Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Cuuudne :loveu::loveu: ahhhh, ale okolice :loveu:
  2. :evil_lol:dobre:evil_lol:
  3. No, no, ekstra ekipa :smilecol:
  4. Slodziak z niego :loveu:
  5. :-o ale sie zmienila :-o szok :lol: Za duzo slonka, za duzo :eviltong::eviltong:
  6. anetta

    .:: A X E L ::.

    :sweetCyb: Wooow, ale przecudne zdjecia :iloveyou: Axelek, mokry szczurek :evil_lol: Czym jechaliscie?
  7. [url]http://img280.imageshack.us/img280/1005/tnobraz0529bs.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt:
  8. Jest przepiekna!!!! :loveu::loveu:
  9. No nieeee :evil_lol: to juz przegiecie :evil_lol: [url]http://img194.imageshack.us/img194/3949/d099cc.jpg[/url] Co wy chcecie, bardzo fajne powychodzily. Paula, mozesz przynajmniej mowic ze masz kameleona w domu :evil_lol::razz:
  10. Uuu szkoda...:(
  11. Gratuluje :lol::lol::Cool!: Taaaa, a kogo my tam mamy...za plotkiem :razz::evil_lol::evil_lol: [url]http://i6.tinypic.com/1zfinh3.jpg[/url]
  12. Hej, hej :p Pusto bo nie mam zadnych zdjec a o dupie maryni gadac mi sie nie chce :eviltong: Zreszta co tu mowic, Kaja po jednym spacerze wokol bloku pada na pysk i sie prawie ze nie rusza przez wiekszosc dnia...;) Ale fajnie ze ktos o nas pamieta :haha: Luthien, a gdzie widzialas? w tv, tak? Paula, bylam, bylam :cool3: do konca. W sobote bylam tak padnieta ze nie mialam juz sily pisac na dogo :lol: To samo w ndz. ;) Fajnie ze psiaki Ci sie podobaja :grins: Co do zawodow, [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=18604]TU[/url] masz wszystko napisane ze szczegolami :razz: Jak widac we wrzeniu dopiero beda, ale wczesniej moze beda jakie pokazy, kto wie...;)
  13. Normalnie klon [url]http://images2.fotosik.pl/99/bd037bcbab014a8d.jpg[/url] :razz::razz:
  14. No, taka kruszynka z niego bedzie :evil_lol: idealny na kolanka :evil_lol: Jest przecudny :loveu:
  15. Ekstra wyglada taki galopujacy konik :loveu::loveu:
  16. anetta

    Psy Payooka

    :eek2: co ona zlapala? :shocked!: zajac/krolik? :shocked!:
  17. Piekne to [url]http://img144.imageshack.us/img144/5257/dscf679ge8en.jpg[/url] :loveu:
  18. Ekstra foty! Masz jeszcze foty tej suni? [url]http://img228.imageshack.us/img228/5740/wystawa0263ym.png[/url] :cool:
  19. [url]http://img53.imageshack.us/img53/9494/tnobraz0685vf.jpg[/url] :roflt: aahahahhahahaa ten komentarz :roflt: :new-bday: Teki, wszystkeigo najlepszego chlopie :BIG::tort:
  20. :-o:evil_lol: [url]http://www.roziel.neostrada.pl/agility/foto/gal02/warszawa22.jpg[/url] Wyglada jakby ktos go wystrzelil z armaty :megagrin: Swietnie skakal, bardzo mi sie podobalo:grins: [url]http://img99.imageshack.us/img99/7951/g2439nf.jpg[/url] wszystkie foty sa sliiczne :loveu::loveu::loveu: Gratuluje wygranych :multi::klacz::klacz::klacz:
  21. Fakt, ringi byly paskudne nawet dla mnie, osoby ktora nie wystawiala ;) Wyobrazam sobie co musieli odczuwac wystawcy...:shake: Ja jakos przezylam te dwa dni wystawy... Ta sedzina byla bardzo smieszna :lol: [url]http://images4.fotosik.pl/63/045246f7f31f8d44.jpg[/url] Akurat stanelam przy ringu kiedy ona oceniala :lol: Byl taki moment kiedy wziela psa od wlasciciela i pokazala jak ma go prezentowac :lol::lol: Gratuluje zwyciezcom :klacz: Luthien, dzieki za afgany :lilangel: Wogole wszystkie foty sa swietne ale jakos ich malo :cool3::evil_lol: Dopiero po fotach zobaczylam ze dogomaniacy byli tak blisko mnie hihihihih
  22. I musialas te pysznosci nam pokazywac :shake::mad: Ten, pan i wladca :cool3::cool3:
  23. Brawo za stronke, ale chyba jeszcze nie jest do konca zrobiona..?:cool3: Troszke zle sie czyta teksty na tym tle :eviltong: :eviltong:
  24. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I]mój balkon 4/1m z leżakiem , parasolem , stoliczkiem i zraszaczem do kwiatków :evil_lol:[/I][/QUOTE] :megagrin: BUahahah a ja myslalam ze to jakies odludne miejsce z duza iloscia wody :roflt::roflt::roflt:
×
×
  • Create New...