Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. dowidzenia Misku:-( [*] Noris trzymaj sie :glaszcze:
  2. a jaki wysoki jest Milek:loveu: i czy z kotami moze razem mieszkac!!
  3. malutki .......do gory:evil_lol:
  4. [B]Czy jest szansa aby wprowadzic opcje [COLOR=Red]KUP TERAZ[/COLOR][COLOR=Black]?? [/COLOR][/B]
  5. malutki .......do gory:evil_lol:
  6. az sie lezka w oku kreci, tym razem z radosci:loveu: hm, no tak i gdzie/u kogo bedzie miala lepiej ?? Ulv:klacz::smilecol:
  7. przed zima na pewno wyjdzie:loveu:
  8. czekamy na zdjecia:loveu: Aksa to wielka szczesciara:loveu:
  9. ...........................................[B][COLOR=Blue][SIZE=3] [*][/SIZE][/COLOR][/B]............
  10. Piesio w pilnej potrzebie!!!! i wiecej informacji prosimy ....jego stosunek do psow, kotow itp (jezeli nie doczytalam to :oops:)
  11. oj daleko daleko:shake: podnosze Koksika!!
  12. dopiero przeczytalam caly watek o Picie:oops: tak na prawde to do konca nie wiem o jaki lek chodzilo, czy o surowice?? Piesio super:loveu: a co do imienia Pitus :evil_lol:to na wsiach tak okreslaja meskie genitalia:evil_lol: pitus pituch pituszek:roflt::roflt:
  13. cale szczescie, ze wszytko w porzadku:loveu: ]
  14. hm....co sie dzieje?? oj szkoda..... mam nadzieje, ze sie nic nie stalo.....
  15. ....... .......:-(........ ... ... ...........:-(:-(:-(:-(:-(:-( ...
  16. a... i jeszcze jedno.... krolis nie ma juz jajeczek:evil_lol: zostal u weta na noc, caly zabieg zniosl bardzo dzielnie i juz nastepnego dnia byl u mnie .... na szczescie nowo przybyly krolik, moja krolica, samczyk swinka(ciuciu) szczurzyca(neli) oraz sunia Lara nie wchodza sobie w droge , sa na stopie kolezenskiej , a nawet powierdzalabym przyjacielskiej zwlaszcza z krolica:evil_lol: tak ta, ale mam jeszcze kotke i tu juz wole nie probowac ich zaprzyjazniac.... a rybki plywaja swoimi torami :evil_lol:
  17. no wiec- rany bardzo dobrze sie goja:p Bilbo zrobil sie bardzo grzecznym pieskiem, nie pokazuje juz zabkow.....a podczas wycinania wloskow kolo sius.... podnosil nuzke, pani karmicielka z latwoscia pomogla mu sie pozbyc zbednego owlosienia:evil_lol: troszke jeszcze jest nieufny....ale ogolnie zrobil bardzo duze postepy:loveu: oczywiscie apetyt mu dopisuje :lol: kiedy dzwonilam byl kolo telefonu, ale nie chcial mnie pozdrowic:cool1:
  18. sliczna sunieczka:loveu: czekam na przyjazd innej dogomaniaczki, ktora sunke zabierze :calus: miejsce w samochodzie zapewnione :cool3:
  19. sliczna sunieczka:loveu: czekam na przyjazd innej dogomaniaczki, ktora sunke zabierze :calus: miejsce w samochodzie zapewnione :cool3:
  20. ata

    Ma domek

    czeka i czeka i nic... do gory chlopaczku:loveu:
  21. przelalam 20 zl kwiaty w naszym dogomaniackim kolorze i znicze rowniez (:oops:proponuje:oops:) [*]
  22. ata

    Willy

    gdzie sie wszyscy podziali:eek2: podziwiac podziwiac prosze, bo inaczej wiecej zdjec nie bedzie...:diabloti:
×
×
  • Create New...