Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. idzie...czy juz poszedl:cool3: jezeli tak to Paulina mozesz wracac:evil_lol: Oj Marzena! jakie szczescie dla piecha i dala Ciebie:multi: :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:
  2. Paulina wiec zmykaj czym predzej aby nie zapeszyc:mad::evil_lol: ciekawe:roll: dlugi ten spacerek:painting:
  3. :sg168:czekamy czekamy:lmaa: chyba nie bedzie nam potrzebna:evil_lol:
  4. jest jakas nadzieja:cool3: transport zalatwiony :evil_lol: teraz TYLKO cieply domek potrzebny.......szukamy szukamy:shake:
  5. tak sobie podrzuce:p
  6. malenki do gory:loveu: Marzena nie zazdrosze:shake: a kiedy wyjezdzasz do wroclawia??
  7. staram sie staram:roll: na razie moge tylko dawac nadzieje:oops: w niedziele bede rozmawiala z jedna babka, ktora moze.....:cool1:
  8. z rozbiciem namiotu bedzie ciezko:roll::evil_lol:ja w Witkowie mam dzialke warzywna moze tam:evil_lol: o kurde ......moze bedzie to rozmowa towarzyska a nie...:mad:
  9. no to moja Larusia sie ucieszy :knuje: jak wychodze z nia na spacer to:nerwy::evil_lol: a ona:diabloti::evil::roll: ale pogaduchy:eviltong: mam nadzieje , ze sie nam nie oberwie :mad: wiec podbijam:cool3:
  10. moze:evil_lol: ciekawe Rubolka chcesz odchudzic :roll:a moja jest ciezsza:roll:i wet powiedzial mi ze ma lekka nadwage:evil_lol: jaka karma bylaby najlepsza....ona ma ok. 7 lat
  11. to rubinek nie wazy nawet 10 kg:crazyeye: moja sunia labradorowata wazy 40:oops: :evil_lol:
  12. ciekawe umaszczenie tego rubinka:roll::loveu: niestety ale musisz odrobaczyc wszystkie psiaki :cool1: to bedzie jakies 60 zloty:shake:
  13. La_pegaza - 50 zl czeka na twoje psiaki w Funduszu Alarmowym:p nasi dobrze graja:crazyeye:
  14. MOZE w polowie lipca cos by sie wykombinowalo:p z niemiecka strona......
  15. a moze hotelik?? albo u weta przetrzymac?? ona jest sliczniutka
  16. On mi przypomina labradora (gdyby byl caly ciemny):cool1: sliczny!!:-o
  17. Marzena wlacz gg i przeczytaj co wyslalam!!!! wazne !!! Bossik:kiss_2:
  18. basiku pokarz sie!!:evil_lol:
  19. Marzena -przepros gosci :diabloti: i siadaj przy kompie wlaz na dogo i pisz co z Bosikiem:evil_lol:
  20. kantarek jest super:multi: z moja bokserka nie moglam sobie poradzic na spacerach, najpierw kupilam jej dlawik niestety:oops: pozniej kolczatke do ktorej rowniez sie przyzwyczaila i ciagnela dalej jak szalona :oops: az w koncu dowiedzialam sie o kantarku i...zdzialal cuda :crazyeye:moj 4 letni synek mogl ja prowadzic bez problemu:eviltong::loveu:
  21. cudna:iloveyou:zeby tylko sie nie przeziebila:ices_bla:
  22. dokonczylam piwko:eviltong: posprzatalismy i do domu:evil_lol: Marzena jutro zadzwonie!!:diabloti:;)
  23. ciesze sie ,ze Bosik czuje sie lepiej ......najwazniejsze aby go nie bolalo piekny dzien:diabloti:
×
×
  • Create New...