kantarek jest super:multi:
z moja bokserka nie moglam sobie poradzic na spacerach, najpierw kupilam jej dlawik niestety:oops: pozniej kolczatke do ktorej rowniez sie przyzwyczaila i ciagnela dalej jak szalona :oops: az w koncu dowiedzialam sie o kantarku i...zdzialal cuda :crazyeye:moj 4 letni synek mogl ja prowadzic bez problemu:eviltong::loveu: