Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Hejka, prawie wyzdrowialam :cool3::multi: Kesslee, dzieki za odwiedzinki :evillaug: Pika, baaardzo chetnie, tylko jutro mam o 13 trening i pewnie dopiero pozniej by mi sie chcialo isc na spacerek. Rozumiesz?:cool3: A gdzie ewentualnie? Asiunia, otoz to, wstyd, wstyd i hanba!!:evil_lol:
  2. Patka, strasznie, strasznie jest mi przykro...wierzylam ze bedzie dobrze...Dzis przeczytalam ze Kroweczki juz nie ma :cry::placz: Lilith....['] :(
  3. Ewelina, taak, trudno nas znalezc miedzy tyloma fotoblogami, jestesmy takimi malymi niskopodlogowcami ze nikt nas nie widzi :evil_lol: Asiaczek, dzis sie troszke lepiej czuje i moge pochodzic po galeriach :) Guffi, bo to taka pogoda ze nie wiadomo jak sie ubrac i chorobsko gotowe :mad: Dzieki. Jestem zla bo taka przepiekna pogoda a ja musze siedziec w domu...i na dodatek trening dzis mialam i doopa, to se poskakalam :cry:
  4. anetta

    Bora i Tora ;-)

    [quote name='BORA']Tora chrupie krakowskiego obwarzanka :lol: Twardy był jak kamień, kupiłam tydzień temu i nie zjadłam :evil_lol:[/QUOTE] Tam gdzie jest pies to nic sie nie zmarnuje :evil_lol:
  5. Iii tam, nie przejmuj sie ze wyszly rozmazane. Wazne ze jakies sa :lol: Moze nastepnym razem uda sie zrobic ladniejsze :cool1: A kiedy je zobacze? hm..hm..hmmmm? :rolleyes: A kiedy powstawiasz swoje z wystawy? :razz:
  6. Lazy, takie wiesci! Gratuluje wam!
  7. O rany...:placz: Wspolczuje ;( Aga :calus: [quote]tak jak Lilith[..][/quote] Co?!! Az poczulam ze cos mi w gardle stanelo... :( Edit, gdzie sie podziala galeria Patki??? szukam i nie moge znalezc:niewiem:
  8. Ojejj!:o Ile prosiat :lol: I to jakich ladnych :lol:
  9. Czesc Haniu, przyszlam bo dawno mnie tu nie bylo. Przy okazji obejrzalam sliczne zdjeciaaaa :multi:
  10. Auć, to musialo bolec [url]http://img259.imageshack.us/img259/4642/17hm9.jpg[/url] :evil_lol:
  11. [img]http://images20.fotosik.pl/162/b50dd0227ac1a49c.jpg[/img] Boshhh, co za oczy! :-o:megagrin: kunie, kunie :multi:
  12. O jezu...Guffi...tak mi przykro...:(
  13. Wyciagam galerie z X strony i z poodkurzam z pajeczyn :lol: Teklunia, moze Twoje marzenia niedlugo sie spelnia :cool1: Mam doslownie cztery zdjecia...kiepskie zdjecia z ostatnich zawodow... [img]http://img329.imageshack.us/img329/110/34560013uz0.jpg[/img] [img]http://img329.imageshack.us/img329/5553/34560014qh4.jpg[/img] [img]http://img356.imageshack.us/img356/5327/34560017dv7.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol: [img]http://img329.imageshack.us/img329/1842/34560015fk5.jpg[/img] Poza tym jestem chora i nie mam sily na nic sily...:sadCyber: Zaby bylo troche weselej zobaczcie takie [url=http://www.funpic.hu/funblog/allatok/allatok.html]COSIE[/url] :thumbs:
  14. anetta

    Katowice 2007

    [quote]To jest Briard z Wrocławia z numerem katalogowym 139 ARON ANAO Nacambel[/quote] Dzieki Joanna za info :p [quote]Tata mojej Zuzanki[/quote] Ooooo :)))
  15. anetta

    Katowice 2007

    [img]http://www.kcecacib.jpg.pl/jpg.php?333339,16852,397968,afa757769dfd078ed830d4b8e48f0834,2,dF8wNy0wMy0xOCAyMS0wOS0xMF8wMjMwLmpwZw==[/img] :eek::eek::mdleje: niesamowite Swietne foty!!! Gratuluje wszystkim :klacz: Tez bylam ale glownie siedzialam przy chartach :p Widzialam kawalek freesbe i flyballu :) Troszke tu jest zdjec [url]http://wiadomosci.onet.pl/10331,8,0,pokaz.html[/url]
  16. Carragarn, gdzies Ty?? dojechalas do domu??:hmmmm::evil_lol: Pochwal sie foteczkami.
  17. W koncu dostalam plyte z fotami :p Prosze o duuza :lol: wyrozumialosc co do jakosci. Dluzszy czas sie zastanawialam czy je pokazywac:roll: No ale, fajnie miec zdjecie swojego psa z zawodow pomyslalam. Zdjecia robil moj brat, ktory z agility nie ma nic wspolnego :evil_lol: I nie pojmowal ze jestesmy maniakami zdjeciowymi ktorzy by ogladali i ogladali :evil_lol: I dlatego jest tak malo zdjec...:( Franc [img]http://img356.imageshack.us/img356/8067/34560018ij6.jpg[/img] Fanta [img]http://img356.imageshack.us/img356/448/34560019ks1.jpg[/img] [img]http://img356.imageshack.us/img356/8489/34560020ac3.jpg[/img]:evil_lol: Bacara [img]http://img356.imageshack.us/img356/6256/34560021kr9.jpg[/img] Whisky [img]http://img356.imageshack.us/img356/1025/34560022bv2.jpg[/img] Przepraszam, ale nie wiem:( [img]http://img356.imageshack.us/img356/6761/34560023ey0.jpg[/img] Britney [img]http://img112.imageshack.us/img112/4879/34560024qu2.jpg[/img] Kto sie przyzna do tego psiaka? [img]http://img112.imageshack.us/img112/6445/34560025sz7.jpg[/img] Kicia syjamska Ava :lol::loveu: [img]http://img112.imageshack.us/img112/9235/34560026yq3.jpg[/img] Astro [img]http://img112.imageshack.us/img112/4811/34560027un8.jpg[/img] Alacer [img]http://img112.imageshack.us/img112/4028/34560028eo6.jpg[/img] Masaj [img]http://img329.imageshack.us/img329/110/34560013uz0.jpg[/img] [img]http://img329.imageshack.us/img329/5553/34560014qh4.jpg[/img] [img]http://img356.imageshack.us/img356/5327/34560017dv7.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol: [img]http://img329.imageshack.us/img329/1842/34560015fk5.jpg[/img] Zdjecia mam rowniez w wiekszej rozdzielczosci, ale cos z nimi jest nie tak (sami zobaczycie ;)) Dlatego nie moglam ich wykadrowac...:watpliwy: Jak ktos chce na maila to pisac :p Moze wam sie uda cos z nimi zrobic.
  18. No to wspaniale!!! :multi::multi:
  19. No wlasnie, jakie one sa w dotyku? :loveu: zakochalam sie w tych zimno niebieskich oczach :loveu:
  20. :loveu:jaka kruszyneczka :loveu:Jest piekna :loveu:
  21. Jak ja dawno przystojniaka Aresika nie widzialam :loveu::loveu:
  22. Dzien doberek Axa, co ci sie stalo? [img]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries/503.jpg[/img] :evil_lol:
  23. Matko :mdleje: troche mnie nie bylo a tu takie wiesci...:shake: Megan w DT, Ays oszalal (:mad:)....:shake: :o troche tego duzo ja na Twoja osobke.... Cos mu sie w glowie poprzestawialo :mad: I to bardzo. Musi byc naprawde zle jesli nawet p.Malgosia mowi ze bedzie ciezko...ehhhh Usia :calus: trzymaj sie dzielnie
  24. [url]http://images21.fotosik.pl/82/65b831ebbba6e0ee.jpg[/url] Bosh, genialne!!! Wszystkie!:mdleje:
  25. Wiecej, wiecej :multi:
×
×
  • Create New...