-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
anetta replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Ja tez kcem taka podusie :placz: :loveu: :evil_lol: I prawidlowo :lol::happy1: -
Ok :p Mi sie nigdzie nie spieszy. Filmy sobie poogladam jak komp przestanie mi sie zacinac :lol::lol: A od wczoraj ciagle zapominalam wszystkim powiedziec ze znalazlam troszke zdjec w necie [img]http://manu.dogomania.pl/emot/lalala.gif[/img] [url=http://www.bialystokonline.pl/artykul.php?ida=13300]FOTY[/url] :P:P
-
:p:p:p:p:p:B-fly: Mam film, hip-hip, hura! :sweetCyb: Co prawda jeden ale zawsze to cos ;) Jak sami zobaczycie Masu ominal mi jedna hopke, ale to byla moja wina bo za bardzo odbieglam w bok no i on podazyl za mna :shake: [URL="http://xthost.info/mortis2/filmy/masaj.wmv"]Masaj[/URL] [quote]Dzięki Masajkowi pani na szampana się załapała[/quote] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/lalala.gif[/img] [quote]a wg mnie każdy komp ma wejście USB niektóre co najwyżej nie mają go z przodu ale pewna nie jestem[/quote] :megagrin: zeby nie miec wejsca USB w kompie trzeba miec taki "super" komp jak moj [img]http://manu.dogomania.pl/emot/round_smile.gif[/img] Kupilam dzis kliker :lol::lol: No i bedziemy sie uczyc :p Ale juz wiem ze musze nosic inne jedzenie niz karma ktora je...np. ser zolty, moze to jemu podejdzie...
-
Ojej :( ni ma nos :placz: Ale jest jeszcze jakas nadzieje w Sabacie :p
-
Cola, zyyjesz :sweetCyb: Ale cos sie obijasz, co prawda nic nie pisalam w Agility ze masz foty, no ale mozesz juz jakies powklejac [img]http://vik.strefa.pl/emoty/ico/aparat.gif[/img] Napewno sie uciesza :laugh2_2: [size=1]Dlugo jeszcze siedzialas przy stolikach? ;) My cale i zdrowe dojechalysy do domu, troche w korku w Markach postalysmy :watpliwy:[/size]
-
Wspanialy dogoterapeuta nam rosnie :-D
-
Hej Ajcka :lol: Zuza wyglada jak krowka na lace :lol: Ma swietna grzywe :loveu: Tigra jest sliczna i pieknie wyglada na torze :loveu:
-
MI tez sie ni eotwieraja poprzednie foty. Komunikat ze nie moze znalezc serwera :( Ach, cuuudne foty :loveu: A ten akt, fiu, fiu :razz:
-
Lo rany, a co tam, robi waszka na balonie?! :evil_lol: Sliczna :loveu:
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
anetta replied to bigos's topic in Foto Blogi
Czekoladka :sabber::sabber: -
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
anetta replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
[url]http://img102.imageshack.us/img102/8316/anza0sl.jpg[/url] :eek2::mdleje: -
Super [url]http://img218.imageshack.us/img218/9438/dscf43401br.jpg[/url] :multi: [quote]Tama szaleje za piłką, biegnie, przynosi, ale za nic nie chce oddać... Potwora wredna![/quote] Justynia, proponuje Ci zebys w drugiej rece miala inna zabawke lub nawet smakolyk, serek zolty? :cool3: Dobrze jest ze Tama przynosi Ci ja spowrotem ;) Gdy Tamka przybiegnie do Ciebie z zabawka powiedz jej posc czy jakiego tam slowa uzywasz i w tym samym momencie podstawiaj jej pod nos smakola :p I pochwal ja, gadaj do niej itp. :p
-
Hahha aczy to jezyk?[url]http://img515.imageshack.us/img515/323/dscn0306medium4pm.jpg[/url] :roflt: Troszke go "wyglo" [url]http://img206.imageshack.us/img206/5610/upsmedium4xj.jpg:evil_lol:[/url] ;) fajne zdjecia :lol: Nathaniel, a co! :lol: Tylko siodla brak :evil_lol:
-
Czytam sie sie smieje z Idy, maly i kochany zlodziej :loveu: I nie zamartwiaj sie ta dysplazja!! Trzymam kciuki za pomyslne zdjecie RTG :thumbs:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Ojej :( fatalnie to wyglada :shake: Moze cos go uzarlo...? Moze na ose nadepnal? -
Swietne, swietne [url]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/216922.jpg[/url] plywalas razem z nim? :cool3:
-
Basco juz bezjajeczny :megagrin: Fajne foty :megagrin: Ciesze sie ze wszytsko jest w normie i nic mu sie nie paprze :jumpie:[img]http://vik.strefa.pl/emoty/ico/happy.gif[/img] Zuch chlopak :angel: Teraz szybciuko powrot do zdrowka i znow bedzie latanie po lakach i plywanie :bigcool: Co do jego zachowania sie na placu to nie wydaje mi sie zeby to bylo "juz" ;) Mozna to interpretowac tym ze Basco jets jeszcze po prostu slaby i nie wie do konca co sie dzieje :confused::hmmmm::confused: A moze bawil sie z nia tylko dlatego ze to byla sunia?:hmmmm: Masaj "ciecie-giecie: :lol: mial w sierpniu zeszlego roku i dopiero po kilku miechach moglam cokolwiek powiedziec ze charakter mu sie poprawil w stosunku do innych psow. Niestety jego zachowanie na smyczy nadal jest niezadowalajace :shake: Ale po prostu "ten typ tak ma" i nic juz sie z tym nie da zrobic, mozna jedynie jakos korygowac...a nie zawsze mi sie to udaje ;)
-
:lol: ona juz taka duza jest bo duzo kwiatkow zjada :lol:
-
[img]http://vik.strefa.pl/emoty/ico/icon24.gif[/img][img]http://vik.strefa.pl/emoty/ico/icon24.gif[/img]:mdleje::mdleje::mdleje: O kurna :mdleje: ale czad :mdleje: Piekne!:loveu::loveu:
-
Hahahah swietne :lol: te zdjecie :lol: Fajnie szyje wyciagnal zeby pewnie Michala widziec i w miare szybko uciec :evil_lol::evil_lol: Ekstra opowiesc.
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
anetta replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
I jaaaa, i jaaa!! :loveu: Wspaniala akcja :cool2: -
Jeden dzien mnie nie bylo na dogo a tu tyyyleee wspanialych fot :cunao: Ale po kolei :lol: [quote name='Flaire']Tyle że o nieprawidłowym umaszczeniu! :diabloti:[/QUOTE] no :evil_lol::evil_lol: [b]Sabat[/b], wielkie dzieki za filmik! :multi: :Dog_run: Juz wiem gdzie popelnilam blad :lol: [size=1]Jednak filmy z przebiegow sa swietnym pomyslem[/size] :lol: [b]Czy ktos ma jeszcze jakiegos Masaja na filmie??[/b]:modla::modla: [quote]Właśnie w tym momencie dostałem wiadomość że Gosia ( ta wciązy) urodziłaa córkę[/quote] Wow :lol: Gratulacje i niech coreczka zdrowo rosnie :klacz::multi: Ach, juz widze jak bedzie pomykac po torze :biggrina: Wg mnie to zdjecie jest najlepsze ze wszystkich widzianych tutaj zdjec! Jest niesamowite [img]http://vik.strefa.pl/emoty/ico/icon24.gif[/img] Optycznie sie porusza! BRAWO Lukasz! Wyglada jakby zaraz mieli wyskoczyc z tej foty :crazyeye::lol: [url]http://img159.imageshack.us/img159/8674/d7231so.jpg[/url] Jakim cudem ta sunia jest w powietrzu na wszystkich fotach? :lol::lol: bomba :lol: [url]http://images3.fotosik.pl/93/1d98f30bffa5679emed.jpg[/url] [url]http://images2.fotosik.pl/94/fb9404997573fe6dmed.jpg[/url] [url]http://images3.fotosik.pl/93/10946aa780e6e7ccmed.jpg[/url] [url]http://img309.imageshack.us/img309/9315/b4766es.jpg[/url] buhahahahhah :roflt: swietne :roflt: [quote]Docierają do nas opinie ludzi nie zwiazanych zagility,zwykłych kibiców to wszystko sie potwierdza że naprawde było wyjechane to piknikowanie!!!![/quote] :bigcool::bigcool:cieszymy sie barrrdzo :laola::drinking: :loveu::loveu::loveu:
-
Eh, to w takim razie zapraszam do siebie na Bielany :lol::lol: Odezwij sie do mnie na gg 5585557:cool1:
-
Moge Ci pozyczyc te filmy ;) AT, chodzi Ci o airedele'a? Oprocz tego mam jeszcze border teriera, bostona, bullteriera, cairn'a, jack russela, szkota, westa, yorka oraz foksteriera krotkowlosego :lol: Gdzie mieszkasz?
-
Fajnie wygladaja dwa preguski :lol: Z Grona? :cool3: