Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [quote]A szczurkiem kombinujemy transport bo albo mi coś nie pasuje albo hodowczyni A Britain czeka aż uda nam się coś wykombinowac[/quote] Aha. A juz myslaam ze cos mnie ominelo :evil_lol: [quote]Naszczescie dzisiaj pojechal do swojej nowej pani do Zielonej Góry[/quote] Niech mu sie dobrze zyje :lilangel: Ten szczenior jest boski :roflt:
  2. Czemu nie robisz jej zdjec na dworzu, w sloneczku kiedy je w ruchu? :hmmmm:st [size=1][COLOR="LemonChiffon"]No i proponowalabym Ci abys wklejala foty 500x500 bo dlugo sie czeka az pokaza sie foty na Image[/COLOR][/size]
  3. Aha, woooow, ale zachody :mdleje: z archiwum X :evil_lol:
  4. Uuu o tej porze to pewnie jestescie prawei na miejscu. Bawcie sie dobrze i nie pij za duzo tego piffska bo w alkoholizm wpadniesz no i ruszajcie sie tam troszke bo inaczej miesnie wam zwiotczeja :diabloti:
  5. [url]http://img255.imageshack.us/img255/8867/p7200017bt6.jpg[/url] Sprawdza jak wyglada swiat do gory nogami :evil_lol:
  6. Poszukalam juz w sieci maty tej firmy i troszke dla mnie sa za drogie :placz: ale na pewno warte swojej ceny, no ale coz... Zostaje mi mata z allegro.
  7. I to bardzo...:placz: No i niesprawiedliwe :placz: My 4 sierpnia jestesmy mowieni na zbadanie serca. W sumie mozna powiedziec ze kontrole :roll: Kaja ostatnio dziwnie oddycha :roll: Tak jakby lapala powietrze. To przez te upaly zapewne...
  8. Spoko, spoko ;) On nie jest seniorkiem, ale wygral karme dla seniorow no i Kaja z tego skorzystala :) On je NN niebieska.
  9. Nie seniorek a ten oszolomek w banerku :cool3: Wygralismy 3 kg i juz jest mniej niz polowa :eviltong: Nie moge powiedziec ze jej smakuje, poniewaz wszystko co sie rzuci do miski zjada z predkoscia swiatla :roll::evil_lol: Jakby jej wrzucic chleb z chrzanem to tez by zjadla :evil_lol::stupid::megagrin:
  10. Moja sunia je PRO (senior) od blisko miesiaca. Karma ta byla wogole nie planowana (wygralam ja) ;) Wczesniej jadla Nutre Nuggets. Moge powiedziec ze koopki sa ladne i male :eviltong: W sumie takie same jak po NN, zadnej rewelacji :roll::lol:
  11. Pierwsze fotto wyglada jakby bylo robione na Arktyce :evil_lol::evil_lol: Jaki dostojny ten Skald :razz:
  12. anetta

    BOKSOWIROZA

    Phi, papuge, tez mi cos :turn-l::turn-l::turn-l: Agga, ale fajnie ze Twoj tata sie zgodzil!! :lilangel: Masz zdjecia suni? a moze tatusia? :loveu::loveu: Bedziesz ja wystawiac? :cool3::cool3:
  13. Dziekuje :sweetCyb: Jakis taki zrezygnowany hahhahaha
  14. anetta

    Tv

    [b]Jutro[/b] o 15.00 na Polsacie bedzie szwedzki reality show o psach :cool3:
  15. anetta

    Jamniczory

    A mi sie wydaje ze Psiarka takie pytanie zadala bo pewnie widziala tylko jamniki-parowy kroczace za swoimi wlascicielami...:boom: Nie ma wolnych jamnikow, sa tylko beznadziejni wlascicele tuczacy swoje kochane jamniczki i nie wiedza do czego te psy zostaly stworzone.
  16. Jaki ladny, blyszczacy :p Nie wyglada na agresora, ale widze to pozory :diabloti: Gdzie bedziecie chodzic na agility?
  17. No niesamowite!!! Jedno zdjecie z nad morza, brawo :lol: Nie moge sobie wyobrazic jak Ty lapiesz tego papuga :lol::lol W locie ja zlapalas?!!:-o [quote]anetta - koleżanki, które ze mną były po prostu nie mają aparatów[/quote] No chyba ze tak :p Waszka, a po co Ty sie meczysz z zagraniczna wersja? Ja mam po polskiemu [url]http://picasa.google.com/intl/pl/[/url] :p :grins:
  18. A ja bym poogladala sobie Tita :p Jura ladne lozeczko sobie wykopala :cool3:
  19. [quote]a Coco jest ogrrrroooooooomna swinka po prostu...... kilka razy wieksza niz byla na poczatku....[/quote] Chcesz powiedziec ze bubu tuczy Coco na swieta?:mad: Ja tam zaraz tozik wysle :diabloti:
  20. Bardzo, bardzo mi sie podobaja te zdjecia :loveu: Teraz robisz swietne foty, a co bedzie jak dostaniesz w lapki nowy aparacik??!!! Strach sie bac 8-) Zawsze sie zastanawialam jak one sie utrzymuja na wodzie hihihih [url]http://img135.imageshack.us/img135/1846/makro018na9.png[/url]
  21. Na tym dywanie to wyszla jak pluszak :biggrina:
  22. Basco ma nawet swoje zdanie na temat tego upalu [url]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/spacer/lipiec/21%20lipiec/Obraz018.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  23. Jest niesamowity, super zbudowany (to chyba po panu :lol: :p) i ma niezla kondyche :cool3: Brawo.
  24. Obejrzalam mnostwo zdjec ze wsi, dziewczyny swietnie sie bawily :loveu: Krowy wcale takie duze przy nich nie sa :lol: Sliczne zdjecia, wspaniala wies :loveu::loveu::loveu: No i co ja czytam, Didu na krycie pojechala, no no 8-) Fajne dwa cielaczki buszujace w zbozu :loveu: Trzymam kciuki za udane romansidlo :thumbs:
×
×
  • Create New...