśmy, odkołtuniliśmy i podkarmiliśmy - jest ok. wet po zabiegu powiedział, że wnętrze i narządy były wyeksploatowane ponad ich wiek - szczególnie w przypadku suki z ta
 3. trafiłam na artykuł o zamykaniu schroniska - a w nim masa zwierzaków - psy i koty... [URL]http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,53201,8479411,Schronisko_w_Swarzedzu_do_konca_grudnia.html[/URL]
 4. dziś dostałam potwierdzenie ze związku, że suczka jest w rejestrze goldenów hodowli okręgu poznańskiego i teraz już zupełnie nie wiem kto się myli bardziej... tak czy owak dzięki za pomoc ! można na Was liczyć !
 5. gonitwa - napisz czy udało się znaleźć właścicieli/hodowcę w opisywanym przez Ciebie przypadku psa mieszańca z tatuażem !
 6. To suczka z tatuażem [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fa2e787a9e839a5d.html[/URL] chciałam wkleić fotkę na forum ale coś mi nie wychodzi więc zastosowałam obejście ;), sorry za brak profesjonalizmu
 7. jasne, tylko muszę jakieś sensowne pstryknać, co nie jest łatwe w przypadku psów zainteresowanych wielce aparatem - jestem w trakcie sesji zdjęciowej :)
 8. czytam, że tatuuje się tylko rasowe psy - przybłąkały się do mnie dwie suki, z których jedna ma tatuaż w uchu zaczynający się od litery H lub N niezbyt czytelny po literze trzy cyfry. obie oglądał vet i sędzia kynologiczny i żadna z nich nie jest rasowa. czy ktoś może podpowiedzieć co to za sytuacja ?
×
×
 • Create New...