-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
O dzysis, Pysia :eek: wygladasz jakbys miala jakas rozmowe kwalifikacyjna :evil_lol: czysta wrocilas do domu? :crazyeye: A co to za "hodowla"? -
:roflt::roflt: az musialam rozjasnic ta fote bo nie widzialam o czym godocie hahahaha :roflt:
-
[quote]Jaki goniec? Rycerz[/quote] Moze byc i rycerz...2w1 :evil_lol::evil_lol:
-
:D Wszystkiego naj najlepszego :mdrmed: [img]http://ww81.tiki.ne.jp/~minokoshisou/image/prezent.gif[/img] :BIG:
-
Ozzy wyskoczyl z tej wody jak prawdziwy drapiezaca [url]http://img283.imageshack.us/img283/8862/tnp10307682ca.jpg[/url] :vamp:
-
Dzieki Ala za wpis na molosy :grins: A co to jest ta Riwiera? 8-) Uuu osy, nie wesolo :shake: czyzby sobie gniazdko gdzies uwily?
- 78403 replies
-
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
anetta replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
Swietnie w nim wyglada :lol: Przylaczam sie do pytania Bigoska :cool3: "A kapoczek to w jakim celu??Ma kłopoty z pływaniem czy się uczy???" -
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
anetta replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
Chodz, chodz do mnie :sweetCyb: [url]http://img188.imageshack.us/img188/1708/harna94jpg8ey.jpg[/url] -
[quote]No niestety nie zostawimy jej tych ucholi, bo niestety nie ukladaja jej sie tak jak sie powinny ukladac, dlatego w przyszlym tygodniu Akira bedzie miec kopiowane ucholki.[/quote] :eek2: Wiece co :-? Jak mozecie :mad::mad: Przeciez jest zakaz :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
[url]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/215695.jpg[/url] :shocked!: biedna wiewiorka... :evil_lol: Boskie!! [url]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/216925.jpg[/url] :klacz::cool2:
-
Monia wyglada jak ksiezniczka w tym namiotku hahahaahah A Bajanek to jej goniec :evil_lol::evil_lol::evil_lol: 100 stronka!! :sweetCyb::bigcool:
-
[b]AlKil[/b], dziekowac :p [b]Barbara.h[/b], on nie, mysle ze moglby biec jeszcze raz :razz: [b]Patikujek_Zabrze[/b] :evil_lol: zgadza sie, ledwo dobieglam do konca :evil_lol::evil_lol: Teraz sprawdzalam i film juz jest :lol: widocznie jakies klopociki byly :lol: Fotek brak :scared:
-
[quote name='Teklunia']Anetka, wiedzialam ze tez Ci sie Figusia spodoba :D[/QUOTE] :laugh2_2::bigok: Nad slalomem i ja musze popracowac, juz wiem ktora noga zaczynac hahaha :lol::lol:
-
Nathaniel, gonczy, gonczy ;)
-
Dwa zajace :roflt::roflt::roflt:
-
Smieszne sa :loveu::loveu: Szkoda ze tak daleko sa te spotkanka klikerowcow :placz: Powinny byc w dwoch czesciach miasta :evil_lol:
-
Ale mop :shocked!: Takim to raz dwa i podlogi umyte :lol::lol: czemu sie za Tenka chowasz?:mad:
-
A wg mnie powinni wycofac ze sprzedazy wszystkie narzedzia tortur jakimi sa nylonowe tubu :x :snipersm::snipersm: Ach, az mnie trzesie na sama mysl o nich :chainsaw: Ala, mozesz mnie wpisac na molosy? :p:modla:
- 78403 replies
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
anetta replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Brawo dla Inez, ale puchar :klacz: Swietna wycieczka :iloveyou: -
Hihihi slodki :lol: :loveu:
-
[quote name='Maga100'][B]hihihi, nic wam nie powiem, bo mi sie zwalicie :diabloti: [/B][/QUOTE] Osz Ty :motz: Gadaj :mad::evil_lol: A temu co wyrzucil ta sunie zycze wszystkiego najgorszego :vamp: Niezla mine musiala miec ta babeczka gdy otworzyla drzwi :haha:
-
Cola, a co Ty tu robisz? :lol::lol: A ja zapomnialam ze nie masz gg w Bialym a meila wyslalam Ci na gg :lol::megagrin: [email][email protected][/email] Nathaniel, to jest Saga z Bydgoszczy :cool3:
-
Ach, uwielbiam tu zagladac :loveu: Za kazdym razem jak jestem w watku Serwa to nie moge oczu nadziwic... Wszystke psiaki tak sie smieja. Och, ach :loveu:
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
anetta replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Super ze jest coraz lepiej :smilecol: Cieszymy sie bardzo :iloveyou: [size=1][COLOR="White"]Dobrze ze nikt nie zabral tej kartki ze skrzynki hihihihih. Apropo skrzynek, powinni je zmienic:mad::lol:[/COLOR][/size] -
Maga, a skad Ty ta glusze wsielas? :lol: :cool3: Brzmi barrrdzo interesujaco :cool3: Foty z wypadku nad rzeke bardzo fajne :p :p