-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
warunki hodowcy odnośnie kupna szczeniaka i kilka pytań
Patka replied to akazzi's topic in Zakup psa rasowego
ja wlaśnie myślę że trzeba jasno poruszyć z hodowcą wszystkie wątpliwości i jak hodowca widzi przed sąbą naprawdę zaangażowanego przyszłego wąłściela jest gotowy na spore ustępstwa :) i potem też pomoże :) -
Frytela boskie foto! a ja mam Takie mój ulubieniec :) [URL=http://img39.imageshack.us/i/mlodyj.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6458/mlodyj.jpg[/IMG][/URL] Asiaczku ja mam dość już małych kupoli ;)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ewka ale nóżka bryyy -
Ja jak zawsze podglądam i uciekam uściski dla Was!!
- 78403 replies
-
Oleg jeszcze kiedyś się zadobkujesz ;) a ja na razie mam większe stadko od Twojego :) Ruda +3 ;)
-
manusan chyba będzie bezpieczny. Kurka 1000 stron i tyle cudnych malców na świecie :) a moje za 2 tygodnie ruszają w świat ...
-
Oj ale jak zakupisz samca też musisz mu wyrobić uprawnienia i faktycznie jak wyrośnie i nie będzie pasował do twojej suni?? 1000 zł oj jakbym chciałą zeby mnie tyle krycie kosztowało :) Jesli 1000 to dla Ciebie juz dużo musisz sie zastanowić bo dochodzą do tego zwieszone koszty: opieka nad sunią w ciaży, USG, + moze sie przydażyć cesarka, potem szczepnienia i karma starter dla maluchów to też spore dodatkowe koszty i na tym nie oszczędzisz ...
-
Jaka jest maxymalna waga suczki chihuahua by dostala prawa hodowlane?
Patka replied to Jelly's topic in Prawa hodowlane
Jelly a jak ze smakołykami i zabawkami ?? Lubi coś szczególnie?? jeśli sie wystraszy odwracaj jej uwagę ulubioną zabawką, zapraszaj znajomych do domu wręczaj im smakołyk niech siadają na podłodze i powoli bez siły namawiać ją do podejścia i zabierać, że sobą wszędzie tylko na początku nie za długo. Domownicy też powinni zachowywać sie nietypowo np walnąc garnkiem pobiegać jak szalony po domu pies musi zobaczyć że dziwne zachowania nie stanowią zagrożenia. Poza tym socjalizować z innymi psami. Suczka jest młoda można nadrobić błędy. Powodzenia nie poddawaj się! -
...:::DORA uratowana "majorko-amstaffka" // WAKACYJNIE:::...
Patka replied to natalia_aa's topic in Foto Blogi
boskie fotki !! ach zazdraszczam takiego wypoczynku -
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
Patka replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
dane do przelewu poprosze na priva -
Miniaga ależ one fajne!! Frytela boska 5 !! i widać ze rezolutna!
-
Ale czarnuszki !! a mój pręgusek 5,5 tyg na spacerze z mamą [URL=http://img535.imageshack.us/i/wak2.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/4455/wak2.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Dzasta cudaaaaaaaaaaaaaaa perfectly zapraszam mam jeszcze równie ślicznego wolnego chłopca :)
-
śpimy .... [URL=http://img30.imageshack.us/i/zwalerem.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/8804/zwalerem.jpg[/IMG][/URL]
-
Rude Cudne !! Justi trzymam wielkie kciuki... a Tu moja sunia ;) ta ruda ;) [URL=http://img30.imageshack.us/i/zwalerem.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/8804/zwalerem.jpg[/IMG][/URL]
-
ssssssssssssssliczne!!!!!!!!!!!
-
Monika ale słonie super, że zostawiasz duet :) ja chciałabym zostawić Rudego psa, ale na razie nie mamy warunków :(
-
jesli pies jest nieduży spróbuj także z gotowany + witaminy. a może porostu okraszać suche moja sucz samego nie tknie dodaję serek biały, jogurt, żółtko, tuńczyka, gotowane mięso itp ;) trzeba testować
-
psa trzeba też odrobaczyć (tanie i dobre pyrantelum ale musisz poprosić weta o receptę) Kup też olej dobrze dodać go do tego co je nawet rozmoczony chleb. Ja wiem że cieżko jest takich ludzi przekonać "dotąd jadł i żyję", ale próbuj ...
-
Monika ale cudaaaa my zaczniemy dokarmiać jakoś za 3 dni :) na razie Ruda im starcza ;) Agnetka ale cudne :) Frytela maluchy mają raj dwie mamy :) trzymaj sie!!
-
oj Alu za wiele nie robię nie mam czasu na porodówce cosik tam zjadziesz ;)
- 78403 replies
-
Frytela cały czas myślę o Was ciepło ... Miniga brak słów cudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a to moje piszczki [URL=http://img202.imageshack.us/i/57agl.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/5360/57agl.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Asiaczek']... ale jakoś ucichła Alicja z fotkami znad morza... Pzdr.[/QUOTE] nie chce nas dobijać ;)
- 78403 replies