-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ogolony Bolus wyglada najsliczniej :jumpie::jumpie:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
No nie moge, Tequila jest niesamowita :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: A kosc DLA DUZYCH psow, brak mi slow :roflt::roflt::roflt:
-
Woooow, beda maluszki, beda maluszki :bigcool::bigcool::bigcool: Gratuluje :bigcool: Ojczulek jest wspanialy :sweetCyb: Dobrze mu sie zyje, ciagle jakis suczki pod nosem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zyc nie umierac :evil_lol: :lol: ;)
-
:-o ale juz jest wielka :loveu::loveu::loveu: Super ze umie juz plywac :lol::lol:
-
Frruzia :shake: takim uparciuchom to juz chyba nie mozna nic wpioc w ta lepetyne :shake::mad: A zeby bylo troszke pozytywow :cool1: Otoz moji rodzice byli na wczasach i tam moja mam spotkala sie z wlascicielka rocznej jamniczki :loveu: Ta wlascicielka mowila ze jej sunia ma te cholerne urojone i wtedy moja mam wkroczyla do akcji :evil_lol: Namowila ja aby suczke wysterylizowac no i babka sie wkrecila :cool3: Pytala sie o ceny, ble ble ble itd. i na koniec powiedziala ze "bede sie musiala tym zainteresowac" Sukces :multi::multi:
-
Przeszkodki jak najnizsze powinny byc :lol: Ja swoja nakrecalam na parowki :sabber::evil_lol: Ale jezeli Twoj jamniol lubi zabaweczki to niech uczy sie biegac na zabawki :p Im wiecej ruchu w latach mlodzienczych tym lepiej, widze to po swojej suni :razz: Agility duzo jej dalo, wzmocnila sie. Z niej wogole byla wiercipieta, wszedzie bylo jej pelno. Niecierpliwy duch z niej byl :evil_lol: A jak zachecic? Musisz nakrecic brzdaca i pokazac przeszkodke ktora ma przeskoczyc czy pokonac :eviltong: Skad jestes?
-
Wieluńska Aika mieszka już z Luckiem u Furka :)))
anetta replied to MałGośka's topic in Już w nowym domu
Ona jest rozbrajajaca :loveu: Furek, czy nic z tego nie bedzie? -
[url]http://www.pupile.com/pup/images/img_panmastr10.21.JPG[/url] mmmm, dobreeee :eating::eating: podoba mi sie ta fota [url]http://www.pupile.com/pup/images/img_panmastr10.20.JPG[/url] :p
-
Brak mi slow :roflt::roflt::roflt::roflt: Dla Leonka :buzi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Iiiiiiii super ze Bolus jest zdrow :multi::smilecol::multi::smilecol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Osz Ty, nagana Ci sie nalezy :mad: Bylas w pieknym miejscu i zeby aparatu nie wziac, skandal :shake::eviltong: Jak bym miala aparat to bym wszedzie go zabierala :lol::lol::loveu:
-
Pika, fakt, cos mi sie pochrzanilo, myslalam ze to na 4 miechy jest :errrr::errrr: Ka-ka, nie masz za co przepraszac, wiem jak jest u Ciebie :p:p Sliczny kwiotek :grins: AlKil, sie zrobi :shiny: Teraz sepi u ojca :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Teklunia, no :lol: Byla roczna jamnisia, piekna byla, identyczna do naszej :loveu: ; byl 6-cio letni strasznie niewychowany czarny pan :lol: no i nasza najstarsza w calym towarzystwe. A w dniu wyjazdu przyjechal taki kundelkowaty jamnik, nazywal sie Chojrak :grin:
-
Jak slodko na pierwszym wyszedl, niunio taki :laugh2_2: Fajny gnacik :evil_lol:
-
Hahaha swietne foty :grin: [url]http://images1.fotosik.pl/88/3d16a5966f7a8a7a.jpg[/url] :roflt:
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
anetta replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
Ojej, jaka morda usmiechnieta :loveu::loveu: cudowny niedzwiadek :loveu: -
:razz: Czy mam rozumiec ze Hania przyleci prywantym odrzutowcem? :razz: [size=1]Bedzie super, i Hania, i Pagajka i Waszka, tylko nie wiem czy ja bede :roll:[/size] MAga, jak tam oszkodowany?
-
Ach, krolewna na wlosciach :loveu:
-
O matko....:placz::placz: czy ta choroba caly czas ja przesladowala..?:placz: Jezu, Kara, tak mi przykro.... [']:placz:
-
No to ekstra ze juz niedlugo beda miec ciachanka :grins:
-
Haniu, dziekuje :p:p Cerber, te foty sa za duze dlatego ja wstawialam je w linkach :razz: Wystarczy ze [img][/img] usuniesz ;) Kara, ale zobacz ja fajnie wyglada z jednym :evil_lol::evil_lol: Wczoraj z wojazy powrocila Kaja, stan koncowy kleszczy 5 :shock::boom: A byla zakraplana jakos w maju :mad: Wet przy drugiej wizycie powiedzial ze tak bawic sie nie bedzie i wtarl w nia jakis srodek p/k :razz: + zakupili jej obrozke p/k. Kaja bawila sie wysmienicie, przez dwa pierwsze dni nie mogla usiedziec na miejscu, tyyyleeee nowych zapachow :loveu::loveu::loveu: Pozniej jak chodzili tymi samymi sciezkami to juz dla niej nie bylo tak fajnie :watpliwy: Ociagala sie :lol::lol: Ona jest niezla agentka :lol: Poznawala czy juz byla w danym miejscu czy nie :lol: Poznala nowe psiaki, prawie w kazdym domku byl pies lub kot :lol: Byly 3 jamniki :lol: Naprawde super miejsce :cool2::cool2: I nie tak drogo, poza sezonem 300zl/os za tydzien pobytu :smhair2: A w sezonie 400. Troszke zdjec mam, ale trzeba bedzie czekac na zeskanowanie...:roll:
-
[url]http://img372.imageshack.us/img372/8336/tnmiot060072mc.jpg[/url] myslalam ze to sharpei :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jakie zabeczki maja, puci, puci :p
-
Malo, malo...:mad: :loveu:
-
Boskie:loveu::loveu::loveu:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Ahhaha jazda bez trzymanki [url]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/burzowo162.jpg[/url] :lol::lol: A ja ju zmyslalam ze wzielas je z Wiejskiej :evil_lol::evil_lol::lol::evil_lol: -
Jest przepiekna :loveu::loveu: Szklane oko bardzo ja lubi :cool3: :lol: