Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. O dzysis, Pysia :eek: wygladasz jakbys miala jakas rozmowe kwalifikacyjna :evil_lol: czysta wrocilas do domu? :crazyeye: A co to za "hodowla"?
  2. :roflt::roflt: az musialam rozjasnic ta fote bo nie widzialam o czym godocie hahahaha :roflt:
  3. [quote]Jaki goniec? Rycerz[/quote] Moze byc i rycerz...2w1 :evil_lol::evil_lol:
  4. :D Wszystkiego naj najlepszego :mdrmed: [img]http://ww81.tiki.ne.jp/~minokoshisou/image/prezent.gif[/img] :BIG:
  5. Ozzy wyskoczyl z tej wody jak prawdziwy drapiezaca [url]http://img283.imageshack.us/img283/8862/tnp10307682ca.jpg[/url] :vamp:
  6. Dzieki Ala za wpis na molosy :grins: A co to jest ta Riwiera? 8-) Uuu osy, nie wesolo :shake: czyzby sobie gniazdko gdzies uwily?
  7. Swietnie w nim wyglada :lol: Przylaczam sie do pytania Bigoska :cool3: "A kapoczek to w jakim celu??Ma kłopoty z pływaniem czy się uczy???"
  8. Chodz, chodz do mnie :sweetCyb: [url]http://img188.imageshack.us/img188/1708/harna94jpg8ey.jpg[/url]
  9. [quote]No niestety nie zostawimy jej tych ucholi, bo niestety nie ukladaja jej sie tak jak sie powinny ukladac, dlatego w przyszlym tygodniu Akira bedzie miec kopiowane ucholki.[/quote] :eek2: Wiece co :-? Jak mozecie :mad::mad: Przeciez jest zakaz :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  10. [url]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/215695.jpg[/url] :shocked!: biedna wiewiorka... :evil_lol: Boskie!! [url]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/216925.jpg[/url] :klacz::cool2:
  11. Monia wyglada jak ksiezniczka w tym namiotku hahahaahah A Bajanek to jej goniec :evil_lol::evil_lol::evil_lol: 100 stronka!! :sweetCyb::bigcool:
  12. [b]AlKil[/b], dziekowac :p [b]Barbara.h[/b], on nie, mysle ze moglby biec jeszcze raz :razz: [b]Patikujek_Zabrze[/b] :evil_lol: zgadza sie, ledwo dobieglam do konca :evil_lol::evil_lol: Teraz sprawdzalam i film juz jest :lol: widocznie jakies klopociki byly :lol: Fotek brak :scared:
  13. anetta

    Jamniczka FIGA

    [quote name='Teklunia']Anetka, wiedzialam ze tez Ci sie Figusia spodoba :D[/QUOTE] :laugh2_2::bigok: Nad slalomem i ja musze popracowac, juz wiem ktora noga zaczynac hahaha :lol::lol:
  14. Nathaniel, gonczy, gonczy ;)
  15. Dwa zajace :roflt::roflt::roflt:
  16. Smieszne sa :loveu::loveu: Szkoda ze tak daleko sa te spotkanka klikerowcow :placz: Powinny byc w dwoch czesciach miasta :evil_lol:
  17. Ale mop :shocked!: Takim to raz dwa i podlogi umyte :lol::lol: czemu sie za Tenka chowasz?:mad:
  18. A wg mnie powinni wycofac ze sprzedazy wszystkie narzedzia tortur jakimi sa nylonowe tubu :x :snipersm::snipersm: Ach, az mnie trzesie na sama mysl o nich :chainsaw: Ala, mozesz mnie wpisac na molosy? :p:modla:
  19. Brawo dla Inez, ale puchar :klacz: Swietna wycieczka :iloveyou:
  20. Hihihi slodki :lol: :loveu:
  21. [quote name='Maga100'][B]hihihi, nic wam nie powiem, bo mi sie zwalicie :diabloti: [/B][/QUOTE] Osz Ty :motz: Gadaj :mad::evil_lol: A temu co wyrzucil ta sunie zycze wszystkiego najgorszego :vamp: Niezla mine musiala miec ta babeczka gdy otworzyla drzwi :haha:
  22. Cola, a co Ty tu robisz? :lol::lol: A ja zapomnialam ze nie masz gg w Bialym a meila wyslalam Ci na gg :lol::megagrin: [email][email protected][/email] Nathaniel, to jest Saga z Bydgoszczy :cool3:
  23. anetta

    Metamorfozy

    Ach, uwielbiam tu zagladac :loveu: Za kazdym razem jak jestem w watku Serwa to nie moge oczu nadziwic... Wszystke psiaki tak sie smieja. Och, ach :loveu:
  24. Super ze jest coraz lepiej :smilecol: Cieszymy sie bardzo :iloveyou: [size=1][COLOR="White"]Dobrze ze nikt nie zabral tej kartki ze skrzynki hihihihih. Apropo skrzynek, powinni je zmienic:mad::lol:[/COLOR][/size]
  25. Maga, a skad Ty ta glusze wsielas? :lol: :cool3: Brzmi barrrdzo interesujaco :cool3: Foty z wypadku nad rzeke bardzo fajne :p :p
×
×
  • Create New...