Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Swietne historie!!! Strasznie fajnie tam macie :shiny::shiny::shiny:
  2. :D I tu imprezka :D Sto lat, sto lat, niech zyje, zyje nam!! :BIG::new-bday: I nie ma co sie zastanawiac nad sterylka :p:fadein: Pomysl co to bedzie jak tfuuuu tfuuuuu Koma zachoruje na ropo lub inne cholerstwa....:shake::nerwy:
  3. No nie moge [url]http://img151.imageshack.us/img151/2949/10079808ty.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt: jaki agent :roflt::roflt:
  4. Ile dzieciarni :evil_lol: fajne foty hahahah
  5. Nie caly centymetr mowisz :evil_lol: hahahahhaah [url]http://img117.imageshack.us/img117/6669/koko2423ed.png[/url] Erga, corka szklarza :megagrin::megagrin::megagrin:
  6. Eeee, co Ty godosz, dobrze Ci idzie :cool1:
  7. [url]http://img285.imageshack.us/img285/7438/jik3fy.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt::roflt:
  8. Dziewczyny, wszystkiego najlepszego!!! :BIG::cunao: Na oslode :tort: :tort: :bigcool::bigcool::bigcool:
  9. No super :multi::loveu: zalizaly prawie na smierc [url]http://img140.imageshack.us/img140/6537/13191kd.jpg[/url] :evil_lol::loveu::loveu:
  10. Hej mmbbaj :bye::bye: CZekamy na wieksza fotorelacje, opowiadaj jak bylo :cool3:
  11. "Uuuuuuu:cool3:" [url]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/zoo/zoo30.jpg[/url] :lol::lol::lol: Te niby lis z wielkimi jak radary uszami to nie jest Fenek?:razz: Dzieki za wycieczke po ZOO :lol: Ulala, juz widze jakie swietne foty beda ze spacerku :multi: Fryzurke massz swietna, supelnie inna dziewczyna z Ciebie :mdrmed: Bardzo ladnie Ci w niej. Jak sucze?
  12. Amiska, musisz miec jakis programik na kompie do obrobki zdjec, np. ja mam IrfanView :razz: To ze zmniejszysz w aparacie to nic nie da :lol:
  13. Paulinka, gratuluje!!!:klacz: [url]http://img63.imageshack.us/img63/8978/dsc043038eb.jpg[/url] hahahahhaha
  14. [url]http://img388.imageshack.us/img388/8649/imgp39121li.jpg[/url] [img]http://vik.strefa.pl/emoty/ico/icon24.gif[/img] :loveu::loveu: Fajne filmy :p:p
  15. A foty masz? :cool3: :lol:
  16. Przeeeesliiiiczneeee!:smilecol: Pas, ekstra :razz:
  17. [url]http://img225.imageshack.us/img225/5233/haciu6qt.jpg[/url] przesmieszny jest :loveu:
  18. :loveu: Jeszcze troche i by glowe mial z misce :evil_lol::evil_lol:
  19. anetta

    .:: A X E L ::.

    Ach, jakie piekne!!! Ta zolta roza jest przepiekna z kropelkami wody :loveu::loveu::loveu: wlazl do mieszkania [url]http://images4.fotosik.pl/50/17df1778ea128a53.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  20. Dzieku za info, Sabina, trzymaj sie i wracaj szybciorem do zdrowka :calus::happy1:
  21. O matko, to ona byla w ciazy...:-o:oops: No szkoda maluchow, ale na pewno to byla przemyslana decyzja rodzicow. Ludwiczek zostanie u was czy idzie w swiat? Pysi zycze szybkiego powrotu do zdrowia.
  22. Swietne foty :klacz: Widze ze spotkalas paru "maniakow" :razz:
  23. Chryste, Luthien, blizej tego pajaczka nie dalo sie ufocic? :diabloti::diabloti::nerwy: Sesja z jablkiem jest ekstra :lol:
  24. O masz, ta cieczka to wam potrzebna jak dziura w moscie :shake: A tak moglaby sie socjalizowac z dogomaniackimi piechami :placz:
×
×
  • Create New...