Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. ata

    Willy

    xxxx52:eviltong: dziekuje w imieniu dogomaniakow :p [url]www.tsv-neuss.de[/url] ostatnio to moj ulubiony link:multi:
  2. ale sie porobilo:klacz:
  3. Aga kiedys Ty bylas ze mna, teraz ja jestem z Toba:-( dla Sary [`] [`]
  4. mam dola:-( obrozka, smyczka i kaganiec nadal wisza w pokoju goscinnym:-(
  5. ata

    Willy

    ja rowniez trzymam kciuki;)
  6. ata

    Willy

    ajcka- czy napisalas cos do mnie na pw??? bo do mnie nic nie doszlo:shake:
  7. ata

    Willy

    chwile chwile [B]ajcka masz pw:cool3:[/B]
  8. caly czas obserwuje ten watek , a teraz mocno trzymam kciuki:painting::painting:
  9. ja na razie tylko podbijam w przyszlym miesiacu tez bedzie ciezko z kasa ale moze:roll:
  10. na pierwsza!![COLOR=Plum] [B][COLOR=Olive]wazne!![/COLOR][/B][/COLOR]
  11. Przepraszam nie wiem czy juz ktos tutaj wspominal:oops: ale hodawle [B]Hebron nie uznalabym za hodowle tylko PSEUDOHODOWLE[/B] pomimo, ze z papierami psiaki w tej ''hodowli'' siedza na dworze na betonie , zadnej slomy zadnej wysciulki:mad: nawet gdy jest zimno na dworze :shake: koszmar
  12. o kurcze!!!! widac golym okiem, ze schronisko jej nie sluzy:shake:
  13. a ja w recz przeciwnie:-( przeszlo miesiac temu wzielam malego 6-8 tygodniowego psiaka ze schroniska byl w okropnym stanie ......niedawno wet.pobral mu zeskrobine i okazalo sie , ze ma gronkowca iiiiii grzyba [B]aspergillus fumigatus:-(podobno to bardzo gozny grzyb w stosunku do ludzi!!!!!! czy mieliscie kontakt z tym grzybem!!!!:-( wet stwierdzil nawet , ze powinnam malca uspic dla mojego dobra i moich dzieci:-(:-(:-(:-( [/B]
  14. pierszy raz widze ta bokserke:lying:
  15. czy ten wspolny wypad do weta oznacz: Michal- pies Marzena - kasa:cool1: 13 lat to duzo a zarazem tak niewiele:shake:
  16. taki maluszek nie ma zadnych szans na przezycie w schronisku!!!!!!!!!!!:shake:
×
×
  • Create New...